1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.305
    Ödül Puanları:
    113

2013 Erkeklere Özel Süveter Modelleri

Konu, 'Örgü Kazak, süveter Modelleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bu yazı örgü erkek süveter modelleri bilgilerine yer vermektedir. Yaz aylarını geride bırakıp artık kışın o soğuk yüzü ile karşı karşıya geldiğimiz sonbahar aylarını yaşıyoruz.
    Artık örgü işlerini elimize almanın zamanı geldi değil mi hanımlar?

Ben şahsen örgü işinden hiç anlamam ama yapanlarada hayranım doğrusu. Bugünlerde ne örsem diye düşünüyorsanız sizlere bir fikir vermek istiyorum.
    Eşinize, oğlunuza yada sevdiğiniz bir yakınınıza kendi ellerinizle ördüğünüz süveteri hediye etmek istemezmisiniz?
    Serin havalarda özellikle gömlek üstlerinde gayet şık dururken değer verdiğiniz kişiyi hastalıklara karşıda koruma altına alacaksınız.
    Eee tabi birde bunun kendi emeğinizle yaptığınız için değeri çok büyük olacaktır;)

Sizler için 2013 örgü modasından seçtiğim erkek süveter örneklerini paylaşıyorum.

LaViNYaM ve BEYZA21 bunu beğendi.
  2. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.285
    Ödül Puanları:
    113
    Çok beğendim hatta galeriya bastım başka alemlere aktım:hhh:ışınlanma dedikleri bu olsa gerek Mawi adminim en kısa zamanda ellerinizden üperim hani konuyu anlatma babında şe ettim:D:D Yada titişkoyamı gitsem :D:D

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.305
    Ödül Puanları:
    113
    Yok bebem anlatacam size ben merak etme:D

BEYZA21 bunu beğendi.
2013 Erkeklere Özel Süveter Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. erkek bebek süveterleri

erkek bebek süveterleri

erkek bebek süveterleri çocuk süveterleri bebek erkek çocuk
  2. anlatımlı süveter modeli

anlatımlı süveter modeli

anlatımlı süveter modelleri erkek bebek süveter modelleri anlatımlı bebek erkek kazak hadi kızlar ipinizi şişinizi alıp gelin ARKA : Siyah iple 86 ilmekle örgüye başlanır ve 7 sıra haroşa örülür. Daha sonra 40 cm olana kadar düz örgü yapılır. Kol için 3-2-1 kesimle beraber kol evi sagdan ve soldan 5 er ilmek haroşa olarak örülür. 19 cm olunca örgü bitirilir. ÖN : Siyah iple 88 ilmekle...
  3. Bebek süveter modeli açıklamalı

Bebek süveter modeli açıklamalı

açıklamalı bebek süveterleri açıklamalı bebek süveter modelleri anlatımlı süveter modelleri süveteri iki renkli Serin havalarda bebeğinizi koruma altına alacak şirin bir süveter modelini ayrıca şemalı açıklamalı uygulanışını sizlerle paylaşıyorum YAŞ: 0-1 (Büyük beden ölçüleri parantez içindedir.) MALZEMELER: ANCHOR "Fantastik" el örgü ipliği. Renk no: 437 Yeşil (Yaklaşık 100 gr.) 4...
  4. Fırfırlı Bebek Süveter Modeli

Fırfırlı Bebek Süveter Modeli

örgü bebek süveteri el örgüsü bebek süveteri örgü bebek süveter modeli Bebeğinize fırfırlı bir bebek süveteri örmek ister misiniz melekler ? :) İşte bebeğinize çok yakışacak, hem de onu ısıtacak harika bir süveter örneği ve yapılışı :tik: YAŞ: 0-1 (Büyük beden ölçüleri parantez içindedir.) MALZEMELER: El örgü ipliği. Renk Yeşil (Yaklaşık 100 gr.) 4 numara 1 çift örgü şişi El örgü...
  5. Erkek Bebekler İçin Örgü Süveter Modelleri

Erkek Bebekler İçin Örgü Süveter Modelleri

Sonbahar ve kış ayların da bebekler için ç ok kullanışlı bir model olan örgü süveter modelleri kız ve erkek bebekler için farklı renk ve modellerden oluşuyor. Sizler için bu yazımız da minik beyler için en yeni örgü süveter modellerinden oluşan görsel örnekeleri paylaşıyoruz. BALIKÇI YAKA SÜVETERLER BURADA
Etiketler:

Sayfayı Paylaş