2012 Yılının En İyi Yatırım Aracı İle İlgili Bilgiler

T

TİTAN

Forum Okuru
2012 Yılının En İyi Yatırım Aracı İle İlgili Bilgiler
2012 yatırım önerileri 2012 yatırım aracı 2012 yatırım araçları nelerdir ile ilgili bilgiler burada melekler. Yaşam koşullarının ve ekonomi dünyasında ki dengelerin değişmesiyle küçük ya da büyük ölçekli şahısların ve şirketlerin yöneldikleri yatırım araçları da değişiyor. Uzmanların ve ekonomistlerin yaptıkları araştırmalara göre 2012 yatırım araçları konusunda siz meleklerimizi ve misafirlerimizi bilgilendirmek istiyor, 2012 yatırım önerileri dosyamızı açıyoruz..

Altın ve ham petrol başta olmak üzere emtialar yatırım aracı olarak geçmişten günümüze hemen hemen her tür ölçekteki yatırımcı tarafından sıklıkla tercih edilen yatırım araçlarıdır.

En iyi yatırım araçları konusunda uzmanlar tarafından belirtilenler arasında ilk olarak karşımıza çıkan durum yatırımın uzun vadeli mi yoksa kısa vadeli mi yapılacak olmasıdır. Uzmanlar istenen bir yatırım gerçekleştirmek için öncelikle yatırım sahiplerinin buna karar vermesini ve bunun ardından yatırım yapmalarını tavsiye etmektedir.

Yatırım amaçlı ve mücevher endüstrisinde kullanılıyor. Gelişmekte olan ülkeler ABD gibi bilançosunu büyütüp para basınca ne oldu? Altının değeri arzı çoğalmadığı için altının değeri arttı. Altındaki trendin devam edeceği düşünülüyor. Uzun vadeli alınması gerektiğini söyleniyor. ABD beklendiği şekilde piyasaya para enjekte ederse, bilançosunu büyütürse yine altına olan talebin artması bekleniyor.
 

Benzer İçerikler

PaSikA
Cevaplar
0
Görüntüleme
1K
PaSikA
*jellibon*
Cevaplar
0
Görüntüleme
838
*jellibon*
*jellibon*
Üst