Etiketler:
 1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  2012 Yengeç Burcu aşk hayatı yorumları

  Konu, 'Burçlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  2012'de Yengeç burcu 2012 yılında Yengeç burcunun aşk hayatı nasıl olacak  Yengeç burcundan olan tüm üyelerimiz ve yengeç burcundan olputa aşk yorumunu merak eden tüm misafirlerimiz için bu yazımızda 2012 yengeç burcu aşk hayatı yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler.

  < Konu Resmi..>  Sürekli sevebileceğiniz bir partnerle karşılaşmak sizin elinizde sayın Yengeç, bu yeni dönemde biraz arayış içerisinde olmanız ve istemeniz gerekiyor. Aşk her zaman sizin kapınızı çalmaz birazda cesaretli olup sizin kapı çalmanız gerekiyor. Sizi anne sevgisiyle sevecek saracak birisini bulmanız için kendinizi de sevdirmeniz gerekmez mi? Bir çocuk annesinin gözüne girmek ve kendini daha çok sevdirmek için nasıl etrafında pervane oluyorsa nasıl gönlünü alıp başarılı olmaya çalışıyorsa sizinde harekete geçmeniz gerekmekte…

  Son yıllarda gerçek aşkı bulmanın zor olduğunu düşünmeye başlamıştınız. Karşınızdaki kişiden sıkıldığınız yada bu benim tanıdığım insan değil artık, dediğiniz ilişkilerden yorulduğunuzu hissediyorsunuz. Şunu hemen belirtelim evrenin sizi ödüllendireceği günler yakın. Ancak geçmiş tecrübelerden faydalanmalı bu sefer ilişkilerinizde daha temkinli olmalısınız. Karşınızdaki kişiyi tam olarak tanımadan gelecekle ilgili plan yapmaktan kaçının. Bu yıl mutlu olduğunuz dost toplantılarında karşılaşacağınız kişilerle kısa süreli birliktelikler yaşanabilir.Yılın ilk aylarından itibaren duygusal anlamda güzel gelişmeler yaşanacak.Yalnız Yengeç burçları yeni tanışacakları biri ile güzel bir birlikteliğe adım atacak. Nisan-Mayıs arası ikili ilişkilerinizde bir süre için kendinizi geriye çekip, etraflıca düşünmeniz ve daha uyumlu davranışlara girmeniz iyi olabilir. Beraberliğinizde her şeyin kendi arzuladığınız gibi olmasına çalışırken kontrol edemediğiniz olaylar yüzünden beklenmedik sorunlar çıkabilir, sahiplenici davranmak yerine olayları biraz da akışına bırakmayı deneyin.

  Temmuz ayında kendisini aramadığınız eski bir dostunuz veya eski bir aşk ilişkinizle ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yeni gelişmeler veya yeni haberler olaylara daha güzel bakmanıza sebep olacaktır.

  Ağustos Eylül aylarında Aşk hayatınız aktif heyecanlı ve değişken olacak. Bekâr Yengeç burçları için oldukça kısmetli bir dönem.

  Eylül ayında aşk hayatınızda karışıklık çıkabilir.Bu dönem eski hatalar gündeme gelecektir. Bu ara dikkatli olmalısınız.

  Yılsonunda aşk hayatınızla ilgili olumlu ve sizi mutlu edecek olan gelişmeler yaşanacak.Yalnız bir kadınsanız bu dönemde kendinizden yaşlı fakat çok dengeli bir erkekle tanışabilir ve hızlı bir evlilik kararı alabilirsiniz. Evli Yengeç burçları için kavga ve gürültüden uzak huzurlu bir aile hayatı yaşanacak.Evli Yengeçler bu yıl çocuk sahibi olmayı da düşünebilir.


   
2012 Yengeç Burcu aşk hayatı yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 2012 Aslan Burcu Aşk Hayatı

  2012 Aslan Burcu Aşk Hayatı

  2012 Aslan Burcu Aşk Hayatı Yorumu Aslan Burcu Aşk Hayatı Yorumları Aslan Burcu 2012 Aşk Hayatında Neler Olacak
 2. Terazi Burcu 2012 Aşk Hayatı

  Terazi Burcu 2012 Aşk Hayatı

  2012 Terazi Burcu aşk hayatı terazi burcu aşk hayatı yorumu terazi burcu 2012 aşk hayatınde neler olacak ile ilgili bilgiler burada melekler. Son derece düzenli ve adaletli olan terazi burcu 2012 aşk hayatında neler olacak ? Ufukta evlilik görünüyor mu? Boş olan kalpleri dolacak mı ? Bu makalemiz 2012 terazi burcu aşk hayatı nasıl olacak merak edenler için .. :) Sevgili Teraziler 2012...
 3. Balık burcu aşk hayatı 2012 yorumları

  Balık burcu aşk hayatı 2012 yorumları

  Balık burcu aşk hayatı 2012 2012 Balık burçlarının aşk hayatı nasıl olacak Balık burcundan olan Melek'lerimiz ve misafirlerimiz için 2012 baslık burcunun aşk hayatı yorumlarını konu alıyoruz bu sayfamızda. Evet Balıklar bakalım aşkta sizi neler bekliyor, aşk hayatınız nasıl yön bulacak :) Balık Burcu ve Aşk Hayatı Burçlar - Balık Burcu ve Aşk HayatıBalık ilk bakışta büyüleyicidir-...
 4. Yengeç Burcu Nisan 2012 Yorumları

  Yengeç Burcu Nisan 2012 Yorumları

  Yengeç Burcu Nisan 2012 Yorumları da paylaşın arkadaşalr burcumun falinı merak ediyorum
 5. Meraklısına 2012 Yengeç Burcu Nisan Ayı Yorumları

  Meraklısına 2012 Yengeç Burcu Nisan Ayı Yorumları

  Yengeç Burcu Nisan 2012 Yorumları 2012 Yengeç Burcu Nisan Ayı Yorumları Burç yorumlarına meraklı meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için 2012 Nisan ayı yengeç burcu yorumunu ekliyoruz :) Nisan ayına aşk hayatınız veya yaratıcılığa dayalı işleriniz ön planda olarak başlayacaksınız sevgili yengeçler... Bu ay genel olarak, ortaklı işlerinizden, sosyal çevrenizden inanılmaz güzel yardımlar...

Sayfayı Paylaş