2014 En güzel kurban bayramı mesajları

THESECRET

"Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"
2014 En güzel kurban bayramı mesajları
2014 en güzel kurban bayramı mesajları,en anlamlı kurban bayramı mesajları,2014 en kısa kurban bayramı mesajları,2014 cep telefonlarınız için kurban bayramı mesajları,sevgiliye kurban bayramı mesajları,
indir (17).jpg

En güzel Kurban Bayramı mesajları,Şimdi yanınızda olmayan dost ve akrabalarınızın bayramlarını kutlama zamanı, internetten en güzel bayram mesajlarını arayan ziyaretçilerimiz için 2014'ün en çok sevilen kısa ve anlamlı Kurban bayramı mesajlarını sizlere sunuyoruz.

İŞTE EN GÜZEL KURBAN BAYRAMI MESAJLARI

Dua Kapılarının Ardına Kadar Açık, bela Ve Kötülüklerin Arındırıldığı Bu Güzel Günde Bayramınızı Tüm Sevdiklerinizle Birlikte Hayırlı ve Mutlu geçirmeniz Dileğiyle Mübarek Kurban Bayramınızı Kutlarım.

Yüreğine damla damla umut, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun. Sevdiklerin hep yanında olsun, yüzün ve gülün hiç solmasın. Bayramın kutlu olsun..

Çılgınca Esen Rüzgar, Kavurucu Güneşli terleten günler, Yıldızlarla Dolu Bir Dünyadır Bayramlar, Kurban Bayramınız Mübarek olsun her şey istediğiniz Gibi Olsun inşallah..

Mübarek Kurban Bayramı Sana ve Ailene Bol Mutluluk Bol Huzur Ve Refah bir Hayat Getirsin, Bu Bayramın Güzelliğini ve Bereketini Evine Getirsin Kalbine İman Nefesine güç versin. Kurban Bayramınız Mübarek Olsun...

Bugün Dualarınızı her zamankinden Daha Çok yapın, Koruyucu Meleklerini Avuçlarınızın içine çiçekler Döksün, Kalplerinize Bedeninize ilham versin, Bayramları En hayırlı şekilde geçirmeyi Nasip Etsin Bizlere, Kurban bayramınızı Kutlarım Efendim..

Mutluluk, Huzur, Hayırlarla Dolu Bugünden Daha Güzel yarınlar Diliyorum Mübarek Kurban Bayramınızı Kutluyorum.

Bizi yaratan ALLAH a şükürler Olsun, Bütün Müslümanlara Hayırlı Olsun, Kurban Bayramınız Mübarek Olsun.

Kalplerde Sevgi Olsun Gözlerimiz ışık Dolsun Kurban Bayramınız Kutlu Olsun

Bayramların En güzeli ve Hayırlısını Diliyorum Size Kurban Bayaramınız Mübarek Olsun.

Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm. Bayramınız mübarek olsun!

Yazın Zaman içinde eski Kurban Sofralarında Yeniden görüşmek dileği iLe 11 Ayın Sultanı Kurban Ayınızın Size güzellikler ve Bereketler getirmesini ve Bayramda Mutluluklar içinde Yoğunlaşmanızı Diliyorum.

Bugün Bayram! Mübarek Kurban Bayramı. Tüm inananlar birbirlerine daha çok yakınlaşsın, dargınlıklar ortadan kalksın, kardeşlik ve dostluk duyguları daha da kuvvetlensin.

Tüm insanlar neşe ve mutluluk denizinde yüzsün. Bugün sevinç günü, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım. Kurban Bayramını doya doya yaşayalım.

Hayırlı bayramlar! Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Bayramlar dileğiyle.

Dualarım Sizinle Birdahaki Kurban Bayramında Güzel Anılara imza Atmak dileği iLe Kurban Bayramınız Hayırlı Olsun.

Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Kurban Bayramı diliyoruz. Büyüklerimizin ellerinden küçüklerimizin gözlerinden öpüyoruz.

Meleklere her zaman sizinle olsun bu mübarek ayda mübarek bayramınız Hayırlı Olsun Kurban bayramınız Kutlu Olsun.

Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Kurban Bayramınız kutlu olsun! Mübarek Kurban Bayramı tüm ulusumuza kutlu olsun. Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin.

Gönüller bir Olsun Bu mübarek Ayda Düşüncelerimiz Hem fikir olsun ALLAH ın yolunda, Hayırlara vesile Olsun Bu Mutlu Gün Tüm Müslümanlara razaman Bayramınız Mübarek Olsun Canım Dostlarıma.

