1. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.421
    Ödül Puanları:
    113

2015 Hamilelik modelleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında *BEYZA* tarafından paylaşıldı.

Hamilelikte kıyafet seçimi çok önemlidir.Gebelikte anne adayının hareketleri zaten kısıtlı ve zor olduğundan olabildiğince içinde rahat edebileceği kıyafetleri tercih etmelidir.

2015 gebelik modasına baktığımızda özellikle bahçıvan model tasarımlar moda.Ve ayrıca roba kesimlerde 2015 gebe kıyafetleri arasında yer almaktadır

Biz anne adaylarımız için hamilelik kıyafetleri hakkında bir araştırma yaptık ve görseller hazırladık.Her biri diğerinden şık hamile kıyafetleri hakkındaki görsellerimizi inceleyerek fikir edinebilir ,kendiniz için kıyafet tercihinde bulunabilirsiniz.

2015 in en şık hamile kıyafetleri modellerini sizlerin beğenisine sunuyoruz

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

Son düzenleme: 21 Nisan 2015
2015 Hamilelik modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Botie Modelleri 2015

Botie Modelleri 2015

topuklu bot modelleri, botie modelleri, bayan bot modelleri, topuklu botie modelleri, 2015 topuklu bot modelleri Uzun bir süredir bayanlar tarafından çok sevilerek ve beğenilerek kullanılan botie modelleri, 2015 kış modasında tekrar yerini alarak farklı renk ve tasarımlar ile bayanlarla buluşmaya devam ediyor. Benim de çok severek kullandığım topuklu botiler ile ister spor ister klasik hatta...
  2. 2015 lif modelleri

2015 lif modelleri

Son yıllarda kadınlar arasında kendin yap projelerine olan ilgi gittikçe artıyor. Geri dönüştürme, örgü işleri ve el becerisine dayanan birçok yöntemle ihtiyaçlarınızı ucuza giderirken özgün bir stile sahip olarak kendi moda akımınızı yaratmanız mümkün. Özellikle örgü işleri konusunda gelenseksel bir yatkınlığımız olsa da itiraf etmek gerekir ki yeni nesil bu tarz işlere pek ilgi duymuyor ya...
  3. 2015 Bileklik modelleri

2015 Bileklik modelleri

Bayanların vaz geçilmez aksesuarlarından biridir bileklikler.2015 takı trendlerine baktığımıza incik, boncuk, deri detaylar ve metalik ayrıntılar dikkat çekiyor. Her kıyafetinizle kombin yapabileğiniz bu göz alıcı bileklikler hakkında küçük bir araştırma yaptık ve sizler için en şık modeller hakkında görselelr hazırladık.2015 in en yeni çok şık bileklik modelleri melekler mekanı.com da....
  4. 2015/2015 Farklı Çalışma Masası Modelleri

2015/2015 Farklı Çalışma Masası Modelleri

Çalışma masaları çocuklarınızı için ders çalışmak amacı ile olmazsa olmaz olarak bilinen ihtiyaçlar arasında yer almaktadır. Sizler için bir araya getirdiğim fonksiyonel çalışma masaları modellerini incelediğiniz zaman çalışma masası tercihinizi yaparken nasıl bir model seçeceğiniz konusunda daha doğru karar verebilirsiniz. İşte birbirinden kaliteli markaların 2015/ 2016 yılı için gençlere...
  5. 2015 Biki Modelleri

2015 Biki Modelleri

Merhaba arkadaşlar malum yaz geliyor ne çeşit bikimi alacağıma karar veremedim bu sene gerçekten baya çok model çıkmış genelde herkes spor model öneriyor ama ben hala tereddütteyim internette biraz araştırdım ama yinede sizden tavsiye almak istiyorum. BAŞKA SİTEYE AİT LİNK VERMEK YASAKTIR EDİT BY BEYZA sağdaki mavi hoşuma gitti fiyatı uygun gibi sizce nasıl ayriyeten birde, BAŞKA SİTEYE AİT...

Sayfayı Paylaş