2013 Yılının En İddialı Topuklu Ayakkabılarını Görmek İster misiniz ?

TİTAN

*Melekler Mekanı*
2013 Yılının En İddialı Topuklu Ayakkabılarını Görmek İster misiniz ?
Bu konu; 2013 yılının en iddialı ayakkabı modelleri ile ilgili bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, 2013 yılının modasının yansıtıldığı defilerle dolu dolu geçen moda haftaları tam gaz devam ediyor. Birbirinden çarpıcı modellerle düzenlenen ve modacıların bir nevi gövde gösterisi olan moda haftası defilelerinde yine birbirinden iddialı parçalar yer aldı. Kadınların en büyük tutkusu ayakkabılar da defilelerde en çok dikkat çeken parçalar oldu. İnce, kalın veya dolgu topuk her çeşit tasarlanan modellerde enteresan ve çılgın detaylar göze çarptı. Şimdi lafı fazla uzatmıyor ve incelemniz için önümüzde ki yılın en iddialı modelleri arasına giren topuklu ayakkabıları sizlerle galerimizden paylaşıyoruz...

2013_topuklu_ayakkabilar_ (20)-135.jpg

Çok güzeller bayıldım..Ne mutlu biz hanımlara çeşit çeşit model model ayakkabılar elbiseler giyiyoruz:)Yazık erkeklere yav bebeklikten tut taa koca adam olurlar giyim tarzları hep aynı :D:D
beyzam vall ayakkabılar çok hoş ama ben bunları giymeme malesef ayakta duramma babaette alımışım topuklu ayakkabı giyemiyorum ben yaaa düğünümde bile topuksuz ayakkabı giydim hahahahah

Kızlar benim eşim görevinden ötürü hep şık giyinmek zorunda:D:Dşık olmasına şıkta erkekler bizim gibi renkli giyenemiyor malesef hahaha bizler düz ,topuklu,süslü püslü ayakkabılar erkekler sade,bizim elbiseler ,ojeler,takılar ohooo çok renkliyiz erkekler öyle değil ki:D

Geri