Etiketler:
  1. lady83

lady83 Forum Okuru

2015 Biki Modelleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında lady83 tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar malum yaz geliyor ne çeşit bikimi alacağıma karar veremedim bu sene gerçekten baya çok model çıkmış genelde herkes spor model öneriyor ama ben hala tereddütteyim internette biraz araştırdım ama yinede sizden tavsiye almak istiyorum. BAŞKA SİTEYE AİT LİNK VERMEK YASAKTIR EDİT BY BEYZA

sağdaki mavi hoşuma gitti fiyatı uygun gibi sizce nasıl ayriyeten birde,
    BAŞKA SİTEYE AİT LİNK VERMEK YASAKTIR EDİT BY BEYZA
    REKLAM İÇİN İLETİŞİME GEÇİN .

sağdaki mayo tipi hoşuma gitti modeli çok güzel görünüyor ama biraz kapalı. İkisi arasında kararsız kaldım sizce bu iki tipten hangisi hoş olur?

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 30 Mayıs 2015
2015 Biki Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2015 Bileklik modelleri

2015 Bileklik modelleri

Bayanların vaz geçilmez aksesuarlarından biridir bileklikler.2015 takı trendlerine baktığımıza incik, boncuk, deri detaylar ve metalik ayrıntılar dikkat çekiyor. Her kıyafetinizle kombin yapabileğiniz bu göz alıcı bileklikler hakkında küçük bir araştırma yaptık ve sizler için en şık modeller hakkında görselelr hazırladık.2015 in en yeni çok şık bileklik modelleri melekler mekanı.com da....
  2. 2015 Hamilelik modelleri

2015 Hamilelik modelleri

Hamilelikte kıyafet seçimi çok önemlidir.Gebelikte anne adayının hareketleri zaten kısıtlı ve zor olduğundan olabildiğince içinde rahat edebileceği kıyafetleri tercih etmelidir. 2015 gebelik modasına baktığımızda özellikle bahçıvan model tasarımlar moda.Ve ayrıca roba kesimlerde 2015 gebe kıyafetleri arasında yer almaktadır Biz anne adaylarımız için hamilelik kıyafetleri hakkında bir...
  3. 2015 Mayo ve bikini modelleri

2015 Mayo ve bikini modelleri

Yaz mevsimine sayılı günler kala 2015 in mayo ve bikini modelleri vitrinlerdeki yerini almaya başladı.2015 Mayo bikini modellerine baktığımızda çok çarpıcı ve göz alıcı modellerin yer aldığını görüyoruz.Fırfır detaylarıda mayo ve bikinilerde sık göreceğimiz mayo ve bikinilerde ayrıca etekli modellerde çok moda. Biz 2015 in en şık mayo bikini tasarımları hakkında bir araştırma yaptık ve...
  4. Mayo ve bikini modelleri

Mayo ve bikini modelleri

Yaz mevsimine sayılı günler kala bir çok markanın mayo ve bikini modelleri vitrinlere yerleşti.Sezona damgasını vuracak bir birinden ilginç çekici ve feminen çizgilerin hakim olduğu tasarımlar bayanların çok hoşuna gidicek.Sezona damgasını vuracak modeller yüksek bel bikineler ve dantel mayolar.Sizlerde sahillerde tüm ilgiyi üzerinize çekmek istiyorsanız 2016 nın mayo ve bikini modellerini...
  5. 2017 Mayo Bikini modelleri

2017 Mayo Bikini modelleri

Hava sıcaklıkları arttı. Bu bunaltıcı sıcaklar dan kaçıp kendin denize atanlar çok şanslı. Bir çok insan kavurucu sıcaklardan ya denize ya havuza kaçıyor. Bir çoğu ise henüz tatile çıkmış değil. Tatile henüz çıkacaklar ise hazırlık aşamasın da . Mayolar , bikinler, koruyucular, pareolar , plaj terlikleri, güneşlenme havluları hazırlıklar için alış veriş listesinin başında. Geçen yılki...

Sayfayı Paylaş