Etiketler:
  1. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    924
    Ödül Puanları:
    113

2012 Yılının En Güzel Pijamaları Buradaaaaa......

Konu, 'Moda Güncel' kısmında smiley tarafından paylaşıldı.

en güzel pijama takımları, en güzel pijama takımları

Evet Meleklerim, öyle güzeler Pijamalar sunuyorumki size, sizde hemen almak isteyeceksiniz.... Her zevke göre var.... Gel Pijamaya gel....

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

2012 Yılının En Güzel Pijamaları Buradaaaaa...... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yılın en güzel elbiseleri

yılın en güzel elbiseleri

en güzel elbiseler dünyanın en güzel elbiseleri dünyanın elbisesi kıyafetleri dünyadaki elbiseler Kate Hudson'ın giydiği bu son derece zarif ve şık elbiseyi John Galliano, Dİor için tasarlamış. Cameron Diaz'ın bu elbisesi New York'taki Costume Institute'ün galasında göz kamaştırdı. Jennifer Lopez bu tarz giysileri çok seviyor ve kendisine de yakıştırmayı biliyor. Penelope Cruz'un Oscar...
  2. 2012 yılının en güzel makyaj trendleri

2012 yılının en güzel makyaj trendleri

makyaj trendleri 2012 en iyi makyaj modelleri en iyi makyaj trendleri en iyi makyaj örnekleri burada arkadaşlar. Ergenlik dönemi girişinde başlar, makyaj yapma tutkusu, bazen de daha erken başlar:) Ne diyorduk; ergenlikten başlar menopoza giriş dönemine kadar devam eder hatta hayat boyunca makyaj yapma tutkusu... Biz kadınlar için vazgeçilmez olan makyaj yapımı konusunda, biz de 2012 makyaj...
  3. 2012 yeni yıl kartları en güzelleri burada arkadaşlar

2012 yeni yıl kartları en güzelleri burada arkadaşlar

2012 yeni yıl kartları 2012 yılbaşı kartları en güzelleri burada arkadaşlar. Hatırlıyorumda ilkokul dönemimde Noel baba fotoları ile basılmış simli yeni yıl kartları vardı. Okul harçlığımdan biriktirip biriktirip o yılbaşı kartları dediğimiz fotolardan alırdım. Ne mi yapardım hepsini biriktirir sınıf arkadaşlarıma sözde hava basardım :) Yani koleksiyon yapardım, ha bir de peçete koleksiyonum...
  4. 2012 Yılının En Güzel Ünlüleri

2012 Yılının En Güzel Ünlüleri

ADRİANA LİMA JENNİFER LAWRENCE EMMA STONE JESSİCA BİEL KİRSTEN DUNST MİCHELLE WİLLİAMS MİLA KUNİS RİHANNA TAYLOR SWİFT ANNE HATHAWAY AMANDA SEYFRİED Kaynak: 2012 Yılının En Güzel Ünlüleri - Frasb
  5. Sevgiliye Güzel Aşk Sözleri 2012 yılının en güzel aşk mesajları

Sevgiliye Güzel Aşk Sözleri 2012 yılının en güzel aşk mesajları

Sevgiliye Yeni Güzel Aşk Sözleri Sevgiliye 2012 Güzel Aşk Sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret edipte sevgiliye güzel sözler arayan siz sevgili misafirler, bu yazımızda sizlere sevgiliye yeni aşk sözleri paylaşımında bulunuyor ve daha önce paylaştığımız 2012 aşk mesajları konumuzu da güncelliyoruz. -Artık ne farkeder birgün çıkıp gelsende, yıldızları indirip yoluma gül...

Sayfayı Paylaş