1. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.404
    Ödül Puanları:
    113

2015 yılbaşı masası nasıl hazırlanır?

Konu, 'Yemek Tarifleri' kısmında *BEYZA* tarafından paylaşıldı.

yenil yıl sofrası,yenil yıl sofra düzeni,yıl başı gecesi sofra düzenleme,yılbaşı gecesi için sofra düzeni nasıl olmalı,yıl başı gecesi masa düzenleme hakkında bilgiler
    Yılbaşını evde ailenizyada dostlarınızla keyifli bir masada geçirmek isteyenler masa düzeni hakkında bir fikriniz yoksa yazımızı dikkatlice okumanızı tavsiye ediyoruz.Yeni bir yıla girerken sofranız size ve misafirlerinize keyif vermeli. Dolayısıyla masanızın her zamankinden daha özenli ve özel olması gereklidir.İlk olarak masa örtüsü seçimiyle başlayın. Yılbaşı sofrasında kadehlerden mumlara, yaldızlı tabaklardan masanın üzerindeki çiçeklere, peçetelerden çatal kaşıklara kadar herşey mükemmel olmalıdır. Yılbaşı sofralarının olmazsa olmazlarının başında mumlar gelir.Bunun yanısıra güzel bir çiçek arajmanı sofranıza ayrı bir hava katıcaktır. Son olarak masanızı tamamlamak için sandalyelerinizi kurdelelerle süsleyebilirsiniz.Masada kendiniz için de rahat servis yapabileceğiniz ve oturup kalkarken misafirlerinizi rahatsız etmeyeceğiniz bir yer seçerseniz, böylelikle masadaki herkesi rahat ettirmiş olursunuz. Eğleneceğiniz, yeni yıla geri sayım yaparak birlikte gireceğiniz aileniz, sevdikleriniz, dostlarınız için harika masa tasarımlarını sizlerle paylaşıyoruz
    < Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

2015 yılbaşı masası nasıl hazırlanır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yemek masası nasıl hazırlanır?resimli anlatım

yemek masası nasıl hazırlanır?resimli anlatım

masa düzeni resimli sofra düzeni resimli yemek masası nasıl hazırlanır masa anlatım yemek masası son günlerde popiler olan yemekteyiz programında sürekli olay olan konu yemek masası düzeni:D:D evett hanginiz çatalın bıçağın kaşığın yada tatlı çatalı tatlı bıçağı vs vs ne nereye konur bilen varmı? :D:D valla ben neresi denk gelse oraya koyarım diyenlerdenseniz sakın haa sonra puan kırarım :D:D...
  2. Gilaburu Suyu Nasıl Hazırlanır ?

Gilaburu Suyu Nasıl Hazırlanır ?

Gilaburu Nasıl içilir Gilaburu kullanımı Gilaburu suyu nasıl hazırlanır Böbrek taşına çare olarak kullanılan gilaburu suyu nasıl hazırlanır, makalemizden öğrenebilirsiniz melekler :) Gilaboru suyundan sabah ve akşam iki su bardağı olmak üzere, yemekten yarım saat önce veya yemekten 1.5 - 2 saat sonra tüketmeniz tavsiye edilir. Gilaboru meyvesi ağacından toplanıldıktan sonra, muhafaza ve...
  3. misafire kahvaltı masası nasıl hazırlanır neler yapılır

misafire kahvaltı masası nasıl hazırlanır neler yapılır

2 gün sonra kahvaltıya arkadaşlarım gelecek ve bu benim ilk kahvaltı davetim.Neler yapsam acaba? Nasıl hazırlasam kahvaltı masasını? Tecrübelilerden yardım istiyorum...
  4. Yılbaşı kokteylleri nasıl hazırlanır ?

Yılbaşı kokteylleri nasıl hazırlanır ?

yılbaşı kokteylleri nasıl hazırlanır,yılbaşı kokteyl tarifleri,yılbaşı kokteylleri nasıl yapılır, yılbaşı kokteyl tarifleri BRANDY AĞIRLIKLI Morning Glory Malzemeler: 30 ml Brandy 15 ml portakallı Curacao 15 ml saf limon suyu Az miktarda Angustura Bitter Az miktarda Pernod Buz Hazırlanışı: Bütün malzemeleri shaker’a koyup karıştırdıktan sonra içkiyi servise sunabilirsiniz. Garnitür...
  5. Yılbaşı sofralarına estetik dokunuşlar

Yılbaşı sofralarına estetik dokunuşlar

yılbaşı yemek masası örnekleri, yılbaşı masa süslemeleri, yılbaşı yemek masası nasıl olmalı 2016 yılını geride bırakıp yepyeni bir yıl olan 2017 yılına girmemize artık sayılı günler kaldı. 2016 yılı için hepimiz için milletçe kötü günlerin olduğu bir yıl oldu. Dilerim yeni yıl herkese sağlık mutluluk, başarı ve yepyeni umutların yeşerdiği bir yıl olarak gelir ve 2016 yılında yaşananların...

Sayfayı Paylaş