2017 Yaz modasın da trend nakış detayları

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
2017 Yaz modasın da trend nakış detayları
Artık yaz aylarının sıcaklığını iyiden iyiye hissetmeye başlayarak yazlık kıyafetleri giymeye bir süredir başladık. Biz bayanlar için dolabımız da ne kadar çok kıyafet olursa olsun illaki yeni sezon da trend olan giyim ürünlerine karşı aynı bir ilgi duyarak moda ürünleri satın almaya çalışırız.

2017 yaz modasın da neler var diye merak edenler için hemen söyleyeyim nakış detaylarının yer aldığı giyim ürünleri bu yaza damgasını vuracak..

Milli kültürümüz de yer alan nakışı, artık kıyafetlerde de görmemiz mümkün olarak bayan pantolon modellerinden, elbise modellerine, şort modelleri ve bluz gömlek modellerine kadar nakışlar kıyafetlere ayrı bir hava katarak otantik bir görünüm kazandıracak.

Yaz ayları için günlük rahat elbise modelleri, özel günlerin değişmezi abiye elbise modelleri artık nakış detayları ile süslenerek tasarıma ayrı bir hava katacak.

2017-Nakış-İşleme-Modası-ETEK2.JPG
2017-Nakış-İşleme-Modası-ETEK8.JPG
2017-Nakış-İşleme-Modası-PANTOLON-4.JPG
3767357a284180481fd88e24d3f5e9ca.JPG
374398679cfb73213bd05aa466d524e0.JPG
cicek-nakisli-bluz-cdc6.JPG
falda-denim-bordados.JPG
High-quality-2017-new-arrive-fashion-font-b-elegant-b-font-embroidery-font-b-flower-b.JPG
moda.JPG
nakisli-bluz-siyah-13481.JPG
nakisli-gunluk-elbise-modeli-2017-8.JPG
pantalones-con-bordados-2.JPG
yaz modası.JPG

evet nakışlı kıyafetler bu yaz çok moda hatta önümüzdeki sonbahar kış sezonunda da nakışlı kıyafetlerin koleksiyonlara gireceğini düşünüyorum bende çok abartıya kaçmamak şartıyla hafif ve küçük nakış detaylı kıyafetleri seviyorum hatta şimdiden bazı nakışlı kıyafetleri bile aldım birkaç sene önce aldığım bazı kıyafetler var nakış detayları bulunuyor demekki ilerde moda olacağını bilerek almışım hahaha

Geri