2013 Facebook Yeni Komik Espirili Sözler

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
2013 Facebook Yeni Komik Espirili Sözler
Bu konu facebook yeni komik sözlere yer vermektedir.

Facebook da en çok be?enilen espirili komik sözler ar?yorsan?z do?ru sayfadas?n?z. Birbirinden komik sözleri sizler için payla??yorum. Siz de bu komik sözleri kendi profiliniz de yada sayfan?z da payla?abilir, sayfan?zda bulunan ki?ilerin yüzün de tebessüm yaratabilirsiniz:)

facebook%20sozleri-3ad.jpg

Dokuz p?rm???nd? dokuz m?rifet ??r.bir p?rm????l? hep burnunu k?r??t?r??or.

D?? görünü?e pek önem ?ermi?orum röntgen filmi çektirip gelin

?lk ?eferde k?z?m?z??n, ?uçu ?mirlerine ?t, ikinci ?eferde k?z?m?z??n hile ??p, üçüncü ?eferde k?z?n?m?z??n ??zgeç, ??l?kl???n ?lemi ?ok.

Gulu ?e?en dikenine k?tl?n?r, k?ktü? ?e?enin ??? h?line

E?kiden ?li ?t? b?k?rd? , ?imdi k?r??? k?z?… E?kiden ???k ?l?k ?üt içerdi,?imdi ?otk? redbull.. E?kiden ipek ipi tut?rd?, ?imdi ?h ipek ?hhh

K?lbime gelmek i?ti?or??n metro otobü?üne bin,?oho’d? in,redeo’d? mol? ?er,coco?t?r c?dde?ini geç,k?r????nd?ki b?kk?l? gir b?k ne di?orum? “?lbeni”

Adamin biri saçlarini önce ortadan ayiriyormus sonra liseden ayirmaya baslamis

Güçlü kollari ile beni koltuga oturttu..üstüme abandi..eline aldigi kocaman aletini agzima soktu..çok canim yandi ve agzimdan kanlar akiyordu..ama çürük disimi sonunda çekmi?ti..

su anda her 100 kisiden 35i uyuyor, 10u yemek yiyor, 25i calisiyor, 15i sex yapiyor, 10u araba sürüyor, 4ü ders calisiyor bir tabe salakta elinde telefon sms okuyor

Ah kizim ah!! Ben ne salagim. Seni ne doktorlar, ne mühendisler istedi de vermedim. -Üzülme annecigim. Ben hepsine verdim.

Yat dedi yattim, ac dedi actim, aletini cikarip soktu. Isini bitirdiginde kan gelmeye basladi, cok korkmus ve cok aci cekiyordum, cünkü ilk kez dis cektiriyordum!!

DUN GECE SENI O KADAR ARADIM KI,SOGUK VUCUDUMA DOKUNMANI O KADAR ISTEDIM KI,YATAGA SENSIZ VE CIPLAK GIRMEK ZORUNDA KALDIM!NEREDEYDIN BENIM CANIM PIJAMALARIM?

Ask bir muz kabugudur , dikkat etmezsen ayagin degil , hayatin kayar

sürüm sürüm sürün arko crem

Doga'nin Kanunu varsa Arif sag'in sazi var

Bir gün ???ru m??munl?r ?nnelerine ?ormu? ?nne biz neden bu k?d?r çirkiniz? Anne m??mun ce??p ?ermi?: h?linize ?ükredin ???rul?r?m, ?iz bide bu me??j? oku??n? görün

seni gorunce gozlerim dolar, kulaklarim mark

oglum müjde sana is buldum - nasil is - büfede yedigün vereceksin

Temel ile Dursun Trabzonda KAZI yapiyorlarmis. Kaz ölmüs

Ey daglari taslari herseyi yaratan rabbim ,herseye bir güzellik ayri bir tat insanlara akil mantik zeka dagitirken bu mesaja mal mal bakan bu öküzü niye unuttun

100 ki?iye eski sevgilisi hakk?nda ne dü?ündü?ünü sorduk, 10 popüler hayvan türü ö?rendik. ba?? yine öküz çekiyor!

Bende bilirdim takdir,te?ekkür almay? . Maksat a?açlar kesilmesin

Arabada bebek var yazanlar, ne yapal?m yani ???klarda çeyrek alt?n m? takal?m?

Bugün turkcell mesaj atmad? kesin ba?ka birisi var

Erkeklerin romantizmi ;öpene kadar...Maçolu?u; nikaha kadar.. K?l?b?kl???;ölene kadar.

Elektri?i edison buldu ama paras?n? babam ödüyor.

?lerde birgün gemim olursa ad?n? rahatl?k koyacam. Bi aksilik olurda batarsa rahatL?k batt? desinler

YOL gidenundur, pe?unden a?liyamam; Yure?um AHIR de?il, her ÖKÜZ? ba?liyamam..!

Kad?nlar?n çantas?ndan herhangi bir?ey ç?kar?rken yapt??? arkeolojik kaz? çal??mas?na HAYRANImmm..

Gerekirse kumarda kazan?r a?k? sat?n al?r?z..

?u Beckham gibi atk? ba?lamay? bi türlü ö?renemedim iyi mi. Heh bu sefer oldu diyorum, aynaya bak?yorum, yine çiçek abbas yine çiçek abbas

5 ya??ndaki Trabzonlu bir çocu?un dolmu?ta annesine dedi?i gibidir belki de hayat ; "hem vuruysin hem a?lama diysin.."

Biz Türkler kimoo? sorusuna verilen standart "been" cevab?n?n ses analizini yap?p, ki?inin kim oldu?unu anlayabilen e?siz bir gene sahibiz.

Geri