1. Ayşegül AYRANCI

Ayşegül AYRANCI Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    208
    Ödül Puanları:
    63

2016 En Güzel Kapı Süsü Modelleri

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında Ayşegül AYRANCI tarafından paylaşıldı.

Çocukların yaşam alanları her zaman en özel dekore ettiğimiz alanlar arasında yer almaktadır. Odalarda kullandığınız kapı süsleri kız ve erkek bebek tercihine göre pembe ve mavi renk tercihleri ile oluşturulan süslerle kapılardaki yerlerini almaktadır. Kapı süsü tercihinizde kız ve erkek bebek resim profillerinden tutun da leylek, kalp, çiçek figürü gibi pek çok farklı resim imgeleri yer alabilmektedir.
    < Konu Resmi..>

Kimi zaman doğum yapılan hastanelerde kapı süsü ile bebeğin kız/ erkek oluşuna göre farklı imgelerde kapı süslerinden faydalanılmaktadır. Bu süsler evinize geçtiğiniz zaman da kullanılarak oda dekorasyonunu başlangıç aşamasını oluşturacaktır. siz de bu sene bebek bekleyenler arasında iseniz aşağıdaki resim galerimden fikir edinerek kapı süsü modelleri tercihinde bulunabilirsiniz.

2016 BEBEK ODASI KAPI SÜSÜ MODELLERİ RESİM GALERİSİ

2016 En Güzel Kapı Süsü Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çok güzel bir kapı altlığı süsü

Çok güzel bir kapı altlığı süsü

Kış mevsimine girmeden hazırlık yapmayı seviyorsanız; bu kapı altlığını da çok seveceksiniz demektir İneternette böyle bir çalışma ararken bulduğum kapı altlığını sizlerle paylaşmak istedim. Kardan adamlı olanının yapım aşamalarını bulamadım; ama basit bir şekilde kapı altlığının nasıl yapıldığına dair yapım aşamalarını gösteren aşağıdaki resimler, temel bir kapı alltlığı yapımı hakkında...
  2. Birbirinden güzel örgüden yapılmış kapı süsleri

Birbirinden güzel örgüden yapılmış kapı süsleri

örgüden süsler örgü mutfak süsleri mutfak kapısı süsleri gelin arabası kapı Birbirinden şık güzel el işi göz nuru örgüden yapılmış kapı süsleri geldi :) te o kaaa
  3. Kapı Süsleri

Kapı Süsleri

kapı süslemeleri mutfak kapı süsleri kızlar bu kapı süsleri çok şirin bakın bakalım hangisini beğenceksiniz:) buyrun Lütfen örgüden yapılmışlara daha bi dikkatli bakın kızlar yıkayın kullanın eskiyene kadar kullanın evladınıza eşinize dostunuza arkadaşlarınıza verin. Özellikle pazarlarda el işlerini yaparak satıp para kazanmak isteyen kadınlara yardım için mutlaka ama mutlaka alın....
  4. Kapı süsü modelleri burda meleklerim

Kapı süsü modelleri burda meleklerim

Kapı süsü modelleri el yapımı kapı süsü örnekleri Kapı süslerini çok beğeniyorum ama evimde kapı süsüm yok. Annem kurdela bağlamıştı yeni gelin evi diye hala duruyor o kurdela almadım:) Gelin çiçeğinimi kapı süsü yapsam acaba:) Ya kapı süsü yapmak yada güzel bulursam satın almak istiyorum. Bu el yapımı kapı süsleri bana fikir verebilir belki.
  5. Aynalı ve  yazılı kapı süsü modelleri

Aynalı ve yazılı kapı süsü modelleri

Dekorasyon ürünleri günümüz de özellikle kişiye özel tasarımlar ile bayanlar tarafından inanılmaz bir rağbet görüyor. İşte son günler de çok popüler olan ve kişiye özel tasarımlardan aynalı ve üzeri yazılı kapı süsü modellerini sizler için bu konumuz da paylaşıyoruz. İster evinizin iç kapıların da kapıp üzerin de tercih edin isterseniz konuklarınızı daha ilk girişte çok şık ve özel tasarım...

Sayfayı Paylaş