1. MaWiM

  MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

  Kayıt:
  25 Temmuz 2007
  Mesajlar:
  31.444
  Beğenilen Mesajlar:
  2.301
  Ödül Puanları:
  113

  2014 İstikbal Mobilya Caprice Yatak Odası

  Konu, 'Tatlı Evim' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

  2014 istikbal yatak odaları, 2014 istikbal yatak odası modelleri, 2014 istikbal yeni yatak odası
  İstikbal mobilyanın yepyeni yatak odası modellerinde yerini alan caprice yatak odası takımı ile konfor ve şıklık ayağınıza geliyor. Evlenecek ve evini yenileyecek çiftlere modern tarzlar sunan istikbal, mobilya modelleri kadar aksesuar, halı ve tekstil ürünleri ilede çiftlerin en çok tercih ettiği markalar arasında baş sırayı alıyor.
  İstikbal caprice yatak odası ürün bilgileri ve görsellerini sizler için paylaşarak, mağazaya gitmeden önce fikir edinmenize yardımcı olmak istedik. Ürün bilgileri ve görselleri inceleyerek caprice yatak odası takımı hakkında fikir edinebilirsiniz.


  Caprice Yatak Odası şık ve modern tasarımı, Gardırop kenarlarında ve Tuvalet masası aynasında kullanılan farklı LED aydınlatmaları,Ünite üzerinde yer alan metal görünümlü dekoratif şeritleri, Şifonyer, Komodin ve Tuvalet Masası ünitelerinin üst tabla üzerinde yer alan renkli cam uygulaması ve dekoratif Tuvalet aynası ile görsel açıdan fark yaratacak bir ürün.
  Genel Bilgiler

  Sürgü kapaklı gardrop : Caprice Sürgü Kapılı Gardrop : Ünite kayar kapaklı mekanizma sistemine sahip olup, gövde, kapak ve profiller farklı renk kombinasyonlarında tasarlanmıştır. Üst tabla ve yan tabla kenarlarında kalın hatlı profil kullanılmıştır. Kapak üzerindeki aynaların arasında kanallı profil ve bu kanallar içerisinde dekoratif fitil kullanılarak ünite görsel olarak desteklenmiştir. kapak kenarlarında ise aydınlatma bulunmaktadır.
  Gardırop iç dizaynı; sağ kapakta, 1 adet uzun raf, 2 adet kısa raf, 2 adet boy askılık alanı ve iç çekmeceli iç kutu uygulaması bulunmaktadır. Sol kapak iç kısmında ise 4 adet kısa raf, 2 adet uzun raf, 1 adet askılık alan ve 1 adet pantolonluk mevcuttur.

  Caprice 6 Kapılı Gardrop: Ünite 6 kapaklı olup, gövde, kapak ve profiller farklı renk kombinasyonlarında tasarlanmıştır. Üst tabla ve yan tabla kenarlarında kalın hatlı profil kullanılmıştır. Orta kapak üzerindeki aynaların arasında kanallı profil ve bu kanallar içerisinde dekoratif fitil kullanılarak ünite görsel olarak desteklenmiştir. Kapak kenarlarında ise aydınlatma bulunmaktadır.
  Gardırop iç dizaynı; sağ 2 kapak iç kısmında 4 adet raf ve 1 adet boy askılık alanı, sol 2 kapak iç kısmında 6 adet raf, 2 adet askılık alanı ve pantolonluk bulunmaktadır. orta kapak iç kısmında ise 1 adet uzun raf ve çekmeceli iç kutu uygulaması mevcuttur.

  5 kapaklı gardrop: Ünite 5 kapaklı olup, gövde, kapak ve profiller farklı renk kombinasyonlarında tasarlanmıştır. üst tabla ve yan tabla kenarlarında kalın hatlı profil kullanılmıştır. orta kapak üzerindeki aynaların arasında kanallı profil ve bu kanallar içerisinde dekoratif fitil kullanılarak ünite görsel olarak desteklenmiştir. kapak kenarlarında ise aydınlatma bulunmaktadır.
  Gardırop iç dizaynı; sağ 2 kapak iç kısmında 4 adet raf ve 1 adet boy askılık alanı, sol 2 kapak iç kısmında 6 adet raf, 2 adet askılık alanı ve pantolonluk bulunmaktadır. orta kapak iç kısmında ise 2 adet kısa raf mevcuttur.

  Caprice Şifonyer: Ünite 5 çekmeceli olarak tasarlanmış olup, 3 farklı renk kombinasyonundan oluşmaktadır. Üst tabla üzerinde renkli cam uygulaması olup üstten 2. çekmecenin alt hizasında kanallı profil ve kanal içerisinde dekoratif fitil kullanılarak ünite görsel olarak desteklenmiştir..

  Caprice Tuvalet Masası: Ünite çekmeceli olarak tasarlanmış olup, 3 farklı renk kombinasyonundan oluşmaktadır. Ünitenin üst kısmındaki dar çekmece içinde mücevher ve aksesuar gibi özel eşyaların muhafaza edilebileceği bir alan oluşturulmuştur. üst çekmecenin yan kısmı boş bırakılmıştır. Üst tabla üzerinde renkli cam uygulaması olup, üstten 2. çekmecenin alt hizasında kanallı profil ve kanal içerisinde dekoratif fitil kullanılarak ünite görsel olarak desteklenmiştir.

  Caprice Tuvalet Aynası: Ünite tuvalet masası ile bütünlük oluşturacak biçimde tasarlanmıştır. Yuvarlak bir formda tasarlanmış olan ünitede, ayna kenarlarında boya uygulaması ve aydınlatma kullanılarak ünite görsel olarak desteklenmiştir.

