2014 Facebook Komik Sözler

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
2014 Facebook Komik Sözler
bu konu facebook komik sözlere yer vermektedir.

Sosyal paylaşım ağı Facebook da en ebğenilen ve en çok paylaşılan komik sözleri sizler için bir araya getirdik. Eğer yüzünüz de bir tebessüm yaratabilirsek ne mutlu bize:)

komik-2f3.jpg

Hani dilimizin ucuna gelipte söyleyemediklerimiz var ya; Allah o cümlelerin yolunu açık etsin!

Kızlar kendisiyle ilgilenmeyen erkeklerden hoşlanıyor diye, 3 yıldır hoşlandığım kıza merhaba bile demiyorum. Umarım mesajı almıştır.

Bankamatikten para çekince sayan vatandaş; para eksik çıksa ne yapacaksın çok merak ediyorum.

Tv’de heyecanlı bişey olduğu zaman nefesler tutuldu deniyor. Kim bu nefesinı tutan beyinsiz anlamıyorum.

Merdivenlerden düştüğümü gören ve buna rağmen düştün mü diye soran mal. Yok, düşmedim. Benim iniş tarzım böyle..

Babaanne, sen evlenirken dedemden elektrik aldın mı? Babannem; Yok yavrum bizim zamanımızda gaz lambası vardı..

Cennet annelerin ayakları altındadır..! Demek ki annem Seni ayağımın altına alırım! derken hep iyiliğimi düşünüyormuş.

12 yaşındaki yeğenim face durumuna hala bıraktığın yerdeyim yazmış. Hemen ablamı aradım, nerede bıraktın bu çocuğu diye kızdım.

Dışarı zili çalınca koşa koşa çıkan! İçeri zili çalınca duymamazlıktan gelen öğrencileriz biz! Baba, dünyanın en iyi çocuğuna sahip olmak nasıl bir duygu Ben nerden bileyim, git babaannene sor dedi..

Bazen seni kopyalayıp yanıma yapıştırasım var.

100 kişiye eski sevgilisi hakkında ne düşündüğünü sorduk, 10 popüler hayvan türü öğrendik. başı yine öküz çekiyor!

Bende bilirdim takdir,teşekkür almayı . Maksat ağaçlar kesilmesin

Arabada bebek var yazanlar, ne yapalım yani ışıklarda çeyrek altın mı takalım?

Bugün turkcell mesaj atmadı kesin başka birisi var

Erkeklerin romantizmi ;öpene kadar...Maçoluğu; nikaha kadar.. Kılıbıklığı;ölene kadar.

Elektriği edison buldu ama parasını babam ödüyor.

İlerde birgün gemim olursa adını rahatlık koyacam. Bi aksilik olurda batarsa rahatLık battı desinler

YOL gidenundur, peşunden ağliyamam; Yureğum AHIR değil, her ÖKÜZİ bağliyamam..!

Kadınların çantasından herhangi birşey çıkarırken yaptığı arkeolojik kazı çalışmasına HAYRANImmm..

Gerekirse kumarda kazanır aşkı satın alırız..

Şu Beckham gibi atkı bağlamayı bi türlü öğrenemedim iyi mi. Heh bu sefer oldu diyorum, aynaya bakıyorum, yine çiçek abbas yine çiçek abbas

5 yaşındaki Trabzonlu bir çocuğun dolmuşta annesine dediği gibidir belki de hayat ; "hem vuruysin hem ağlama diysin.."

Biz Türkler kimoo? sorusuna verilen standart "been" cevabının ses analizini yapıp, kişinin kim olduğunu anlayabilen eşsiz bir gene sahibiz.

kadınlar için yüzyılın buluşu ne ipad ne iphone 3D TV filan değil. Tayt bence.. Tayt olmasaydı ne giyecektiniz çok merak ediyorum.

Kaçak kazı yaparken yakalanan Tokatlı dan mükemmel ifade;
-Ferhat dağları delerken aşk,biz delince suç oluyor herii..

-ashqıM On DoRt shub@tt@ NaaphaLmm?
+ türkçe çalışalım.

+Düştün mü evladım ?
-Yok asfaltla fantazi yapıyorum hocam...

Kırmızı ışıkta geçen bayana polis bağırır ;
- Hop bayan nereye ?
+ Eltime gidiyorum , kocamın haberi var sanane be .

buda benden olsun :)
90 dk maç izleyip 90 dk yorumunu dinleyen hanımını 10 dk dinlemeyen beyler illa top sektirerek mi konuşmalıyız :)

Bayanların eli neden öpülür ?Ingiliz erkeği:Saygıdan .Alman erkeği:Değer verildiği için.Türk erkeği:Bir yerden başlamak lazım abi =) =

Her ilin plaka kodunu ezbere bilip, Özel günleri unutabilen zeka kapasitesine sahip insana Türk Erkeği deniliyormuş.

aynen herkes ne hali varsa görsn

Geri