2014 Komik Günaydın Mesajları

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
2014 Komik Günaydın Mesajları
komik günaydın mesajları, arkadaşım için günaydın mesajları, günaydın mesajları

Arkadaşlarınız için en komik ve espirili sözlerden oluşan günaydın mesajlarını onlarla paylaşarak arkadaşlarınızınuzu güne gülümseterek pozitif bir şekil de başlamasını sağlayabilirsiniz. Sizlere 2014 komik günaydın mesajlarını ve sözlerini paylaşıyoruz.
gunaydin mesajlari.jpg

Günaydın Sabah sabah belamısın sen ya diyenlere. Oo sen bana msj atar mıydın diyenlere. Daha uyuyanlara. Önceden uyanmış olup hala yatakta olanlara. Bıktım artık senden bırak yakamı diyenlere. Biricik kankime sevdıklerime arkadaşlarıma İşte Hepinize Günaydın...

Günaydın benim viran gönlümün sultanı, Günaydın; dost bağımın gonca gülü, Günaydın Süreyya yıldızım, Günaydın: ay yüzlüm, Günaydın; canımın cananı, Günaydın….

Günaydın haydi kalk uyan gel katıl bize gir aramıza bir fırça bir macun her yemekten sonra.

Günaydınn bitanem yazma sebebım hayatımın anlamı günaydın seni çok seviyorum kokacım

Bir şairinde bir mısrasında dediği gibi sabah oldu ne uyuyorsun sevgilim hadi kalk günaydın sana

Çabuk kalkmassan kafandaki bitler istifa edecek.Hadi Kalk Artık Günaydın Arkadaşım

Yeni bir güne seninle başlamak için her günümü senin geçiriyorum ki, her sabah sana Günaydın arkadaşım.

Bazı insanlar hayatın sekerleridir,onlar hayatın içinde dolaşırlar.hayat onlar sayesinde tatlanır.hayatımı tatlandıran şekerlerime Günaydın

Günaydın çayımın şekeri, günaydın ekmeğimin yağı, günaydın balım, pekmezim, reçelim. Kahvaltı hazır mı?

Görev sizde ey idare Hortumları kesin diye Gerek kalmasın vergiye Günaydın Arkadaşlar günaydın

En güzel sabahlar çokokremle başlar diyenler halt etmişler en güzel sabahlar seninle başlar dostum..

İşe bak ya bir gün daha yaşlandık.. Sende hala yatıyorsun uyumayla ömrün bitti be hadi bi kalk artık ya, Günaydın

Geri