1. TİTAN

  TİTAN *Melekler Mekanı*

  Kayıt:
  21 Eylül 2012
  Mesajlar:
  14.147
  Beğenilen Mesajlar:
  1.646
  Ödül Puanları:
  113

  2014 Eylül Ayı Aslan Burcu Yorumu

  Konu, 'Aslan Burcu' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  2014 aslan burcu eylül ayı, aslan burcu eylül ayı yorumu, aylık burç yorumları

  Sevgili aslan burcu meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için 2014 Eylül Ayı Aslan Burcu Yorumunu, astrologlarından öngörülerinden yararlanarak bu sayfamızdan paylaşıyoruz...


  < Konu Resmi..>
  Eylül 2014 Aslan Burcu Aşk ve İlişkiler
  1-7 Eylül haftası: Merkür 3 Eylül tarihinde Terazi burcunda seyrine başlayacak. Bu çevremizle olan iletişimi hoş ve paylaşımcı hale getiriyor. Hem yakınlarımızla sıkça görüşeceğiz hem de kardeşlik, sevgi, uyum ve güzellikten yana olacağız. Değerlerimizin önemini bilerek, kiminle nasıl konuşmak ve nasıl anlaşmak gerektiğinin farkında olacağız.

  8-14 Eylül haftası: 10 Eylül tarihi yakın çevrenizde bulunan kişilerle iletişimde, sözcükleri iyi seçmek gerektiğini gösteriyor. Akıllı ve politik iletişim, dengeli paylaşım, uyumluluk size güç kazandırır. İş görüşmeleri ve özel ilişkilerde etkiniz altına alamayacağınız kimse yoktur. 14 Eylül tarihindeki Mars-Yay geçişi, aşkta özgür hareket etmenizi ve maceralar yaşamanızı sağlayan güçlü bir zaman dilimidir. Hayatınıza birçok kişi girebilir.

  15-21 Eylül haftası: Bu hafta, ilişki konularında da etkilidir. Sen ve ben diyerek söze başlamayınız. Aşırı endişeli veya gereğinden çok özveri sorun yaratır. Beni doğru biri bulmaz zaten veyahut bu ilişki de sona erecek içime doğuyor gibi olumsuz cümleler kurmayınız. 17 Eylül tarihinde önemli bir görünüm oluşacak. Çevre değişimi, eğitim hayatınızla ilgili bir yenilik, iş girişimi, ortaklık, yakınlarınızla alakalı konularda ilerisi adına çok önemli konuşmalar yapabilirsiniz.

  22-28 Eylül haftası: 22 Eylül tarihinde aşkta şanslı ve kısmetlisiniz. 23 Eylül tarihinde Terazi burcunda ilerleyecek Ay, uyum ve denge çerçevesinde, nezaket ölçülerinde, huzurlu paylaşımlarda bulunmanın zamanıdır. Yakın çevrenizdeki kişilerle ilişkiniz önem kazanır. Bir problem olduğunda, can bildiğimiz kişilerin bize destek olmasını bekleriz.

  iremSU – Astroloji Danışmanı  Eylül Ayı Aslan Burcu İş ve Kariyeri

  1-7 Eylül haftası: Merkür-Terazi burcu geçişi, yetenekli olduğumuz konularda iletişimde bulunarak, insanlarla bir araya gelerek fikirlerimizi ifade etmemizde faydalıdır. Sanatsal becerilerimizi belli kişilerle paylaşacağımız faaliyetlerde bulunabiliriz. Güzellik eğitmenliği, ilişki danışmanlığı gibi. 5 Eylül tarihinde Venüs-Başak burcunda ilerleyecek. Bu geçiş, ortaklaşa işlerde birlikte çalışmanın, bir ekip, grup içinde görev almanın da göstergesidir.

  8-14 Eylül haftası: 13 Eylül tarihinde, akrabalarınız, iş hayatınızla ilgili girişimleriniz, eğitim hayatınız, yerleşim yerinizle ilgili konularda önemli kararlar verebilirsiniz.

  15-21 Eylül haftası: 17 Eylül tarihindeki görünüm, kazanç sağlayıcı bir iş görüşmesinin işaretçisidir. Ayrıca eğitim, halkla ilişkiler, sanat, söze dayalı meslekler, güzelleştirme alanlarında yeni bir çevreye dahil olmasını destekleyicidir.

  22-28 Eylül haftası: 22 Eylül tarihi sizin için özgürce kararlarınızı vermeniz ve kendinize yepyeni bir dünya kurmanızı sağlar. Güven duygunuz fazlasıyla yüksektir. İnançla, kendinizden emin, cesaretle ileri atılırsınız. Her türlü engelin üstesinden gelebilirsiniz. Zaman sizin lehinize işler. Eğitim, ticaret başta olmak üzere her alanda sizi görmek mümkündür.

  iremSU – Astroloji Danışmanı  2014 Eylül Aslan Burcu Para Durumu

  1-7 Eylül haftası: Bu hafta mali konularda da etkili olacak Venüs-Başak burcu geçişinde, ortaklaşa işlerden para kazanabiliriz. Maddi konularda gelir getirici ufak tefek işler yapabiliriz. Yetenekli olduğumuz konularda başkalarına faydalı olarak özverili çalışabiliriz. Bunun karşılığı da görebiliriz. Güzellik, estetik, sağlıkla alakalı konulara para harcayabiliriz veya bu yolla kazanç elde edebiliriz.

