2013 Facebook Komik Sözler

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
2013 Facebook Komik Sözler
Bu yazı 2013 Facebookkomik sözlere yer vermektedir.

Bazen hayata karşı espirili şekilde yaklaşmak lazım. Eğer herşeyi kafaya takıp üzülürsek kendimize olan gücümüzü ve özgüvenimizi kaybederiz. Sağlığınızın herşeyden çok daha önemli olduğunu unutmayarak biraz tebessüm diyorum ve facebook komik sözlere geçiyorum.
komik-1db.jpg

Dışarı zili çalınca koşa koşa çıkan! İçeri zili çalınca duymamazlıktan gelen öğrencileriz biz!

Baba, dünyanın en iyi çocuğuna sahip olmak nasıl bir duygu Ben nerden bileyim, git babaannene sor..

Justin Bieber sevgilisi için Disneyland’i kapatmış, gece kulübü kapatamaz tabi yaşı tutmuyo ergenin.

Bugün saçını ütüleyen kız yarın çamaşır makinasında yıkanır.

Elin oğlu uzayda yaşamı araştırıyor bizimkiler sigaranın külünü hiç dökmeden sonuna kadar içebilmenin peşinde.

Otobüste arkaya doğru yürüyelim diyen adama yürümek isteseydik otobüse binmezdik diyen genci tebrik ediyorum.

Bazı insanları ALLAH’a havale etmek yerine; Ağzını burnunu dağıtıp HAVALE” geçirmesini istiyorum!

Sevgilisine taksitle hediye alıp taksiti bitmeden ayrılan adamın dramını film yapsam milyonları ağlatırım gibime geliyor.

Fırıncı sıcak diye ekmeği eliyle zıplata zıplata getirince utanmıyor musun milletin ekmeğiyle oynamaya” diyip kaçtım.

Alo oğlum nerdesin? +Otobüsteyim anne geliyorum. -Çıktın mı okuldan? +Yok anne otobüsü okula soktum içinde bekliyorum.

Bazen evi arabayı satıp şöyle bi deniz kenarına yerleşeyim diyorum, tabi bunun için önce ev ve araba almam gerek.

Anneme bugün işe gitmicem dedim, ütü yaptık, bulaşık yıkadık şimdide Dest-i İzdivaç izleyip fasulye kırıyoruz, Not: Pişmanım!

Kız arkadaşımı o kadar seviyorum ki eskimesin diye başkalarının kız arkadaşlarını kullanıyorum..

Eğer bir kızın profil fotoğrafları belden yukarı ise kısa boylu, omuzdan yukarı ise şişman, sadece gözleri görünüyorsa kaçın!

Arabayla yolda giderken eski sevgilimi gördüm yine yol verdim. Mutluyum..

Hap yazma yutamam, şuruptan miğdem bulanır, iğneden de korkarım.. diyen ergene Muska mı yazayım?” diyen doktora saygılar.

Türk kızına beyin nedir?” diye sormuşlar, o da beyim evimin direğidir” demiş.

Sevgilin mesaja 10 veya 15 dakika sonra cevap veriyorsa ve sen bekleyen taraf isen küfür etmeye hakkın vardır.

Fareye deney yapmışlar; Viski, votka vermişler hepsinde oynamış zıplamış. Rakı vermişler elini masaya vurmuş o kedi buraya gelecek demiş.

Otobüste ayağa kalktığımda yanımdakinin inecek misiniz?” sorusuna yoo donumu düzelticem” deyip tekrar oturmak istiyorum.

Hani dilimizin ucuna gelipte söyleyemediklerimiz var ya; Allah o cümlelerin yolunu açık etsin!

Flört ettiğim kız ilişkimizin adını koyalım mı artık!? deyince Ethem olsun bari dedim; dedemin adı.. kızıp gitti. bence güzeldi oysa..

Derste Hep aynı parmakları görüyorum diyen hocama; Değişik olsun diye, orta parmağımı kaldırdım. Dersten attı, mağdurum!

Bankamatikten para çekince sayan vatandaş; para eksik çıksa ne yapacaksın çok merak ediyorum.

Sivrisinekleri anlamıyorum. Direk gel, sok ve git. Kulağıma gelip de Nasıl soktum ama, hahah” şeklinde vızıldamana ne gerek var?

