2014 Ağustos Ayı Boğa Burcu Yorumu

TİTAN

*Melekler Mekanı*
2014 Ağustos Ayı Boğa Burcu Yorumu
2014 ağustos boğa burcu, boğa burcu ağustos ayı yorumu, boğa burcu aylık burç yorumuSevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için 2014 Ağustos Ayı Boğa Burcu Yorumunu bu sayfamızdan paylaşıyoruz..


boğa.jpeg6 Ağustos’ta Yeni Ay Aslan burcunda, Dördüncü Eviniz dedir. Bunu takip eden haftalarda evde olmak isteyeceksiniz. 823 Ağustos arasında Merkür de aynı burca girecek; bu dönemi evrak işleriyle, evi toparlayarak, evin bakım ve onarımı için yapılacakların listesini çıkararak geçirme fırsatı bulacaksınız. 17 Ağustos hafta sonu sizin için çok hızlı geçecek çünkü atılacak eşya listesini oluşturmada epey zorlanacaksınız.

Arkadaşlarınız ve ailenizle de birlikte olacaksınız.

Boğa Burcu İlişkiler

Ayın 15’inde Venüs Başak burcuna, Beşinci Evinize giriyor. Romantizm, çocuklarla zaman geçirme, arkadaşlarla görüşme gibi faaliyetler önem kazanacak. 23’ünde Merkür de aynı bölgeye geçerek bu dönemi pekiştirecek. Çocuklarınız sorumluluk alacak ve size yardım edecek. Bazı Boğalar ayın 30’unda güzel bir haber alacaklar. Ama ayın 25’i civarında duyduğunuz her şeye inanmayın.

Boğa Burcu Para ve Başarı

Onuncu Eviniz bu ay da Dolunay’la aydınlanıyor. Bu kez Ay’ın enerjisi pozitiftir. 20 sini takip eden iki hafta sonu boyunca göz dolduracaksınız. İşverenleriniz ve yöneticileriniz sizi takdir edecek. Mesai sonrasında da birlikte zaman geçireceksiniz.

Boğa Burcu Gezegensel Tehlikeli Durumlar

Ayın 16 sında Venüs Terazi’ye, Altıncı Evinize geçiş yapıyor. Yönetici gezegeniniz, ağustosun son haftasında diğer gezegenlerle çakışırken zor günler sizi bekliyor olacak. İş yerinde huysuz insanlardan uzak durun, dedikodu yapmayın. Art niyetli birilerinin ağzına laf vermiş olmayın.

Umut Vaat Eden Günler
3,8, 9,12, 14, 22, 26, 27, 30
falbakma.gen
 
Üst