  8-14 Eylül haftası: Balık burcunda 3 Eylül tarihinde oluşacak Dolunay, miras, gelirler, hayatınızı garanti altına almanızı sağlayacak destekler konusunda mutlaka akıllıca düşünülmesi gerektiği yolunda yardımcıdır. Kanuni işlerinizin, sigortayla alakalı konuların, merak ettiğiniz bir takım durumların sonuçlanmasında destekleyicidir. Metafizik, spritüel konular üzerinde çalışma arzunuzu yükselticidir. Nafaka, kredi ve ortak kazançlarınızı değerlendirmeniz yolunda ışıklandırıcıdır. 10 Eylül tarihinde, finansal tüm konularda lütfen ani kararlar vermeyin. Mali konularda bütçenize uygun hareket edin. Risk faktörünü gözetin. . 11 Eylül tarihinde, parasal konular başta olmak üzere ailevi meselelerde bilinçli şekilde düşünebilirsiniz.

  15-21 Eylül haftası: Bu hafta finansal konularda endişeli düşünebilirsiniz. Ne yönde bir karar alacağınızı tam olarak bilemeyebilirsiniz. Öyle bir gün ki, hem ilişki, iş ortaklıkları ve hem de mali konularda önem taşıyor. 21 Eylül tarihindeki görünüm, maddi konularda bilinçli ve titiz bir şekilde düşüneceğimizi işaret ediyor. Hesabımızı bilerek hareket edeceğiz.

  22-28 Eylül haftası: 28 Eylül tarihinde Akrep burcunda ilerleyecek Merkür aileniz veya aileye ait bir mülkün satışından elde edilecek paranın veya bir mülk satın almanın işaretçisidir.

  iremSU – Astroloji Danışmanı


   
2014 Eylül Ayı Aslan Burcu Yorumu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 2008 Eylül ayı aslan burcu yorumu

  2008 Eylül ayı aslan burcu yorumu

  aslan burcu eylül 2010 Sürpriz haberler, beklenmedik bir arızadan kaynaklanan kişisel bir harcamalar , 5 ile 9 Eylül arasının konusu olsa bile, bilhassa 23 Temmuz ve takip eden dönemlerde doğan Aslanlar çok ciddi ve parasal gelişmelerin kapıda olduğunu unutmamalıdırlar. Sizin gibi gösterişi ve güzelliği seven , yaşamın ışıltılı yönleri ile ilgilenmekten hoşlanan bir Aslan burcu, Venüs ‘ ün...
 2. Aslan Burcu 2009 Eylül Ayı Yorumu

  Aslan Burcu 2009 Eylül Ayı Yorumu

  aslan burcu eylül ayı eylül ayı aslan burcu 2009 2009 yorumu Aşk ve İlişkiler Sevgili Aslanlar, biliyorum ki, son yılların en zorlu deneyimlerini yaşayan burçların başında geliyorsunuz. Bunun ne sebeple olduğunu gerek günlük, aylık ve yıllık yorumlarımda ve gerekse diğer kanallarla öğrenmiş durumdasınız. Satürn yapısı gereği, hakikaten sert bir öğretmen kimliğindedir. Onun derslerini iyi...
 3. Aslan burcu 2011 Eylül ayı yorumu

  Aslan burcu 2011 Eylül ayı yorumu

  2011 burçlar 2011 aslan burcu yorumu 2011 eylül ayı aslan burcu yorumu burçlar aslan burcu 2011 yorumu aslan burcu yorumları aslan burcu özellikleri eylül ayı aslan burcu yorumu hakkında detaylı bilgiler Daha önceki yazılarımızda Aslan Burcu'nun günlük, aylık, ve yıllık yorumlarını paylaşmıştık melekler...Şimdiki yazımızda ise Aslan Burcu 2011 Eylül ayı yorumunu paylaşıyoruz......
 4. Aslan Burcu 2012 Eylül Ayı Burç Yorumunuz...Aslan Meleklerimize...

  Aslan Burcu 2012 Eylül Ayı Burç Yorumunuz...Aslan Meleklerimize...

  Aslan Burcu 2012 Eylül Ayı Burç Yorumu Aslan Burcu Aylık Burç Yorumu Aslan burcu meleklerimiz gücüyle asaletiyle dikkat çeken aslanlar bakalım sizi temmuz ayında neler bekliyor....Bu asaletiniz güçlülüğünüz hangi işlerinize yansıyacak ..Eylül ayı burç yorumunuzu merak ediyorsanız buyrun... Odağınızı ve enerjinizi gelirlerinize yoğunlaştırma zamanı geldi. Belki son dönemde yaptığınız...
 5. 2014 Yılı Mart Ayı Aslan Burcu Yorumu

  2014 Yılı Mart Ayı Aslan Burcu Yorumu

  2014 mart ayı aslan burcu yorumu, aslan burcu mart ayı yorumu, aylara göre burç yorumları Sevgili aslan burcu meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, 2014 yılı mart ayında iş, aşk ve para durumunuzu merak ediyorsanız, astrolog Nuray Sayarı'nın yıldızlara bakarak öngörülerini paylaştığı aşağıdaki makalemize göz atabilirsiniz... Mart 2014 Aslan Burcu Aşk ve İlişkiler 1-2 Mart arası:...

Sayfayı Paylaş