2016'da Mutfağını Ekonomik Bir Şekilde Yenilemeye Hazır Mısınız?

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
2016'da Mutfağını Ekonomik Bir Şekilde Yenilemeye Hazır Mısınız?
Mutfak dekorasyonlarınızı yenilemek mi istiyorsunuz? 2016 senesinde yeni aldığınız evi en yeni mutfak görünümüne kavuşturmak istiyorsunuz; ama bütçenizin mutfağın geneli için yeterli olacağı hususunda kuşkularınız mı var? O halde basit değişiklikleri ucuz yöntemlerle gerçekleştirmek adına harekete geçebilirsiniz. Hazır mutfak modeli gibi tercihlerde bulunmadıysanız panik yapmayın. Aynı renk tercih edeceğiniz dolaplar ile son derece bütünleyici görünümler elde edebileceğiniz mutfaklar için evinizde yer açıcı davranabilirsiniz.


ucuza_mutfak_yenileme.jpg


Ankastre ürünler yerine fonksiyonel yani birden fazla ihtiyacınızı giderici beyaz eşya seçimlerinde bulunabilirsiniz.

2015-Mutfak-Perdeleri-Mutfak-Perde-Modelleri-17.jpgTakım oluşturulabilecek masa örtüsü, mutfak örtüleri, perdeler ve mutfak önlükleri gibi konseptler sizlerin beğeneceğiniz hoş görünümü sağlayabilecektir. Mutfak dekorasyonlarınızı böyle güzel bir dokunuş ile harika görünüm zenginliğine kavuşturabilirsiniz.

20151230144110_df_6721.jpg


mutfak-yenileme.jpg


Mutfak dolaplarınızda ya da çekmecelerinizde aynı çekmece kulplarında sıkıldıysanız daha estetik görünümlü dolap - çekmece kulp değişiminde bulunabilirsiniz. Böylece dekorasyonlarınızda ucuz ama etkili bir dokunuşta bulunmuş olma mutluluğunda bulunmuş olabilirsiniz.

mutfak toparlayıcıları.jpg


Dolap içi düzenleyiciler ve tezgah üstü toparlayıcıları ile son derece donanımlı ve toparlanmış mutfak görünümlerine sahip olabilirsiniz. Üst resimdeki gibi büyük mutfak dolapları işinize yarayacak çözümler çerçevesinde karşınıza çıkabilecektir.
 
Üst