Etiketler:
  1. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    323
    Ödül Puanları:
    63

2013'ün en güzel gelin çiçekleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında BeyazMelek tarafından paylaşıldı.

Bu konu; 2013 gelin çiçekleri ile ilgili bilgiler vermektedir.

Önümüzdeki yaza düğün planlayan güzel meleklerimizin gelin çiçeklerine karar vermelerinde yardımcı olacak olan gelin çiçeklerini beğeninize sunuyoru. Gelinliğinizle bütünleştirebileceğiniz bu çiçeklerde 2013 modası genellikle canlı çiçeklerden yana. Sizler için seçtiğimiz gelin çiçekleri burada meleklerim;

Asena_Sule bunu beğendi.
2013'ün en güzel gelin çiçekleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ♥ ♥ En Güzel çiçek ♥ ♥

♥ ♥ En Güzel çiçek ♥ ♥

Bir gün kitap okumak için parka gitmiş, yaşlı bir söğüt ağacının uzun, dağınık dallarının yanındaki boş banka oturmuştum. Hayatımdan bezmiş bir halde, dünyanın alay edercesine, üst üste silleler vurmasına içerlemiş, homurdanıyordum. Tüm bunlar günümü mahvetmeye yetmezmiş gibi, oyun oynamaktan bitap düşmüş küçük bir çocuk nefes nefese çıkageldi. Yanıbaşımda, kafası aşağı eğik bir şekilde durdu...
  2. En Güzel Çiçek Yarışması

En Güzel Çiçek Yarışması

Yepyeni bir yarışma ile daha karşınızdayız melekler...Bu sefer kendi yetiştirdiğiniz saksı çiçeklerini yarıştırıcaz... Evdeki en güzel çiçeğinizin resmini çekip bana pm yolu ile göndericeksiniz ve birinci herzamanki gibi sizlerin oylarıyla belirlenecek... Yarışma başlama tarihi:01.07.2011 Yarışma bitiş tarihi:15.07.2011 Yarışmanın birincisine 5.000 rep Yarışmanın ikincisine 3.000 rep...
  3. En Güzel Çiçek Yarışması Sonucu

En Güzel Çiçek Yarışması Sonucu

En Güzel Çiçek Yarışmamız sona erdi melekler...Birinci sizlerin oylarıyla belirlendi... Yarışmamızın birincisi 11 oyla Lale_ Yarışmamızın ikincisi 10 oyla TİTAN Yarışmamızın üçüncüsü ise 6 oyla Ariza olmuştur... Yarışmayı kazananları tebrik ediyoruz... Repler hanenize yüklenmiştir melekler...
  4. 2013'ün en güzel gelinlerine gelin tokaları

2013'ün en güzel gelinlerine gelin tokaları

Bu konu; 2013 gelin tokaları ile ilgili bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerim yeni model bu gelin tokalarını ben çok beğendim. Nikah tazelersem kesinlikle aklımda olan bu tokalardan birini saçlarımda görmek isterim :D:D Gelinlerin stresini alacak olan bu tokalar saçlarınızı kesinlikle beğenmenizi sağlayacak. Dikkatimi çeken bir diğer konu ise tokaların tac şeklinde olup kullanımınında...
  5. 2013’ün en şık straplez gelinlikleri

2013’ün en şık straplez gelinlikleri

Bu konu; straplez gelinlik modelleri hakkında bilgi vermektedir. Gelin ayakkabısı, gelin tacı ve gelin çiçeği derken en büyük tutku olan gelinliklerimizi seçelim. Fiziğine güvenen güzel meleklerimizin gelinlik tercihleri genellikle straplez modellerden yana olur. Sadesi, taşlısı, güpürlüsü ve her haliyle birbirinden güzel straplez gelinliklerle düğününüzde giyinmeği hayal ettiğiniz gelinliği...

Sayfayı Paylaş