1. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

  2012'nin En İlginç Çanta Tasarımlarını Görmeye Hazır mısınız ?

  Konu, 'Moda Güncel' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  ilginç çanta tasarımları ilginç çanta modelleri

  Sevgili melekler, sorsanız kadınların büyük çoğunluğu çanta tutkunu olduklarını söylerler. Gerçekten de ayakkabı ve çantalar biz kadınları her zaman cezbetmiştir. Evde yeterince çift (!) ayakkabı varken beğendiğimiz bir ayakkabı olduğunda almak için hiç düşünmeyiz. :) Bu konumuzda çantaseverleri düşündük ama özellikle marjinal olanları ve ilginç çanta tasarımları ile sayfamızı oluşturduk. İşte birbirinden değişik ilginç çanta modelleri :)


  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

   
2012'nin En İlginç Çanta Tasarımlarını Görmeye Hazır mısınız ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. İlginç Çanta Tasarımları . . .

  İlginç Çanta Tasarımları . . .

  ilginç çanta tasarımları Gelişen teknoloji ve kadınlarımızın istekleri doğrultusunda bağzı firmaların tasarladığı en ilginç çanta modelleri ile karşınızdayız arkadaşlarım...
 2. Divarese`nin En şık Tasarımları

  Divarese`nin En şık Tasarımları

  Bu sezon birbirinden şık ayakkabı modelleri tasarlamış ünlü markalar. Divarese`nin yeni sezon için tasarladığı leopar desenli, bilekten biten botlar ve rugan ayakkabılar göz dolduruyor.
 3. En ilginç ambalaj tasarımları

  En ilginç ambalaj tasarımları

  ilginç ambalajlar ilginç ambalaj tasarımları Meleklerim gün geçmesin ki yeni bir şeyler piyasaya çıkmasın.. İnsan oğlu okadar geniş düşüncelere sahipki.... Artık yeni gördüğümüz şeylere nerdese şaşıramıyoruz... Düşünmüşler taşınmışlar ve üretmişler.. Birbirinden ilgnç ambalaj tasarımları.. Meleklerim sizce de inginç değiller mi ???
 4. İşte Meleklerim Cem Yılmaz'ın Oğlu Kemal'i Görmeye Hazır mısınız?

  İşte Meleklerim Cem Yılmaz'ın Oğlu Kemal'i Görmeye Hazır mısınız?

  Cem Yılmazın Oğlu Cem Yılmazın Oğlu Kemal Ahu Yağtu ile hayatlarını birleştiren Cem Yılmaz çiftin biliyorsunuz ki Kemal adında oğulları dünyaya geldi..Cem Yılmaz ne kadarda saklasa medyadan kaçıramayan minik oğlu Kemal ilk kez bu kadar ner görüntülendi....Bakalım Cem Yılmaza benziyormu :D:D İşte Cem Yılmaz'ın Oğlu Cem Yılmaz'ın, 2 Ağustos'ta dünyaya gelen bebeği Kemal'i ilk kez...

Sayfayı Paylaş