2013 Survivor'da Çalan Yabancı Şarkılar Hangileri?

Yine ilginç sorular sormaya, melodileri aramaya devam ediyorsunuz. Ama maalesef yanıt yok..

Survivor 36.Bölüm 7.Parça | Acunn.com

50. saniyede çalan müzik nedir lütfen ?

Aradığınız parça çok eski bir parçanın mixlenmiş ve yenilenmiş hali Nah Neh Nah :) Vaya Con Dios'a parçasında Milk & Sugar eşlik ediyorlar :)
Dinlemek için LÜTFEN TIKLAYINIZ ...

01-06-2013 tarihli bölümde gönüllülerin kazandığı ödül oyununda limuzinden sonra gittikleri yerde, hilmicem in dans ettiği parçanın adı ne, cevaplarsanız sevinirim...

Admin survivor ünlüler gonulluler 25 yada 26. Bölümde izlemiştim yillardir ariyordum böyle elektro gitarla başlayan hafif bir şarki lütfen bildiklerinizi yazin ben arastiririm tskler

01-06-2013 tarihli bölümde gönüllülerin kazandığı ödül oyununda limuzinden sonra gittikleri yerde, hilmicem in dans ettiği parçanın adı ne, cevaplarsanız sevinirim...

Bahsettiğiniz parça aşağıdaki mi? Değilse lütfen link vererek sorunuzu sorunuz...

quote_icon.png
Kayıtsız Üye Nickli Üyeden Alıntı
Survivor 30.Bölüm 10.Parça | Acunn.com
ya lutfen yardimci olurmusunuz Hilmicemin dans ettigi 03:53 te baslayan sarkinin adi nedir ? :(
Bu dünyaca ünlü eski bir parça La Bamba, Los Lobos 'tan
Rxi+8NK+tUEUog6sPRiG6T8O6Zs=.png

Dinlemek için LÜTFEN TIKLAYINIZ ...

Kaynaşma partisinde çalan şarkıların adı ne?

Limuzin değil Ferrari olacaktı galiba..

Admin survivor ünlüler gonulluler 25 yada 26. Bölümde izlemiştim yillardir ariyordum böyle elektro gitarla başlayan hafif bir şarki lütfen bildiklerinizi yazin ben arastiririm tskler

Lütfen link verin..

Geri