2017 tek tığla yelek modelleri

  • Konbuyu başlatan Ayşegül AYRANCI
  • Başlangıç tarihi
Ayşegül AYRANCI

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
2017 tek tığla yelek modelleri
Yelek bayanların soğuk havalarda ev ortamında kullanmayı tercih ettikleri en önemli giyim ürünleri arasındadır. Birçok bayan çeyiz içinde dahil yelek modeli incelemelerini gerçekleştirmektedir. 2017 senesi içinde kızınıza çeyiz vermek için tek tığlı yelek modeli arıyorsanız aşağıdaki galerime göz atabilirsiniz. Sizlerin beğenilerinizi kazanabilecek kadar güzel görünümlü tığ işi 2017 yelekleri vardır. Kimileri internet ortamında bu modelde pek çok renk ve desende bu tarz satışlar gerçekleştirebilmektedir. Kızınıza ya da gelin kızınıza hatıra kalsın istediğiniz bir yelek yapımı için yapım aşamalarını anlatımlı olarak açıklayan video seçeneklerini incelemeyi tercih edebilirsiniz. Bu videolar aracılığıyla anlatımlı video seçeneklerini takip ederken de bilmeseniz de model öğrenme imkanı yakalayabilirsiniz.


Videoları izlerken yeteneklerini kullanabilen bir birey özelliğini koruyor olacağınız gerçeğini de bilmelisiniz. Sizlerin yeteneğinizi değerlendirebileceğiniz birbirinden güzel motifleri işleyerek zevkli zaman geçirdiğinizi fark edebileceksiniz. Hem el emeği hem de görünümleriyle bile içinizi ısıtabilecek olan bu yelek modellerini öğrenmek bu kadar kolayken bunu ertelemelere bırakmayın. Bazı kişilerin bilgisini sizinle paylaşacak zamanı yaratmasını beklemek yerine bir an önce video seçeneklerini takip etme olanağını değerlendirmeyi düşünebilirsiniz. Sizlerin öğrendiklerinizi kolayca pratiğe geçirme durumunuz varsa siz de yaptıklarınızı kazanca dönüştürme olanağı yakalayabilirsiniz. Sizlerin yeteneklerinizi değerlendirirken ek iş imkanı gibi kazanç sağlamanız bile yardımcı olacak videoları youtube sayfa takibiyle gerçekleştirebilirsiniz. Sadece bu konuda değil pek çok konuda öğrenme gerçekleştirirken bu sayfadaki videoları takip edebilirsiniz.


Daha farklı motifler, el işleri, danteller, çeyizlik modeller, havlu kenarları, yazma oyaları gibi seçenekleri inceleme imkanını yakalamanız da mümkün olabilecek. Sizlerin tercihlerinizle zenginleşecek video arşivlerini bilgisayarınıza ekleyerek hangi modeli ne zaman yapacaksanız el altında tutabilirsiniz. Size okuma yazma öğretir gibi model öğretimini kolaylıkla tamamlama olanağı sunan videolarla yelek tasarımlarınızı zenginleştirebilme olanağı yakalamaya var mısınız? Haydi hem resim galerime bakın, hem de sizler gibi öğrenenlerin video linklerinde zaman geçirin.


2017-bayan-örgü-yelek-modelleri-64.jpg
DSCN3005 (2).JPG
maxresdefault (1).jpg
maxresdefault.jpg
Tığ-İşi-Yelek-Modelleri-Anlatımlı-Yapılışları-tumblr.jpg
 
Üst