1. TİTAN

  TİTAN *Melekler Mekanı*

  Kayıt:
  21 Eylül 2012
  Mesajlar:
  14.147
  Beğenilen Mesajlar:
  1.646
  Ödül Puanları:
  113

  2014 Eylül Ayı İkizler Burcu Yorumu

  Konu, 'İkizler Burcu' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  2014 ikizler burcu eylül ayı, ikizler burcu eylül ayı yorumu, aylık burç yorumları

  Sevgili boğa burcu meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için 2014 Eylül Ayı ikizler Burcu Yorumunu, astrologlarından öngörülerinden yararlanarak bu sayfamızdan paylaşıyoruz...  < Konu Resmi..>  014 Eylül İkizler Burcu Aşk ve İlişkiler

  1-7 Eylül haftası: 2 Eylül tarihinde Merkür-Terazi burcunda seyrine başlıyor. Aşk hayatımızda iletişim ve paylaşımın önemi belirginleşiyor. Kendimizi hoş, uyumlu, nazik ve kibar bir şekilde ifade edeceğiz. Bir problem olduğunda tartışmak yerine çözümlemek isteyeceğiz. Kaba saba sözlerden hiç hoşlanmayacağız. Güzel sözler duymak, dengeli ve huzurlu ortamlarda bulunmak bize keyiflendirecek. İletişim ve haberleşme yoluyla biriyle tanışabiliriz. Sanatsal ortamlarda şarkı söylemek, konuşmak, insanları bir araya toplamak onlara güzelliklerden bahsetmek haftanın yansımaları arasındadır.

  8-14 Eylül haftası: 10 Eylül tarihindeki görünüm, aşkta dikkatli ve dengeli konuşmanız gerektiğinin işaretidir. Bazen sözcükler keskindir ve insanı oldukça zor duruma sokar, bazen de sözcükler sihirli bir güçtür, mucizeler yaratır. Uzlaşıya açık tarzda ve akıllı bir şekilde iletişimde bulunursanız, isteklerinizi daha kolay elde edebilirsiniz. 11 Eylül tarihinde, aile, iş hayatımız ve ileriye yönelik hedeflerinizi olumlu yönde ilerletecek gelişmelerle karşılaşacaksınız. 13 Eylül tarihinde aşk hayatınız, varsa çocuklarınız, sanatsal çalışmalarınız, kısaca kendinizi en güçlü şekilde ifade etmek istediğiniz alanlarda gayet ılımlı, nazik ve tarafsız bir şekilde düşünmek önemli. 14 Eylül Mars-Yay burcu geçişinde karşınıza maceradan hoşlanan, özgür ilişkiler kurmak isteyen biri çıkabilir. Evli iseniz, eşiniz kendine dönük şekilde hareket edebilir. Abartılı davranabilir.

  15-21 Eylül haftası: 17 Eylül tarihinde aşk hayatınız, çocuk, yaratıcı yetenekleriniz, ortaklaşa projeler, sanatsal faaliyetler başta olmak üzere her konuda ilerisi adına düşünmekte yarar var. Bu önemli bir karar günüdür. Sizin gelişiminiz adına faydalı olacaktır.

  22-28 Eylül haftası: 22 Eylül tarihi ilişki anlamında şanslı bir gündür. Hatta duble kısmetlilik desem yerinde olur. 23 Eylül tarihinde, aşk hayatınız, sosyal aktiviteler, çocuklarınız, hobileriniz, enerjinizi odakladığınız alanlardır. Estetik, güzellik, bakım, nezaket, uyum ve dengenin aşkta bilhassa öne alındığı zamandır. Hayatın keyifli ve güzel yanlarının tadını çıkarabilmeniz, düzenlemelerde bulunarak yaşamınıza olumlu anlamda bir yön çizebilmeniz gayet kolaydır. İster yeni tanışmalarda, ister uzun süredir birlikte olanlarda fiziksel güzellik veya çekicilik bir hayli önemsenir.

  iremSU – Astroloji Danışmanı
  Eylül 2014 İkizler Burcu İş ve Kariyeri

  1-7 Eylül haftası: Sanatsal ve yaratıcı tarzda çalışanlar için Merkür-Terazi geçişi gayet yararlıdır. Bir mekanda, bir ortamda sunumlarda bulunabilirsiniz. İlişkiler üzerine söyleşiler yapabilirsiniz. İnsanları bir araya getirebilir, tanışmalarını sağlayabilirsiniz. El becerinizle hazırladığınız ürünleri sergileyebilirsiniz. Bu hafta iş hayatında paylaşım, ortaklaşa hareket etmek, güvencenizi sağlamak yönünde düşüneceksiniz.

  8-14 Eylül haftası: 9 Eylül tarihindeki Dolunay, mesleki konularda bilinçli düşünmenin önemini vurguluyor. Dağınık, her şeyi kadere teslim etmiş, mücadeleden kaçarak başarılı olamazsınız. 10 Eylül tarihinde ailevi konular üzerinde gerçekçi olmak yerine, birbirinizi eleştirmek, armudun sapı var misali her şeyde kusur almak nasıl yanlışsa, iş hayatınızla ilgili meselelerde de hayalperest olmak sakıncalıdır.

  15-21 Eylül haftası: Bu hafta iş hayatınızla ilgili konularda her şeyi büyük bir titizlikle ele alırsınız. Kimse bilmez ama eğer problemleriniz varsa bunları çözmeden rahat etmeniz mümkün değildir. 21 Eylül tarihinde, evimiz ve çalışma hayatımızı ilgilendiren konularda gözden geçirmelerde bulunalım.

