Etiketler:
  1. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    323
    Ödül Puanları:
    63

2013 Modern gelin duvakları

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında BeyazMelek tarafından paylaşıldı.

Bu konu; gelin duvakları 2013 ile ilgili bilgiler vermektedir.

Gelinliğin olmazsa olmaz bir parçası olan duvaklar her yıl daha farklı modelleriyle genç kızların yüreklerini hoplatmaya yetiyorlar. Çocukluğundan itibaren perdeleri başına duvak yaparak gelin oldum diyenler en güzel duvak modellerini arayıp bulmak isteyenlerdir.Gelinin yüzündeki gizemi hissettiren ve güzelliğini daha bir dikkat çekici yapan gelin duvaklarında 2013 esintilerini beğeninize sunuyoruz..

BEYZA21, seda88, Asena_Sule ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  2. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    975
    Ödül Puanları:
    163
    offffff çok hoş bunlar yaaa bayıldım

3. BeyazMelek

Beğenilen Mesajlar:
    323
    Ödül Puanları:
    63
    feda olsun canım seç beğen istediğini göndereyim :D:D hakikaten güzeller ama benim duvağım daha güzeldi bir ara fotoğrafımı koyarım :D

4. BeyazMelek

Beğenilen Mesajlar:
    323
    Ödül Puanları:
    63

Bu da benim duvağım çok beğenmiştim :) halen de beğeniyorum..

< Konu Resmi..>

5. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.419
    Ödül Puanları:
    113
    Canım benim duvak güzelde sen duvaktanda güzelsin bu pozuna bayılıyorum:kiss:

BeyazMelek bunu beğendi.
  6. BeyazMelek

Beğenilen Mesajlar:
    323
    Ödül Puanları:
    63
    Teşekkürler canım :kiss: bakan o gözlerin güzelliği canımm :kiss: bir fotoğrafım var esas ben onu beğeniyorum bir ara gösteririm :tik:

BEYZA21 bunu beğendi.
2013 Modern gelin duvakları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gelin duvak modelleri

gelin duvak modelleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. 2009 Gelın Duvakları

2009 Gelın Duvakları

gelin duvakları gelinlik duaklari gelin duaklari uzun duvakları 2009
  3. Zeynep Acar 2013 Modern ve Çarpıcı Gelinlikler

Zeynep Acar 2013 Modern ve Çarpıcı Gelinlikler

Bu konu, Zeynep Acar 2013 Modern ve Çarpıcı Gelinlikler hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ünlü modacı Zeynep Acar'ın 2013 gelinlik kreasyonundan örneklerle sizlerleyiz. Geçtiğimiz haftalarda İzmir If Wedding Fashion Fuarı'nda sergilenen bu son derece modern ve çarpıcı gelinlikler sıra dışı olmak isteyenler için cazip gelebilir. "Çağdaş Sultanlar 2013" adını verdiği...
  4. Zeynep Acar Modern Gelinlikler 2013 Koleksiyonu

Zeynep Acar Modern Gelinlikler 2013 Koleksiyonu

Bu sayfa, Zeynep Acar Modern Gelinlikler 2013 Koleksiyonu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, If Wedding Fashion İzmir fuarında sergilenen harika bir koleksiyonla karşınızdayız. Ünlü modacı Zeynep Acar "Modern Gelinlikler" adı altında tasarladığı birbirinden değişik gelinlik modellerini İzmir'de görücüye çıkardı. Son derece modern çizgilerin görüldüğü gelinliklerde...
  5. Fiyonk Şeklinde Gelin Duvağı Modeli

Fiyonk Şeklinde Gelin Duvağı Modeli

duvak modelleri 2015, duvak tasarımları, gelin duvak modelleri, farklı duvak modelleri Gelin adayları için evlilik tarihi belli olduktan hemen sonra tatlı ve yorucu bir süreç başlar. Düğüne kadar sürecek bu telaşta, gelinlik modeli, takılar, ayakkabı, saç, makyaj gibi ayrıntılar ince elenip sık dokunur. Gelinlik modelini tamamlayan önemli detaylardan biride duvak modelidir. Her ne kadar...

Sayfayı Paylaş