2013 Ford Ecosport Özellikleri Tanıtımı

  • Konbuyu başlatan TİTAN
  • Başlangıç tarihi
T

TİTAN

Forum Okuru
2013 Ford Ecosport Özellikleri Tanıtımı
2013 ford ecosport özellikleri
2013 ford ecosport resimleri
2013 ford ecosport tanıtımıFord'un 2013 Escort modeli geçtiğimiz günlerde Yeni Delhi Oto Expo Fuarı'nda tanıtıldı melekler :)


ford1-3d8.jpgFord Ecosport, kompakt boyutlarına rağmen, yerden yüksekliği ve sağlam görünümünü destekleyen entegre alt gövde kaplamaları ile sportif aynı zamanda rahat bir araç isteyen tüketiciler hedef alınarak şekillendirilmiş.

Daha önce de duyurduğumuz, Ford’un yeni turboşarjlı 1.0 litrelik Ecoboost motoru EcoSport’un kaputunun altında yer alıyor. Toplam 120PS (1,300-4,500d/dk) güç ve 170Nm tork üreten direkt enjeksiyonlu ünite, beş ileri manüel şanzıman ile kombine edilmiş.

Yeni EcoSport Kompakt SUV, Brezilya Camaçari’de faaliyet gösteren Ford Geliştirme Merkezi’nde yeni Fiesta tabanlı B-platformlu SUV üzerine geliştirilmiş.

ford2-317.jpg


Ford, yeni B-platform ailesi ile küresel pazarlardaki kompakt araç talebi büyüdükçe, yıllık 2 milyon adet üretim kapasitesini temsil eden güncel projeleri de hayata geçirmek için hazırlanıyor.

Son olarak, Ecosport Brezilya ve Hindistan’da üretilecek. Diğer pazarlar için henüz resmi bir açıklama yapılmadı fakat dünya çapında yaklaşık 100 pazarlarda satışa sunulacağı doğrulandı.
 
LaViNYaM

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
:abo: abowwww bu ne böylee yaaaa titoş ablam bağa bi tane alsanya böle hahaha
 
T

TİTAN

Forum Okuru
Ford Ecosport köpeğin olsun Lavi :D:D
 
Üst