Etiketler:
 1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  2012 yılında Kova burçlarının aşk hayatı nasıl olacak

  Konu, 'Burçlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  2012'de Kova burcunun aşk hayatı 2012 yılında Kova burçlarının aşk hayatı nasıl olacak?  Kova burcunun aşk hayatını merak edenler, işte size 2012 yılında Kova burçlarının aşk hayatı hakkında ki yorumlar diyor ve sizleri kovaların aşk hayatı ile başbaşa bırakıyoruz Melek'ler.

  < Konu Resmi..>  Sevgili Kovalar 2012 yılında aşk hayatınızda geçen yıllar içinde ne yapacağınıza karararsız bir aşk yaşamınız vardı. Etkilendiğiniz her yeni kişi, hayatınızın odak noktası oluyordu. Bu nedenle; bir çok kişiyi tanıdınız. Özgürlük duyguları adına; içinde bulunduğunuz bu yaşam tarzınız, aşk hayatınızda kararsızlıklara ve bazı yanlışlıklara neden oldu. Tüm bu çalkantılar; neyi, ne zaman ve nerede bulabileceğinize cevap veren, sizinle yaşamı mantıklı bir çerçevede paylaşabilecek tek bir kişinin önemini size gösterdi. Jüpiter ve Uranüs artık 3 evinizde sizi olumlu bir şekilde etkileyecektir. Bazı Kovalar için ilginç karşılaşmalar söz konusu olacak.. Bu yıl seyahatlerde tanışacağın bir kişi hayatnın ileri dönemlerinde ciddi bir beraberliğin ilk sinyallerini verecektir.. Bu durumda, biraz daha kararlı olup; kendinize iyi bir rota çizerseniz, sizin için sevindirici sonuçlar almanıza neden olur.

  Ayrıca, mevcut ilişkinizi derinlemesine mercek altına alacaksınız. İki tarafın yüklenmesi gereken görevler açığa çıkacak. Taraflar kendi sorumluluklarının bilincinde olacak. Aşk ve sosyal konularında davranışlarınızı disipline etmeye çalışırken; mevcut bulunan arkadaş çevrenizin ciddiyetten uzak tavırları, yaşam spektrumuna kolay yönden bakış açıları, planlarınızı uygulamaya koyarken size güçlük çıkartabilir.

  Bu arayışlar çerçevesinde, evlilik gibi ciddi konularda temkinli davranacaksınız.Bu gezegen etkilerinin sonucunda, çok güzel romantik aşk duyguları içinde olabilirsiniz. Fakat, her ne olursa olsun; gerçek hedeflerinizin rotasından kolay kolay vazgeçmeyecek, en doğruyu bulmaya çalışacaksınız. Bu arada; yedinci evinizde bulunan 3. Evinizde bulunan Jüpiter ve Uranüs, sizi romantizmin kolay ve heyecan veren rotasına çekmek isteyebilir. İşte bu iki gezegenin, aşk hayatınız için verdiği ve birbiriyle çelişen etkileri sizi zorlayacak. İyi niyetle başlayacağın ve aklını beğendiğin bir kişiyi daha sonra beğenmeyebilir ve hatta kusurlu görebilirsin. Aşk hayatına hızlı girmemelisin. Ciddi bir gelişim gösteren ilişkiler içinde, ikinci evlilikler gündeme gelebilir. Ağustos ayının sonlarına doğru; kariyer ile ilgili beklentileriniz çerçevesinde, önemli insanlarla bir arada olabilirsiniz.


   
2012 yılında Kova burçlarının aşk hayatı nasıl olacak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 2012 Burçların Aşk Hayatı

  2012 Burçların Aşk Hayatı

  Burçların Aşk Hayatı 2012 2012 Burçların Aşk Hayatı Burçlar ve Aşk,2012 Burçların Aşk Hayatı, 2012 Burçlar ve Aşk hayatı nasıl olacak bunlarla ilgili bilgi var mıııı
 2. 2012'de Balık burçlarının aşk hayatı nasıl olacak?

  2012'de Balık burçlarının aşk hayatı nasıl olacak?

  Arkadaşalr 2012'de Balık burçlarının aşk hayatı nasıl olacak? Bu konuda bilgilerinizi bekliyorum
 3. 2012'de Kova burçlarının aşk hayatı nasıl olacak?

  2012'de Kova burçlarının aşk hayatı nasıl olacak?

  2012'de Kova burçlarının aşk hayatı nasıl olacak? Arkadaşlar selam 2012'de Kova burçlarının aşk hayatını yorumlar mısınız bana bu yıl kova burçlarını ne bekliyor?
 4. 2013 yılında başak burcunun aşk hayatı nasıl olacak ?

  2013 yılında başak burcunun aşk hayatı nasıl olacak ?

  Başak burcuyum ve burç olaylarına inanıyorum.Sorum 2013 de başak burcu aşk hayatı ile ilgili. Yalnızım ve artık bundan sıkıldım..
 5. 2013te başak burcunun aşk hayatı nasıl olacak ?

  2013te başak burcunun aşk hayatı nasıl olacak ?

  Melekler merhabalar..Ben başak burcuyum ve hiç sevgilim oldu. Aşk hayatım başaşağı gidiyor. Yaşımda az değil. 2013 başak burcu aşk hayatı yorumu nasıl acaba ?

Sayfayı Paylaş