2013 Balık Etek Abiye Elbise Modelleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
2013 Balık Etek Abiye Elbise Modelleri
Bu yaz? 2013 bal?k etek abiye modelleri ile ilgili bilgilere yer vermektedir.

Bir süredir devam eden bal?k etek abiye modelleri, 2013 abiye modas?nda yerini koruyarak farkl? renk ve desenlerle kar??m?za ç?k?yor.
Özel gün ve gecelerin vazgeçilmezi abiye modelleri, mutlaka her bayan?n elbise dolab?nda olmas? gereken demirba? giysilerden biri.

Bal?k etek abiye modelleri giymeden önce sizler için tavsiyem, öncelikle boyunuzun uzun olmas? ve fizi?inizin kusursuz olmas?..Vüdunu saran dar bir model olup dizden a?a?? bol etek ?eklinde oldu?undan dolay? bal?k etek ismini alan abiye modeli ile adeta bir deniz k?z?na dönü?eceksiniz.

Ben de ?ahsen daha önce görümcemin dü?ününde siyah saten bir bal?k etek modeli tercih etmi?tim. Benim bal?k etek abiye modelimin etek k?sm?n?n arkas?nda kuyru?u vard? ve çok ??k duruyordu. Sizler de bugünlerde abiye modeli aray???na girdiyseniz ve bal?k etekli abiye modelleri ar?yorsan?z, fikir olmas? aç?s?ndan yeni abiye modellerini sizlerle payla??yorum.

balik%20etek%20abiye-3e3.jpg

Ay çok teşekkür ederim Beyzam :) Evet mütavazi olmıcam söz:D:D gerçekten kırmızı bana çok yakışıyor herkes taşıyamaz eminim ama benim ten ve saç rengimle müthiş uyum sağlıyor, geçenlerde düğünde giydim kırmızı bir abiye önü kısa arkası uzun bir modeldi ve şifon tarzıydı benim kociş bayıldı bitti hatta oğullarına dönmüş anneniz çok güzel oldu prensesler gibi diye iltifat yağmuruna tuttu beni hahaha ama sende çok kısa değilsin ya gülüm biraz topukluyla herşey hallolur sende zaten doğuştan bir güzellik var ne giysen yakışıyor.

Bu arada asena kıss öldüm gülmekten Adana karpuzu haa hahaha boşver kuzumm salla gitsin ne demişler yemeğin salçalısı kadının kalçalısı:D:D

kız benim kalçada da sorun var yer çekimine direnemiyor hahahahahaha

Mawiş eminim hayatım sana nasıl yakıştığını tahmin edebiliyorum.Sarışın bombam benim:kiss:sadmin sana bakarken salavat çeksin,kataloktan fırlamış bir hatuna sahibim diye şükür etsin ;)) ah ahh biraz boyum uzun olaydı ne olurdu yav ,şu abiyenin açık olan yerlerini kapatır giyerdim :D

Geri