2014 Diz Üstü Çizme Modası

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
2014 Diz Üstü Çizme Modası
dizüstü çizme modelleri, diz üstü çizme, 2014 çizme modelleri

Sonbahar ve kış aylarının vazgeçilmezi çizme modelleri arasında diz üstü çizmeler birkaç senedir modasını koruyor. Özellikle mini elbise ve etek altına çok yakışan diz üstü çizme modelleri ile şıklığınızı pekiştirebilirsiniz. Biraz giymesi zor gibi görünse de her güzel şeyin bir bedeli olduğunu düşünürseniz bu zorluğa biraz katlanmanızı tavsiye ederiz:D

Diz üstü çizme modelleri arasında topuklu çizme modellerinin yanısıra düz taban topuksuz çizmeler, deri yada süet diz üstü çizme modellerini görmemiz mümkün.

Rengarenk kıyafetlerin artık sadece yaz mevsimin de giyilmediğini düşünürsek bu yansıma kış kreasyonlarına da etki ettiğini söyleyebiliriz. Renkli çizme modelleri arasında özellikle kırmızı ve elektirik mavizi sezonun trend renklerinden diyebiliriz.

Sizler için seçtiğimiz 2014 diz üstü çizme modellerinden seçtiğimiz örnekleri paylaşıyoruz.
cizme modelleri (1).jpg
cizme modelleri (2).jpg
cizme modelleri (3).jpg
cizme modelleri (4).jpg
cizme modelleri (5).jpg
cizme modelleri (6).jpg
cizme modelleri (7).jpg
cizme modelleri (8).jpg
cizme modelleri (9).jpg
cizme modelleri (10).jpg
cizme modelleri (11).jpg
cizme modelleri (12).jpg
cizme modelleri (13).jpg
cizme modelleri (14).jpg
cizme modelleri (15).jpg
cizme modelleri (16).jpg
cizme modelleri (17).jpg
cizme modelleri (18).jpg
cizme modelleri (19).JPG
cizme modelleri (20).jpg
cizme modelleri (21).jpg
cizme modelleri (22).jpg
cizme modelleri (23).jpg
cizme modelleri (24).jpg
cizme modelleri (25).jpg
cizme modelleri (26).jpg
cizme modelleri (27).jpg
cizme modelleri (28).jpg
cizme modelleri (29).jpg
cizme modelleri (30).jpg
cizme modelleri (31).jpg
cizme modelleri (32).jpg
cizme modelleri (33).jpg

kısa boylulara giden bi model değil ama moda diye giymemek lazım yakışanı giymek taraftarııyım.. Bursa kızlarına sesleniyorum ne olursunuuuzzz yakışanı seçin :D:D biara bihter zamanı bıkkınlık gelmişti :D:D

Topuksuz Kırmızı yandan fermuarlı dizüstü çizmenin internetten satışını yapan yer mevcutmudur?Marka ve model nedir acaba?bulamıyorum hiç bir yerde.

Geri