1. Misafir

Misafir Forum Okuru

2013 ve 2012 alyans modelleri harika!

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

alyans modelleri 2013 alyans modelleri 2012

Evet Melek'ler, 2012 yılına yeni girdiğimiz bu günlerde hem önümüzde ki sezonun alyans modellerini yani 2013 aylans modellerini,
    hem de bu senenin modası olan alyans yüzüklerini, bu sayfamızda görücüye çıkartıyoruz :)

2. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    369
    Ödül Puanları:
    83
    [​IMG][​IMG]

Ahh ahh...

2013 ve 2012 alyans modelleri harika! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Harika Alyanslar

Harika Alyanslar

alyanslar Bu alyanslar harika melişlerim ben çok beğendim umarım sizde beğenirsiniz..:ehi:
  2. 2012-2013 Sonbahar-Kış Tüvit Ceketler Harika Modeller

2012-2013 Sonbahar-Kış Tüvit Ceketler Harika Modeller

Bu konu; tüvit ceket modelleri 2012-2013 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, şu sıralar gündüzler sıcak geçse de sonbahar aylarına girdiğimizi unutmayalım ve hastalanmanın çok kolay olduğu şu günlerde sıcaklara güvenip sışarı tedbirsiz çıkmayalım. Zira güneş kendini sakladığı anda havanın nasıl da serinlediğini farketmişsinizdir. Özellikle geceleri hayli serin geçen şu...
  3. 2013 Kışı İçin Harika Örgü Bere ve Atkı Modeller

2013 Kışı İçin Harika Örgü Bere ve Atkı Modeller

Bu konu; 2013 kış örgü atkı bere modelleri ile ilgili bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, artık şı sıcakların rehavetinden kurtulun ve yakında gelecek soğuklar için alın elinize şişleri diyoruz ve bu sayfamızda sizlere harika örgü atkı ve bere modelleri sunuyoruz. Birazcık örgü bilenlerin rahatlıkla yapabileceği bu atkı-bere takımları sizi sıcacık tutacağı gibi şıklığınıza şıklık...
  4. 2013 alyans modelleri

2013 alyans modelleri

kızlar 2013 yılı 12 ocakta düğünüm var ve ben çok güzel alyans modeli almak istiyorum. tavsiye edebileceğiniz herhangi bir marka yada model var mı kızlar. Teşk.
  5. Gümüş Alyans Modelleri 2013

Gümüş Alyans Modelleri 2013

Bu konu; Gümüş Alyans Modelleri 2013 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, alyans evliliğin bir imzası niteliğindedir. Bunun için incelikli bir seçim yapılır ve ömür boyu parmakları süsleyecek alyanslar özenle seçilir. Kuyum sektörünün ülkemize hayli gelişmiş olmasısebebiyle pek çok marka birbirinden farklı modellerde alyanslar üretmektedir. Çiftler zaman zaman onca çeşit...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş