2014 Kışı Yepyeni Moda Trendleri

TİTAN

TİTAN

*Melekler Mekanı*
2014 Kışı Yepyeni Moda Trendleri
2014 moda trendleri, 2014 kış modası, yeni trendler 2014 kışSevgili melekler, 2014 ilkbahar aylarını yaşadığımız şu günlerde 2014 sonbahar kışının trendleri ortaya çıktı bile. Deri detaylar, kapitoneler, asimetrik fularlar ve kürk detaylarını bolca göreceğimiz 2014 kış mdasından en yeni stil önerilerini bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz...


karisikmetaller.jpg
Yüksek çoraplarla etek

90'ların modası geri geldi! Bu sezonun en cesur ve dikkat çekici trendlerinden biri dize kadar gelen çorapları eteklerle kombinlemek.


Karışık metaller

Eskiden altınla gümüş aksesuar karıştırılmazdı. Fakat bu sezon istediğiniz metalleri birbiriyle kombinleyebilirsiniz.


Fazla takı takmak

Bu sene farklı renk takıları bir arada kullanmanın yanısıra çok sayıda takıyı bir arada kullanmak da moda.


Desenli kot

Bir çift mavi, birkaç farklı renkte kot mutlaka dolabınızda olmalı ama bunun yanında bu sezon mutlaka farklı desenli kotlar da edinin. Desenli kotlar, bu sene, tarzınızı yansıtmada en büyük rolü oynayacaklar.


Deri detayı

Bu sezonun en kullanışlı trendlerinden biri deri detayı. Kazak, kot, tayt, her türlü kıyafetinizde deri detayı kullanabilirsiniz.


Kat kat giyinmek

Bu soğuk havalarda ısınmanın en iyi yolu kat kat giyinmek ve ne şanslıyız ki bu sene kat kat giyinmek moda. Kazağınızın altına uzun bir tişört giyin, çabasız ve rahat giyinmek hem sizi sıcak tutacak, hem de rahat.
 

Benzer İçerikler

Üst