Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2013 engelli maaşlarını hangi linkten sorgulayabilirim

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar engelli maaşları hakkında bilgi almak istiyorum.Acaba sorgulama yapabileceğim bir link varmıdır?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    1.646
    Ödül Puanları:
    113
    70'li yıllardan beri engelli kişilere devlet tarafından bağlanan engelli maaşı halk arasında 2012 maaşı diye de bilinir. Bunun sebebi engelli maaşının verilmesini sağlayan kanun maddesidir.
    Engelli maaşını 18 yaşını doldurmuş olan ve hiç bir geliri olmayan engelli kişiler alabilmektedir.Engelli maaşınızın miktarını öğrenmek için TC kimlik nonuz yeterlidir.

Bu numarayla SGK'nın resmi sitesinden sorgulama yapabilirsiniz.

2013 engelli maaşlarını hangi linkten sorgulayabilirim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Özürlü Engelli maaşımı nasıl iptal edebilirim ?

Özürlü Engelli maaşımı nasıl iptal edebilirim ?

Arkadaşlarım ben %70 seviyesinde özürlü maaşı almaktayım ve bu maaşımın iptal edilmesini istiyorum. Ne yapmam gerekiyor nereye başvurmam lazım bilgisi olan var sa Allah rızası için benimle paylaşır mı ?
  2. 2013 Memur Maaşları Belli Oldu !

2013 Memur Maaşları Belli Oldu !

Bu konu; 2013 Memur Maaşları Belli Oldu haberi, hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, asgari ücretle çalışanlar kadar memurlar da 2013 yeni zamlı maaşlarını merak ediyorlardı. Ve beklenen haber geldi, hükümet 2013 memur maaşlarını açıkladı. İşte detaylar... Bugün itibariyle 2013 memur maaşları açıklandı. 2013 Ocak ayında hangi memur ne kadar maaş alacak ? Memur maaş...
  3. 2013 yılında engelli maaşları ne kadar

2013 yılında engelli maaşları ne kadar

Merhaba.Bir yakınımızın engelli olması sebebiyle öğrenmek istiyorum.Engelli maaşları 2013 yılı itibarıyla ne kadar oldu ?
  4. engelli maaşı alabilmek için neler yapmak gerekir?

engelli maaşı alabilmek için neler yapmak gerekir?

Selamlar. Bir yakınımız aracılığıyla bu soruyu soruyorum.Acaba engelli maaşı almak için ne yapmak gerekiyor?
  5. engelli maaşı alabilmek için hangi şartlar lazım

engelli maaşı alabilmek için hangi şartlar lazım

Merhaba devletten engelli maaşı alabilmek için acaba % kaç engelli olmak gerekiyor?Ya da başka şartlar aranıyormu?

Sayfayı Paylaş