Bayan gömlek modasından en son trendler

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Bayan gömlek modasından en son trendler
gömlek modelleri, bayan gömlek modelleri, nakışlı gömlek modelleri, en yeni gömlek modelleri

Gömlek modelleri bayanların giyim stili ve kombinlerin de asla vazgeçilmezler arasındadır. Elbise dolaplarının demirbaşı olan gömlek modasında son trendler hakkın da ki bilgileri sizler için bu konumuz da paylaşıyorum.

Yeni sezonun gömlek modelleri arasın da bildiğiniz üzere bu senenin modasın da bulunan nakışlı detayları görüyoruz. Düz renk üzerine olduğu kadar çizgili ve kareli gömlek üzerine işlenen nakış detaylarının bulunduğu bayan gömlekleri yeni sene de modanın için de yer alıyor.


1.jpgKol kısmı bol kesim gömlekler de yeni sezonun moda dünyasın da yer alan detaylardan biri olarak yer alıyor. Özellikle beyaz gömlek modellerinde oldukça sık tercih edilen bol kollu gömlekrenizi farklı şekillerle kombinleyebilirsiniz. Hem etek hemde jeans ve klasik pantolonlar ile kombinlenecek beyaz gömlekler rahat ve şık bir kullanım olanağı sağlıyor.2.jpgKısa kesim gömlekler geçen sezon da çıkmış olsa da yeni sezon da farklı renk ve tasarımlar ile yine biz bayanların gözdesi olarak yer alacak. Çizgili kısa gömleklerin yanısıra senenin moda renklerinden biri olan haki renk bayan gömlek modelleri özellikle bu rengin tutkunlarını çok sevindirecek. Haki gömlek kıyafetlerinizi kamuflaj desenli kıyafetler ile kombinleyerek asker modasına uyum sağlayabilirsiniz.3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg
11.jpg
12.jpg


Ve tabi ki kareli gömlekleri es geçmiyoruz ve yeni sezonun moda trendlerinden olan kareli gömlekler ve kareli gömlek elbise modelleri yeni sezonda da çok moda olduğunu söyleyebilirim. Kareli gömlek üzerine işlenen nakış detaylarının yanısıra zımba, metal ve inci aksesuarlar da modanın diğer bir trendi olarak yer alıyor.
 
Üst