  22-28 Eylül haftası: 22 Eylül tarihindeki Jüpiter-Uranüs olumlu görünümü, hem zengin bir düşünce ve iletişim gücü verir hem de özgürce kararlar vererek yeni yol, hedefler tayin etmenizi sağlar.

  iremSU – Astroloji Danışmanı
  2014 Eylül Ayı İkizlerin Para Durumu

  1-7 Eylül haftası: Parasal konularda güçlü olma arzumuz bir hayli yoğun. Geleceğin teminat altına alınması, güvence altında tutulması için başınızı sokacak bir ev, şöyle bankada biraz para sizin en büyük isteğiniz. Bu yüzden de bir muhasebeci gibi düşünebilir, bir işveren gibi piyasanın durumunu inceleyebilirsiniz.

  8-14 Eylül haftası: 9 Eylül tarihindeki Dolunay, maddi konularda da etkilidir. Kendiniz için sağlam bir iş ve kazanç sağlayıcı alanlara yönelmelisiniz. İyi niyet veya ne yaptığını bilmez hallerde geleceğinizi garanti altına alamazsınız. Jüpiter size destek veriyor. 25 Eylüldeki özel görünüm sizi destekleyicidir.

  15-21 Eylül haftası: 21 Eylül tarihindeki görünüm, eş veya iş ortağınızdan kaynaklanan mali sorunlarla uğraşabilirsiniz veyahut bu kaynakları verimli bir şekilde kullanmak için mücadele verirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmenizde yarar var.

  22-28 Eylül haftası: 24 Eylül tarihinde Terazi burcunda oluşan Yeniay, maddi açıdan olumlu gelişmelerin işaretçisidir. Ortaklaşa işler, sanatsal konular, çocuklar ve aileyle ilgili konularda olumlu gelişmeler yaşanır.

  iremSU – Astroloji Danışmanı
   
2014 Eylül Ayı İkizler Burcu Yorumu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. İkizler Burcu 2009 Eylül Ayı Yorumu

  İkizler Burcu 2009 Eylül Ayı Yorumu

  ikizler burcu eylül ayı ikizler burcu 2009 eylül ayı yorumu Aşk ve İlişkiler Sevgili İkizler, Yönetici gezegeniniz Merkürün Eylül ayında aşk evinizi ziyaret edişiyle, sizler için uyumlu bir ilişkinin temelinde iletişim olgusu önemli hale gelecektir. Sağlıklı şekilde düşüncelerinizi paylaştığınız, kafanızın içindekileri anlatarak rahatladığınız ve aynı şekilde karşınızdaki insanın da size...
 2. İkizler burcu 2011 Eylül ayı yorumu

  İkizler burcu 2011 Eylül ayı yorumu

  2011 burçlar 2011 ikizler burcu yorumu 2011 eylül ayı ikizler burcu yorumu burçlar ikizler burcu 2011 yorumu ikizler burcu yorumları ikizler burcu özellikleri eylül ayı ikizler burcu yorumu hakkında detaylı bilgiler Daha önceki yazılarımızda ikizler Burcu'nun günlük, aylık, ve yıllık yorumlarını paylaşmıştık melekler...Şimdiki yazımızda ise ikizler Burcu 2011 Eylül ayı yorumunu paylaşıyoruz......
 3. İkizler Burcu 2012 Eylül Ayı Burç Yorumunuz...İkizler Meleklerimize...

  İkizler Burcu 2012 Eylül Ayı Burç Yorumunuz...İkizler Meleklerimize...

  İkizler 2012 Eylül Ayı Burç Yorumu İkizler Aylık Burç Yorumu İkizler burcu meleklerimiz bu ay size neler getirecek merak ediyormusunuz..İşte Eylül ayının size getirdikleri...Aşk para sağlık başarı neler neler getiriyor bakalım... Ağustos’un sonlarından itibaren eviniz ve aileniz ile ilişkileriniz yoğunlaşmış veya bu konulara daha fazla zaman ayırmanız gerekmiş olabilir. Eylül ayının...
 4. 2014 Yılı İkizler BUrcu Nisan Ayı Yorumu

  2014 Yılı İkizler BUrcu Nisan Ayı Yorumu

  2014 ikizler burcu nisan ayı yorumu, aylık burç yorumları, ikizler burcu nisan ayı yorumu İşte Hande Kazanova'nın öngörüleriyle 2014 yılı nisan ayı ikizler burcu aylık burç yorumu...İkizler burcu meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için...:) Sevgili İkizler 11. eviniz Koç burcuna yöneliyor. Bundan sonra plan ve projeler rayına oturacak ancak başta son derece yavaş ilerleyecekler....
 5. 2014 Yılı İkizler Burcu Haziran Ayı Yorumu

  2014 Yılı İkizler Burcu Haziran Ayı Yorumu

  2014 ikizler haziran yorumu, aylık burç yorumları, haziran ayı ikizler burcu İkizler burcu meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için haziran ayının ikizler burcu aylık yorumunu, uzmanların ağzından, aşağıdaki makaleden sizlerle paylaşıyoruz... 2014 Haziran İkizler Burcu Aşk ve İlişkiler 2-8 Haziran haftası: Aşk hayatınızla ilgili konularda hem dikkatli olmanızı gerektiren hem de...

Sayfayı Paylaş