1. TİTAN

  TİTAN *Melekler Mekanı*

  Kayıt:
  21 Eylül 2012
  Mesajlar:
  14.147
  Beğenilen Mesajlar:
  1.646
  Ödül Puanları:
  113

  2014 Eylül Ayı Başak Burcu Yorumu

  Konu, 'Başak Burcu' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  2014 başak burcu eylül ayı, başak burcu eylül ayı yorumu, aylık burç yorumları

  Sevgili başak burcu meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için 2014 Eylül Ayı Başak Burcu Yorumunu, astrologlarından öngörülerinden yararlanarak bu sayfamızdan paylaşıyoruz...


  < Konu Resmi..>
  Eylül 2014 Başak Burcu Aşk ve İlişkiler
  1-7 Eylül haftası: 5 Eylül tarihinde Venüs burcunuzda ilerleyecek. Bu geçiş sizler için hem dışarıda dengeli ve hoş paylaşımların önemini vurguluyor hem de doğanız gereği beli bir mesafeyi korumanızı. Çünkü karşınızdaki kişiyi bir hayli inceleyecek, kusursuzluk arayacak, kriterlerinize göre testten geçireceksiniz. Fiziksel açıdan giydiklerinize, nasıl göründüğünüze de önem vereceksiniz. Her zamanki stilinizi koruyacaksınız.

  8-14 Eylül haftası: 3 Eylül tarihindeki Dolunay, ruhunuzla örtüşen, sizi aşkla sarıp sarmalayacak birine duyduğunuz ihtiyacın simgesidir. Artık yalnız başınıza yol almak istemediğiniz için, bir an önce hayatınıza girecek doğru insanın hayalini kurarsınız. Devam eden ilişkilerde çiftleri birbirine bağlayıcıdır. 14 Eylül tarihindeki Mars-Yay geçişinde başka bir yere taşınabilirsiniz. Ev alanında hızlı değişimler görülür.

  15-21 Eylül haftası: Bu hafta ilişkide ortaklaşa hareket etmek zor olabilir. Bir hayli titizlenirsiniz. Her şeyin düşündüğünüz gibi olmasını istersiniz. Bu olmadığında endişelenirsiniz. Ya, mantıklı bir şekilde ilişkinizi gözden geçirin veyahut bu denli kendinizden ödün vermeyin.

  22-28 Eylül haftası: 22 Eylül tarihinde eğitim, yerleşim, ailevi, özel hayatınızla ilgili bir konuda çok önemli bir yolculuk gerçekleşebilir. Bu yolculuk bir bilgi edinmek amaçlı veya çok daha önemli bir proje için yapılabilir. Yapmak istediğinizden eminseniz ve gerçekten bunun sizin için doğru olduğunu düşünüyorsanız yapınız. Ancak abartıyla düşünmeden karar vermeyiniz.

  iremSU – Astroloji Danışmanı  Eylül Ayı Başak Burcu İş ve Kariyeri

  1-7 Eylül haftası: Merkür-Terazi burcu geçişi 3 Eylül tarihinde başlıyor. Kariyer hayatımızla ilgili konularda hem maddi anlamda ilişkilerimizi gözden geçireceğiz hem de bağlantılarda bulunacağız. Bu bağlantıların hem çok akıllıca iletişime dayalı yapılması, ne konuşulacağının bilinmesi hem de fayda sağlıyor olması bizim için önemli. İşimizi bileceğiz dersek daha doğru olur. Nabza göre şerbet vermek hali.

  8-14 Eylül haftası: 11 Eylül tarihinde planlarımızı, işlerinizi, girişimlerinizi karşınıza çıkan olumlu yöndeki fırsatlarla başarılı şekilde uygulayabilirsiniz. 13 Eylül tarihinde finansal her konuda, borçlar alacaklar, yatırımlar, ortaklıklarda lütfen sakin olunuz. Aklınız başınızda hesabınızın farkında olunuz.

  15-21 Eylül haftası: Bu hafta, iş girişimleri ve yakın çevrenizle olan ilişkilerinizi gözden geçireceksiniz. Piyasanın durumuna göre işlerimizi yoluna koymaya çalışacaksınız. Derinlikli bir şekilde gözden geçirmelerde bulunacaksınız. Bir araya geldiğiniz kişiler sizin işinizdeki ciddiyetinizin ve ilişkilerinizdeki özenin farkına varırlar.

  22-28 Eylül haftası: 22 Eylül tarihindeki Jüpiter-Uranüs görünümü, farklı bilgiler, inanışlar, yenilikler ve zengin bir iç dünyanın kapıları açar. Sanattan felsefeye kadar geniş bir alanda gizli ve farklı öğretilerle uğraşma arzusu yoğundur.

  iremSU – Astroloji Danışmanı  2014 Eylül Başak Burcu Para Durumu

  1-7 Eylül haftası: Maddi konularda Merkür-Terazi geçişi, kurulan bağlantıların maddi anlamda faydalı olacağını gösteriyor. Giyim ve kuşama önem vermekte de yarar var. Çünkü mesleğimiz sanatla alakalı ise, kendimizi itina göstermemiz birçok açıdan ye kürküm ye misali bir sözle özetlenebilir. Başak genelde hesabını bildiği için, bunu ekonomik bir şekilde halletmenin yoluna gidecektir.

