2013 Aralık Ayı Anneleri Gelin Tanışalım...

L

*Lena*

Üye
Üye
2013 Aralık Ayı Anneleri Gelin Tanışalım...
bende temmuz annesiyim bakalım dedik :D

metanoyam

metanoyam

Hamiş Melek
songülüm ben aralık 1 gözküyo ama sanırım kasım gibi olucak doğumum ben şimdiden baya şey aldım galiba gerçi bi çoğu hediye geldi büyüklerimizden :)

SoNGüL.

SoNGüL.

Aktif Üye
Üye
songülüm ben aralık 1 gözküyo ama sanırım kasım gibi olucak doğumum ben şimdiden baya şey aldım galiba gerçi bi çoğu hediye geldi büyüklerimizden :)
rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin metacım ohh ne güzel ben daha birşey almadım kimsede birşey almadı :küstüm: alacaz inşallah yavaştan yavaştan

metanoyam

metanoyam

Hamiş Melek
valla görümcem almış alt acma tulum falan kayın validem para verdi ben aldım çıtlı badiler aldım 4 tane
annem bornoz aldı alt acma aldı takım aldı baya var yani bend e:) rabbim hepimize almayı nasip etsin en önce ben alıcam sizin aranzıdan inş kucağıma :):)

Aralıkta doğum varrrr :) hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
aralık ayı doğumu aralık ayı doğumu
inşallah allahım bu kez nasip eder
Aralık Ayı Anneleri 0
aralık 2012 bebişleri aralık 2012 bebişleri
kısmetse aralık aralık 2012 de oğluşum doğucak.
Aralık Ayı Anneleri 0
Aralık 2011 annelerı Aralık 2011 annelerı
Merhaba sıtede ılk mesajım,cok heycanlıyım,11 haftalık hamıleyım ama kanamam oldugu ıcın 4 gundur yatıorum...bu donemde kanaması olan varmı?yardım edebılırmısınız?
Aralık Ayı Anneleri 1
Aralıkta doğum varrrr :) Aralıkta doğum varrrr :)
Kızlar merhaba ben 4 gün önce hamile olduğumu öğrendim çok şükür... daha yolun başındayım. eğer allahın izniyle normal gebelik varsa ve herşey yolunda giderse inşallah aralıkta anne olacağım. burada paylaşımlarda bulunabiliriz...
Aralık Ayı Anneleri 134