1. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    323
    Ödül Puanları:
    63

2013 Okul saç modelleri

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında BeyazMelek tarafından paylaşıldı.

Bu konu; 2013 okul saç modelleri hakkında bilgi vermektedir.

Bakımlı ve güzel saçlara sahip güzel meleklerimiz için birbirinden güzel okul saçı modelleri yayınlıyorum. Artık okullarda saç modelleri isteğe göre tercih edilebiliyor ancak bizim şuan yayınlayacaklarımız daha çok liseli ve üniversiteli genç kızlar için uygun olacaktır :tik: Bu güzel modelleri aslında günlük yaşantımızda da kullanabiliriz. Ben genellikle spor kıyafetlerim için bu saç modellerini tercih ederim :tik:

2013 Okul saç modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Okul Saç Modelleri

Okul Saç Modelleri

öğrenci saç modelleri okul saç modelleri okul saçları öğrenciler için için 5 dakikalık okul saçları Öyle saçlar istiyorsun ki, hem sabahın köründe fazla uğraştırmasın, hem de okulda herkes saçlarını nasıl yaptığını sorsun. İşte sana her gün bir yenisini denebileceğin 5 ayrı model. Seç, beğen, uygula... Hem de en uzunu sadece 5 dakikada! Tüm saçlar için 3 dakika 1 adım: Saçlarını...
  2. Okul için en uygun saç modelleri

Okul için en uygun saç modelleri

okula uygun saç modelleri ilkokul saç modelleri okul için değişik okulda kullanılabilecek 12 yaş okul Okullar açılıyor ve siznde okula giden kızınız varsa hergün ne şekil verecem diye boşuna düşünüp üzülmeyin çünkü birazdan vereceğim resimlerdeki modeller çok çeşitli olup genelde pratik ve küçük kızınızında çok beğeneceğini umduğum modeller Kızların ne süslü olduğunu çok iyi bilirim bu...
  3. Okul için saç modeli

Okul için saç modeli

okul için saç modelleri ilkokul saç modelleri okul topuz okulda nasıl yapılır saçı nasıl yapılır Arkadaşlar bu modelin nasıl yapıldıgını bilen varmı?anlatırsanzı çok sevinirim =)
  4. 2012 Okul Saçı Modelleri

2012 Okul Saçı Modelleri

2012 okul saçı modelleri saç modelleri saç modası okul saçı modelleri hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar Şimdiki kızlar okulamı gidiyorlar yoksa sahneyemi çıkacaklar hiç anlamıyorum :D:D valla makyajdan tut SAçlar fönlü bilmem neli görünce okulamı gidiyorlr yoksa az sonra sahneyemi çıkacaklar ayırt edemiyorum :D:D oysa ne kadar güzel saç modelleri var. "ama asicim ben hep...
  5. Meleklerimize 2012 Okul Saç Modelleri Burada

Meleklerimize 2012 Okul Saç Modelleri Burada

okul saç modelleri 2012 okul saç toplama modelleri okul saç şekilleri Eskiden okullarda ki saç disiplini daha katıydı melekler :) Eğer saçlarınız uzunsa mutlaka örmek zorundaydınız, ya da gidip kuzu kuzu kestirmek. Şimdi okullar dolayısıyla da çocuklar çok rahat, öyle bir zorunlulukları yok. Buna bağlı olarak ta okul saç modelleri de gayet rahat ve havalı :) Biz de biraz saç modellerini...

Sayfayı Paylaş