2013 agostosta hamile kalmak isteyenler

guzmelegi

Aktif Üye
Üye
2013 agostosta hamile kalmak isteyenler
Slm bn melegimingelmesini bekliyorum ve agostosa kaldi hamis kalmamiz ve denedigiz kurler ,asilama,tup bebek ,vb yaptiklarinizi burda paylasin konusup dertleselim bu ramazan bayraminda dualarimizin kabul olmasi dilegiyle:puff::bebem:

Canım hayırlısı olsun her şey için inşallah, benim beklenen adet tarihim 30 temmuz, liste yapıyor musun bilmiyorum ama :) inşallah tüm bekleyenler ağustosta güzel haberler alır. ben bu ay yumurtlama testi aldım doktorun tavsiyesiyle, yumurtlama olup olmadığına bakıcaz

Canım hayırlısı olsun her şey için inşallah, benim beklenen adet tarihim 30 temmuz, liste yapıyor musun bilmiyorum ama :) inşallah tüm bekleyenler ağustosta güzel haberler alır. ben bu ay yumurtlama testi aldım doktorun tavsiyesiyle, yumurtlama olup olmadığına bakıcaz

Slm canim hosgeldin sen isteki yapayim liste bol bol dua edelim ki bu ramazan bayramibda allah baba sesimizi duysun ins insallah bebislerimize kavusuruz :bebem:

Kızlar bugun yumurtlama testi yaptım ilk kez, çift çizgiyi gördüm. Adetimin 12. günü bugun, 28 günde bir oluyorum. Çalışmalar hızlanacak yani :) hayırlısı bakalım. Siz de anlatın neler yapıyorsunuz, paylaşalım sorunlarımızı mutluluklarımızı, birbirimize destek olalım

Kızlar bugun yumurtlama testi yaptım ilk kez, çift çizgiyi gördüm. Adetimin 12. günü bugun, 28 günde bir oluyorum. Çalışmalar hızlanacak yani :) hayırlısı bakalım. Siz de anlatın neler yapıyorsunuz, paylaşalım sorunlarımızı mutluluklarımızı, birbirimize destek olalım

Hayirlisi senin icin sevindim ins tutar yaa bn smdi birsey yapmiyorum adetime 7gun kaldi grip oldum basim donuyr midem bulaniyor cok uyuyorum bunlar neyden kaynakli gripten mi yoksa 7gun kaldigi icin mi benim goguslerim adetime 10gun kala agrir simdi ise yok boyle birsey agirmiyr benim belirtiler bunlar simdi ins tutar allahim kimseyi cocuk hasretiyle sinasin cok zormus evlnnce cocuk isteyince insan anliyor herkesin cocuk sahibi olmak dilegiyle ...
bu arada calismalara devamhahaha destini iyi degerlendir gunlerini kiz hadi hayirlisi

Sağol cnm çok çalışkanız maşallah :) ya seni ümitlendirmek istemem ama bi yerde okumuştum, gebelik belirtilerini griple karıştıran çok varmış. inşallah gelmiştir meleğin cnm yaa, söylediklerin belirtilere uyuyor. 7 gün sonra yüzün güler inşallah cnm :)

Geri