2016'da Çocuk Koltukları ile çocuklarınıza özel oturma alanları

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
2016'da Çocuk Koltukları ile çocuklarınıza özel oturma alanları
Çocuk odası dekorasyonları için alternatif bir seçenek olan çocuk koltukları koltuk ya da puf görünümlerindeki tasarımları ile tüm beğeniyi üzerine toplamaktadır. Çocuk pufları genç kızların ilk ergenlik dönemine kadar devamlı olarak kullanabilecekleri daha kullanışlı seçenek olabilmektedir. Genç kızınız için pembe oğlunuz için yeşil ya da mavi renklerden faydalanarak değişim görünümler yakalanma tercihinde bulunabilirsiniz.

Cocuk-odasi-renkli-puf-koltuk-modelleri-900x900.jpg
Renkli bir oda için sıcak ortam hazırlarken üstteki gibi farklı renk alternatifi olan renklerden faydalanarak koltuk takımı almış gibi heyecan hissetmeleri için çocuğunuza zemin hazırlayabilirsiniz. Minderleri ile de hoş bir alternatif olan bu puf koltuklar uzun ömürlü ve dayanıklılıkları ile İstikbal, Çilek Mobilya ya da Bellona gibi mağazalarda sizleri beklemektedir.
İstikbal-Bebek-Koltukları-3.jpg

Araba figürlü üstteki çocuk koltuğu da en beğenilen görünümü sunan oda dekorasyonu hazırlamanıza yol gösterici olabilecek bir seçenektir. Sarı rengi seven araba tutkunu erkek çocukları bu koltukta vakit geçirmeye bayılacaklar.

matrix-cocuk-odasi-koltugu-bellona.jpg
Mobilya_6628846.jpg
 
Üst