  8-14 Eylül haftası: 10 Eylül tarihindeki görünüm, parasal ilişkiniz olan kişilerle doğru bir iletişimde bulunmanız çıkarlarınız gereği yararlıdır. Belki içimizden başka şeyler geçiyor olabilir. Ancak deyim yerindeyse çam devirmenin alemi yoktur.

  15-21 Eylül haftası: 17 Eylül tarihinde gelirinizle alakalı bir konuda geleceğe dönük bir karar verebilirsiniz. Çok iyi düşünmeli, tarafsız bir şekilde gözden geçirmelisiniz. Bu sizin hayatınızda gelişim yönünde çok önemli bir karardır. Gerçekçi olmanız, konusunda uzman kişilere danışmanız yararlı olur. Karşınıza bir teklif çıktığında mali ve diğer açılardan artı ve eksileriyle ele almalısınız. Hukuk davanızda uzlaşma sağlanabilir.

  22-28 Eylül haftası: 23 Eylül tarihindeki Güneş-Terazi geçişi, parasal konularda strateji belirleme zamanıdır. Dengeli bir bütçe için bu şarttır. Harcamaların bir kısmı kişisel ihtiyaçlarımızın alımı ve sevdiklerimizi memnun etmek isteğimizle yapılır. Ancak hesapta olmayan giderler de görülebilir. Ek kazançlarda eş veya ortaklarınızdan destek görebilirsiniz.

  iremSU – Astroloji Danışmanı


   
2014 Eylül Ayı Başak Burcu Yorumu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Başak Burcu 2009 Eylül Ayı Yorumu

  Başak Burcu 2009 Eylül Ayı Yorumu

  başak burcu 2009 eylül başak burcu eylül 2009 ayı ayı Aşk ve İlişkiler Venüs gezegeninin geri hareketi nedeniyle tekrar Aslan burcuna dönüşü, siz Başaklar için aşk konusunda duygularınızı göstermek yerine geri planda kalarak yaşadığınız ilişkiyi ve birlikte olduğunuz kişiyi inceleme fırsatı demektir. 9 Ağustos tarihinden bu yana devam eden Aslan burcundaki bu geri hareket 8 Eylül tarihinde...
 2. Başak burcu 2011 Eylül ayı yorumu

  Başak burcu 2011 Eylül ayı yorumu

  2011 burçlar 2011 başak burcu yorumu 2011 eylül ayı başak burcu yorumu burçlar başak burcu 2011 yorumu başak burcu yorumları başak burcu özellikleri eylül ayı başak burcu yorumu hakkında detaylı bilgiler Daha önceki yazılarımızda Başak Burcu'nun günlük, aylık, ve yıllık yorumlarını paylaşmıştık melekler...Şimdiki yazımızda ise Başak Burcu 2011 Eylül ayı yorumunu paylaşıyoruz... Sevgili...
 3. Başak Burcu 2012 Eylül Ayı Burç Yorumunuz...Başak Meleklerimize...

  Başak Burcu 2012 Eylül Ayı Burç Yorumunuz...Başak Meleklerimize...

  Başak Burcu 2012 Eylül Burç Yorumu Başak Burcu Aylık Burç Yorumu Başak Burcu Meleklerimiz bakalım sizleri bu ay neler bekliyormuş.....Ayakları yere sımsıkı basan akıllı davranan başaklar bakalım eylül ayında sizleri neler bekliyor.... Bu ay yorumlara geçmeden önce tüm Başak burcu okuyucularımın bu güzel yaşını kutluyorum ve sevincinizin, mutluluğunuzun daha da artmasını diliyorum!...
 4. 2014 Yılı Haziran Ayı Başak Burcu Yorumu

  2014 Yılı Haziran Ayı Başak Burcu Yorumu

  haziran ayı başak burcu, aylık burç yorumları, 2014 haziran başak burcu Sevgili başak burcu meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için haziran ayı başak burcu aylık yorumlarını aşağıdaki makaleden inceleyebilirsiniz... Bu ay yöneticiniz Merkür'ün, İkizler ve Yengeç burçlarında olmak üzere iki ayrı geri hareketi söz konusudur. Yöneticiniz olması vasfıyla iletişim konularında özen...
 5. 2014 Ağustos Ayı Başak Burcu Yorumu

  2014 Ağustos Ayı Başak Burcu Yorumu

  2014 ağustos başak burcu, başak burcu ağustos ayı yorumu, başak burcu aylık burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için 2014 Ağustos Ayı Başak Burcu Yorumunu bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... Başak Burcu Ağustos Ayı Aşk Yorumu 16 Ağustostan sonra hareketli ve neşeli günler sizi bekliyor. Girdiğiniz topluluklarda doğal cazibenizi kullanacak ve isteklerinizi hızla...

Sayfayı Paylaş