2014 Matraş Topuklu Bot ve Bootie Modelleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
2014 Matraş Topuklu Bot ve Bootie Modelleri
2014 bot modelleri, 2014 topuklu bot modelleri, 2014 bootie modelleri

Benim de çok severek kullandığım topuklu bot modelleri, matraş firmasının kalitesi ve şıklığı ile bizlerle buluşuyor. Topuklu ayakkabı giyebiliyorsanız ve her daim şıklığınıza önem veriyorsanız topuklu bot ve bootie modelleri ile klasik ve spor giyimleriniz ile çok şık kombinler yaratabilirsiniz. Bağcıklı topuklu bot modellerinin yanısıra, yüksek topuklu bot modellerini ve daha birçok modeli görebildiğimiz matraşın yepyeni ayakkabı koleksiyonundan sizler için seçtiğimiz modelleri sunuyoruz.

matras bot (1).jpg
matras bot (2).jpg
matras bot (3).jpg
matras bot (4).jpg
matras bot (5).jpg
matras bot (6).jpg
matras bot (7).jpg
matras bot (8).jpg
matras bot (9).jpg
matras bot (10).jpg
matras bot (11).jpg
matras bot (12).jpg
matras bot (13).jpg
matras bot (14).jpg
matras bot (15).jpg
matras bot (16).jpg
matras bot (17).jpg
matras bot (18).jpg
matras bot (19).jpg
matras bot (20).jpg
matras bot (21).jpg

cok uzun bu topuklar ama ya nerden baksan 12 cm falan ben en fazla 8 cm e kadar g ıyebılıyorum
mıllet nası gıyıyo bunları anlamıyorum anammmmmmm bıde burun kısımları hep kısa azıcık uzun sevıyorum ben :))

Yenı yaptırdım bunu Atölyede
..
95ba7a42de300553b06e0cb4e30b70f4.jpg

Buda yenı

indexmodel412_880x330.jpg

Bende önü uzun olanları giyemiyorum birkaç sene önce çok modaydı hatta aldım önü uzun çizmelerden ama çok takılıyorum hahaha uzun topuklara gelince valla giyiyorum tık tık çok bir havalıda oluyor gayet rahat ediyorum kahretsin her zaman şık olmak zorundamıyım hahaha hatta şu an bile ince topuklar ayağımda yürürken çıkardığı sese bitiyorum:D:D

Geri