2013 İlkbahar-Yaz Oje Modası

TİTAN

TİTAN

*Melekler Mekanı*
2013 İlkbahar-Yaz Oje Modası
Bu konu; 2013 İlkbahar-Yaz Oje Modası hakkında bilgiler vermektedir.
Sevgili melekler, makyaj yanında sürekli göz önünde olan ellerimizi de süslemeye bayılırız. Bunun için en büyük kurtarıcımız elbette ki ojeler. Rengarenk ojeler ve çeşitli tırnak süslemeleriyle manikürler zaman moda olur. Bu yaz ise bizleri son derece renkli ve yaratıcı tırnaklar bekliyor. 2013 ilkbahar yaz sezonu ojeleri nasıl olacak merak edenler için makalemize geçiyoruz...


Nude tırnaklar
Dolce&Gabbana defilesinde yer alan modelin tırnakları hakkında ne düşünüyorsunuz? Bizce oldukça sade, oldukça temiz, oldukça bakımlı duruyor. Ten rengine yakın renkteki ojelerin böyle bir özelliği oluyor; elleri her daim bakımlı gösteriyor.


Metalik efektler
İster dibinden isterse de ortasından olsun tırnağı metalik efektlerle canlandırmak çok moda olacak! Bunun için biraz el becerisi gerektiği aşikar...

Süslü tırnak uçları
Tırnaklarımızın uçlarını süslüyoruz! Aklınıza gelen her şey olabilir; isterseniz kan efekti verebilir, isterseniz pullarla kaplayabilir ya da danteller yapıştırabilirsiniz. Bu haber eminiz ojelerle oynamayı sevenlerin çok hoşuna gidecek!

Oje bantları
Şimdi takma tırnaklarımızı bir köşeye kaldırıyor ve yapıştırma ojelere geçiş yapıyoruz. Eğer oje sürmek sizin için bir işkenceyse, hele ki ojenizin üstüne desenler vermek imkansızsa işte çözümü: oje bantları!


Parıl parıl parlayan tırnaklar
Tırnaklarınıza simli oje sürmek istiyor, ama ancak kat kat sürdükten sonra istediğiniz görüntüyü yakalayabiliyorsunuz değil mi? O.P.I'nin Liquid Sand adını verdiği yeni koleksiyonu sayesinde artık bu kadar uğraşa gerek kalmayacak, tırnaklar sime bulanacak!


İki renkli manikürler
Tırnakta iki renk kullanmaya French'lerle başlamıştık. Sonra French'i biraz daha geliştirdik, süsledik, renkli yapmaya başladık. Şimdiyse sadece tırnağın ucunu farklı renge boyamayı bıraktık ve kendimizi serbest bıraktık. Artık tırnağınızın neresini renklendireceğiniz tamamen hayal gücünüze kalmış.

Beton efektli ojeler
Ojelerdeki yenilikler gün geçtikçe durdurulamaz bir şekilde büyüyor. İşte bir yenilik daha: beton efekti veren ojeler... Tıpkı bir beton dokusunun hissini veren ojeler, mat görünüşleriyle oldukça modern duruyor.


Koyu renkler
Koyu renk sevdamızdan bu yaz da vazgeçmeyeceğiz. Griler, morlar, bordolar, yeşiller tüm koyulukları ve asillikleriyle bizleri bekliyor.

Yılan derisi desenli ojeler
Manyetik ojeyi duymayanınız kaldı mı? Oje devi Essie, manyetik ojede yeni bir akım başlatıyor ve ellere yılan derisi efekti getiriyor. 2012'nin son aylarında satışa çıkan bu ojeler, 2013 yazını ele geçireceğe benziyor.
 

Benzer İçerikler

Üst