2013 Ocak Annesi Olacağım Nasipse Çok heyecanlıyımmmmm

melegimduru

Yeni Üye
Üye
2013 Ocak Annesi Olacağım Nasipse Çok heyecanlıyımmmmm
Cümleten selam şu an 16 haftalık hamileyim önümüzde baya uzun bi süre var ama ben bi an önce bebeğime kavuşmak istiyorumm gell ocak gelllll :))))))))))):beybi::beybi::beybi::beybi::beybi::beybi:

27 haftamız bitiyor 1 gün sonra bebeğim cinsiyeti ise erkek :))) sağlıklıca bir an önce kavuşmak istiyorum inşallah nasipse ismini de poyraz yiğit düşünüyoruz Allah herkese nasip etsin :erkek bebe::erkek bebe::erkek bebe::erkek bebe:

şu ann tam 32 haftadayım az kaldı miniğime kavuşmayaa evet tekcim şu belkide doğurmak üzere olabilrsin allah hayırlısını versin herkesi tek avazda kurtarsınn

şu anda 36 haftadayım doktorun tahminine göre tam 17 gün var miniğimle kavuşmamıza tarif edemediğim duyguları yaşıyorum sağ salim kavuştur bizi allahımmm darısı isteyen herkeze olsun zaman azalıyorrr

07.01.2013 saat 18:50 küçük meleğime kavuştum erkek beklerken kız geldi :))) süpriz yumurtam çok muyluyum allahım herkese. Nasip etsin kısa bir yolculuk sonuç eşsiz her ne kDar doğumum zor olsada bebeğimmm seni çok seviyorumm

Geri