Bugün sevinç günü, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım. Kurban Bayramını doya doya yaşayalım. Hayırlı bayramlar! Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Kurban Bayramları dileğiyle.

Gülerek bitti Mübarek Kurban Ayı, Şimdi Ellerim Havada Dua Ediyorum Yaradanıma Bu Mübarek Kurban Bayramında herkes Mutlu Olur inşallah..

En güzel Anıları birlikte paylaşmak dileği ile en güzel hatıraları bu bayramda tazelemek dileği ile mübarek Kurban bayramınızı kutlarız.

Kurban Bayramınızın da böyle bir neşeyle gelmesi ve tüm ailenizi sevince boğup evinize bereket getirmesi dileğimizle. İyi bayramlar!

Bayramlar o kadar büyülüdür ki, gelişi bütün bir yıl beklenir ve gidişindekikeder de ancak böyle bir ikinci geliş ümidiyle hafifler; tasa iken sevinç olur, hüzün iken beklenen bir neşeye dönüşür. Kurban Bayramınızın da böyle bir neşeyle gelmesi ve tüm ailenizi sevince boğup evinize bereket getirmesi dileğimizle. İyi bayramlar

Evinize Gül Kokusu Essin Kalplerinize ALLAH iyilik versin Bu bayramda da Ellerimiz her zamanki gibi Mutlulukla Birleşsin. Kurban bayramınızı Kutlarım

Mübarek Kurban Bayramınızı tebrik eder hayırlara vesile olmasını dileriz. Bu hayırlı günde dualarınız kabul olsun. Dualarınızı eksik etmeyin…

Hayırlı Dualarım Tüm Müslümanlara Bu Güzel Ayda Bitti Sonunda, gelecek Kurban Ayın’da da Sizleri Görmekten mutluluk duyarım her seferinde Bayramınız Mübarek Olsun.

Bu Mübarek Bayramda Kalplerinizde Barış Gözlerinizde Umut Etrafınızda Sevgi olsun Kurban Bayramınız Mübarek Olsun.

Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah'a sonsuz şükürler olsun! Kurban Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun

Kurban Bayramınızın da böyle bir neşeyle gelmesi ve tüm ailenizi sevince boğup evinize bereket getirmesi dileğimizle. İyi bayramlar!

Yüreğine damla damla umut, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun. Sevdiklerin hep yanında olsun, yüzün ve gülün hiç solmasın. Bayramın kutlu olsun..

Çılgınca Esen Rüzgar, Kavurucu Güneşli terleten günler, Yıldızlarla Dolu Bir Dünyadır Bayramlar, Kurban Bayramınız Mübarek olsun her şey istediğiniz Gibi Olsun inşallah.

Mübarek Kurban Bayramı Sana ve Ailene Bol Mutluluk Bol Huzur Ve Refah bir Hayat Getirsin, Bu Bayramın Güzelliğini ve Bereketini Evine Getirsin Kalbine İman Nefesine güç versin. Kurban Bayramınız Mübarek Olsun..

Bugün Dualarınızı her zamankinden Daha Çok yapın, Koruyucu Meleklerini Avuçlarınızın içine çiçekler Döksün, Kalplerinize Bedeninize ilham versin, Bayramları En hayırlı şekilde geçirmeyi Nasip Etsin Bizlere, Kurban bayramınızı Kutlarım Efendim.

Sevinç Ve Huzur Dolu Bir umutla Geldi Kurban Bayramı, Bu Güzel Ayın Mübarek Bayramı Bizlere Mutluluk, Huzur, Güzellikler Nasip Etsin, Bütün müslümanlara Hayırlı Kurban Bayramı Diliyorum.

Mutluluk, Huzur, Hayırlarla Dolu Bugünden Daha Güzel yarınlar Diliyorum Mübarek Kurban Bayramınızı Kutluyorum.

Bizi yaratan ALLAH a şükürler Olsun, Bütün Müslümanlara Hayırlı Olsun, Kurban Bayramınız Mübarek Olsun.

Kalplerde Sevgi Olsun Gözlerimiz ışık Dolsun Kurban Bayramınız Kutlu Olsun

Bayramların En güzeli ve Hayırlısını Diliyorum Size Kurban Bayaramınız Mübarek Olsun.

Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm. Bayramınız mübarek olsun!

Son düzenleme:
Geri