  Caprice Başlık: 150 lik, 160 lık, 180 lik ve 200 lük iyb olarak üretilecektir. Başucu döşemeli olarak dikdörtgensel bir formda tasarlanmıştır. 2 farklı renk kombinasyonundan oluşmaktadır. Döşeme kenarları kalın formda profil kullanılarak çerçeve içine alınmış olup; döşeme orta hizasında ise kanallı profil ve kanal içerisinde dekoratif fitil kullanılarak ünite görsel olarak desteklenmiştir.

  Caprice Karyola: 150 lik, 160 lık, 180 lik ve 200 lük karyola olarak üretilecektir. karyola başucu döşemeli olarak dikdörtgensel bir formda tasarlanmıştır. 2 farklı renk kombinasyonundan oluşmaktadır. Ünitede travers ve ayakucu alt kısımda baza uygulaması bulunmaktadır. Döşeme kenarları kalın formda profil kullanılarak çerçeve içine alınmış olup; döşeme orta hizasında ise kanallı profil ve kanal içerisinde dekoratif şerit kullanılarak ünite görsel olarak desteklenmiştir.

  Caprice Komodin: Ünite 2 çekmeceli olarak tasarlanmış olup, 3 farklı renk kombinasyonundan oluşmaktadır. üst tabla üzerinde renkli cam uygulaması ve üst çekmecenin alt hizasında kanallı profil ve kanal içerisinde dekoratif fitil kullanılarak ünite görsel olarak desteklenmiştir.

  Caprice Sandalye: Sırt ve font kısmı tamamen döşemelidir. Sandalye arka ayakları üçgenimsi prizma şeklindedir.

  < Konu Resmi..>
  < Konu Resmi..>
  < Konu Resmi..>
  < Konu Resmi..>
  < Konu Resmi..>
  < Konu Resmi..>
  < Konu Resmi..>
  < Konu Resmi..>
  < Konu Resmi..>
  < Konu Resmi..>
  < Konu Resmi..>
  < Konu Resmi..>
  < Konu Resmi..>
  < Konu Resmi..>
  < Konu Resmi..>
  < Konu Resmi..>
  < Konu Resmi..>
  < Konu Resmi..>
  < Konu Resmi..>
  < Konu Resmi..>
  < Konu Resmi..>
  < Konu Resmi..>
  < Konu Resmi..>
  < Konu Resmi..>
  < Konu Resmi..>
  < Konu Resmi..>
  < Konu Resmi..>
  < Konu Resmi..>
  < Konu Resmi..>

   
2014 İstikbal Mobilya Caprice Yatak Odası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 2014 İstikbal Mobilya Vesta Yatak Odası Ürün Tanıtımı

  2014 İstikbal Mobilya Vesta Yatak Odası Ürün Tanıtımı

  2014 istikbal yatak odası modelleri, 2014 istikbal yatak odaları, 2014 istikbal yatak odası takımları İstikbal mobilyanın 2014 yatak odası koleksiyonuna kattığı yepyeni ürünlerden biri olan Vesta yatak odası evlenecek ve evini yenileyecek çiftlerin gözdesi olmaya devam ediyor. Sade ve şık tarz mobilyalardan hoşlanan kişilerin beğeneceğini umduğum Vesta yatak odası ile yatak odalarında konforu...
 2. 2014 İstikbal Mobilya Barok Yatak Odası Takımı

  2014 İstikbal Mobilya Barok Yatak Odası Takımı

  2014 istikbal yatak odası modelleri, 2014 istikbal yatak odaları, 2014 istikbal barok yatak odası İstikbal mobilyanın 2014 mobilya koleksiyonu, son derece modern ve şık tasarımlardan oluşuyor. Yıllardır kalitesinden ödün vermeden evlenecek ve evini yenileyecek çiftlerin mobilya ve tekstil ihtiyaçlarını gidermeye devam eden istikbal mobilya yeni yatak odası takımları ile konforu ayağınıza...
 3. 2014 İstikbal Mobilya Brillance Yatak Odası

  2014 İstikbal Mobilya Brillance Yatak Odası

  2014 istikbal yatak odası, 2014 istikbal yatak odaları, 2014 istikbal yatak odası takımları İsitkbal mobilya, evlenecek ve evini yenileyecek çiftler için her sezon farklı renk ve tasarımları ile mobilya, tekstil, halı ve aksesuar ihtiyaçlarını gidermeye devam ediyor. Yatak odaları için farklı renk ve model seçenekleri sunan istikbal mobilya, modern yada avangard yatak odası seçenekleri ile...
 4. 2014 İstikbal Mobilya Safran Yatak Odası

  2014 İstikbal Mobilya Safran Yatak Odası

  2014 istikbal yatak odaları, 2014 istikbal mobilya yatak odası, 2014 istikbal yatak odası takımları 2014 istikbal mobilyanın yatak odası takımı modellerin de yerini alan safran yatak odası ile size özel bir yaşam alanı olan yatak odanız da modern ve modüler mobilyanın en güzel örneklerini yansıtacaksınız. Kaliteli bir uykuyu konforlu bir ortam da size sunan safran yatak odası ürün bilgileri...
 5. İstikbal Mobilyadan 2014 Almira Yatak Odası

  İstikbal Mobilyadan 2014 Almira Yatak Odası

  2014 istikbal yatak odası, 2014 istikbal yatak odaları, 2014 istikbal yatak odası takımları Evlenecek ve evini yenileyecek çiftlerin yatak odası ihtiyaçlarını kaliteli ve modern tasarımları ile gidermeye devam eden istikbal mobilyadan yepyeni 29014 yatak odası takımı olan almira ile konfor ve şıklık ayağınıza geliyor. Farklı gardrop seçeneklerinin yanısıra modelin detayların da kullanılan led...

Sayfayı Paylaş