2016 nın trendi Tarçın bakır saç renkleri ve modelleri

Uzman SühaN

Administrator
2016 nın trendi Tarçın bakır saç renkleri ve modelleri
Bayanlar için saç stili çok önemlidir.Rengi ,kesimi kişinin tarzı hakkında ipuçları verir.Saç alternatifi yaparken öncelikle ten rengine ve yüz şekline uyumlu bir model seçilmeli.Sürekli kabuk değiştiren modaya ayak uydurayım derken yanlış bir tecihle çok kötü bir görünüme sahip olabilirsiniz.Bu yüzden moda dan çok size yakışanı tercih etmeniz tavsiyemizdir.

Gelelim 2016 nın saç renkleri ve kesim modellerine.Trüft kahve, açık kestane, kızıl tonları bu yılın trend saç renkleri.Ayrıca marjinalliği sevenler için pembe saçlar da bu yılın modası .Geçen yıl kızıl ve kızılın tonları,kahverengi ve kahverenginin tonları kış sezonunda en çok tercih edilen saç renkleriydi.2016 Kış sezonuna şöyle bir baktığımızda yine kızıl ve kızılın tonları ön planda diyebiliriz.Özellikle de tarçın bakırı bu sezonun en çok tercih edilen çok rengi.

Saç kesimlerine baktığımızda eşsiz karışık kahküller ,kısa kesimler ön planda.Tercihlerini henüz belirlememiş olan bayanlar için fikir vermek amacı ile ,yeni sezon saç renkleri,saç kesimleri hakkında detayları paylaştık.2016 ya damgasını vuracak tarçın kızılı ,saç renkleri ve modellerini de sizler için paylaşıyoruz.

0.jpg

01.jpg

1.jpg

2.jpg

2016 nın bir diğer saç rengi trendi alevli Kızıllar

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

Bu tarz da yaptırdım ama saçımda hafif yanık vardı ve boya çok çabuk akıyor çok rahatsız edici bir durum bu sebeple keratin önerdiler bende patentli olanından aldım saçımda ne sorun kaldı nede boya akması oluyor kendi doğal rengi gibi görünüyor liquid keratin sayesinde rahat rahat istediğim şekilde boyatıyorum artık saçlarımı.

Geri