2014 Örgü Bebek Elbise Modelleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
2014 Örgü Bebek Elbise Modelleri
2014 örgü elbise modelleri, 2014 kız bebek elbise, 2014 bebek örgü modelleri

Seneler sonra Allah'ın izni ile üç oğlanın yanın da bir kız evladım oldu. Hayallerimi süsleyen bu isteğimi Rabbim bana nasip etti şükür olsun...Darısı isteyen herkese olsun. Kız çocukların kıyafetlerinden aksesuar modellerine kadar herbirşeyleri şirinmi şirin süslü püslü oluyor. Daha küçük yaştan itibaren kız çocuğu olan anneler iyi bilir ki kızlar giyime kuşama süse püse pek bir önem veriyorlar.. Eeee hamurumuz da var tabiki hahaha Kız çocuklar için örgü modelleri de ayrı bir tatlı oluyor. Tıpkı birazdan sizler için paylaşacağım örgü elbise omdelleri gibi...Eminim ki sizde benim gibi örgü elbiseleri gördüğünüz de çok beğeneceksiniz. Valla ne yalan diyeyim hünerli hanımları kıskanıyorum. Şimdi marifetli hanımlar resimden bile model çıkartabilir ve hatta kızlarına, yeğenlerine ve yakınlarına hediye olarak bunları uygulayabilir. O yetenek ne yazık ki bende maalesef yok:D:D Ancak hazır alıyorum yada bir yakınıma rica minnet ördürüyorum;) Evet hanımlar 2014 yılının bebek örgü modasından seçtiğim en güzel örgü bebek elbise modellerini sizler için paylaşıyorum.
orgu elbise (1).jpg
orgu elbise (2).jpg
orgu elbise (3).jpg
orgu elbise (4).jpg
orgu elbise (5).jpg
orgu elbise (6).jpg
orgu elbise (7).jpg
orgu elbise (8).jpg
orgu elbise (9).jpg
orgu elbise (10).jpg
orgu elbise (11).jpg
orgu elbise (12).jpg