Kasımda aşk başka değildir. Kasımda aşk yoktur. Okul vardır, sınavlar vardır, stres vardır, soğuk vardır.

Erkek milletine susuzluktan öldüm bir bardak su ver desen kalkmaz, halısaha maçı var de kıta değiştirir.

Beni çekemeyenlere tavsiyelerim; Halay, mekik, fön, yada kafa çeksinler! Baktılar olmuyor; Sabır çeksinler!

Eski zamanlarda trip yapan kız da hiç çekilmezmiş ha. Sen günlerce mektup bekle, cevap peki.” olsun. İnsan katil olur valla.

Annemin damatları için yorumu: Bütün öküzler de bizi buluyor nasıl ot yetiştirdiysem artık!

Tv’de heyecanlı bişey olduğu zaman nefesler tutuldu deniyor. Kim bu nefesinı tutan beyinsiz anlamıyorum.

Bir kadının fotoğrafını çektiğin an ile dur bir bakayım nasıl çıkmışım demesi arasında geçen süreye ışık hızı denir.

Merdivenlerden düştüğümü gören ve buna rağmen düştün mü? diye soran mal. Yok, düşmedim. Benim iniş tarzım böyle..

Ne çok gezen bilir, ne çok okuyan.. Her şeyi Anneler” bilir ne gezer nede okur.. İtirazı olan!?

Kıza; Seninle ciddi düşünüyorum.” dedim, İspatla” dedi. Takım elbise giyip oturdum karşısına, ülke sorunlarını konuşuyoruz.

Baba ben arkadaşıma ders çalışmaya gidiyorum. +Kızım yıllar önce annende bana ders çalışmaya gelmişti otur oturduğun yerde!

Otuz yaşındaki heriflerin lise üniforması giyip kolej öğrencisi rolü oynadığı dizilere lütfen artık bir son gelsin.

Kadın kamyon şöförü duvar yazısı: Torpidomda aseton yoksa da güzelim, ben ojemi mazotla da silerim” Cuts!

Fön çektirdikten hemen sonra yağmura yakalanan kadın kadar tehlikeli çok az şey var bu dünyada. Yanaşmayın derim.

Millet ruh ikizini buluyo, ben 15 dakikadır çorabımın diğer tekini bulamadım. Nerde yanlış yapıyorum acaba.

Beyinsiz insan kaç yıl yaşar Aşkım? -Bilmem ki kaç yaşındasın? Hayvan!

İzdivaç programları çok ilginç. 60 yaşında teyze elektrik alamadım ben” diyebiliyor.bence sen nefes aldığına dua et.

Doktor neyin var çocuğum diye sorduğun da; Söyleme yavrum bırak kendi bulsun, işi ne doktor değil mi? diyen teyze canımsın.

Sen giderken ben dönüyordum! Diyen Şahsiyet doğru dürüst ilerleseydin de dönmek zorunda kalmasaydın! Bak ben hala gidiyorum!

Kopya düzenine göre oturan öğrencilerin; yerlerinin değiştirilmesi sonrası bakışması, en hüzünlü ayrılık sahnesinde bile yok.

Erkek ulaşamadığı kadına telefonu duymadı galiba der, Kadın ulaşamadığı erkeğe, aradığımı görüyorda açmıyor” pislik der.

Hayatta iki şeye dikkat edin. Bir, Yolda yürürken kavşaklara.. Bir de yüzünüze gülen yavşaklara..

Şu arabesk rap yapanlar sevdiklerine kavuşsalar da bizde huzura kavuşsak.

Anne ben niye kimseyi sevemiyorum, bu şanssızlık genetikmi? Dedim, O senin bireysel mallığın bizi karıştırma” dedi, hemen sustum.

Babaanne, sen evlenirken dedemden elektrik aldın mı? Babannem; Yok yavrum bizim zamanımızda gaz lambası vardı..

Elalemin çocukları 1.nci oluyor” diyen anneme, Bak analar neler doğuruyor, sende iş yok dedim” ardindan terlik..

Cennet annelerin ayakları altındadır..! Demek ki annem Seni ayağımın altına alırım!” derken hep iyiliğimi düşünüyormuş.

12 yaşındaki yeğenim face durumuna hala bıraktığın yerdeyim” yazmış. Hemen ablamı aradım, nerede bıraktın bu çocuğu?” diye kızdım.

Geri