2017'nin en etkileyici dekorasyon fikirlerinden öneriler

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
2017'nin en etkileyici dekorasyon fikirlerinden öneriler
2016 senesi bitmek üzere. 2017 yaklaşırken yeni değişim rüzgarlarına yelken açmak elinizde. Oda dekorasyonlarında yeni adımlar atabilme fırsatı ile karşınıza çıkabilecek etkileyici görünüm zenginlikleri ile dopdolu olan oda görünümlerinden bir demeti bugünkü yazımda sizlere sunmak istedim. Etkileyici görünüm denildiği zaman ilk akla gelen karelerden biri olan halı dekorasyonu ya da dekoratif aksesuar seçimi pek çok kişi için olmazsa olmaz tercih kabul edilebileceklerdendir.

2017-Çocuk-Odası-Dekorasyon-Fikirleri-4.jpg


Resim galerimde de fark ettiğiniz üzere duvar dekorasyonu değişimi için tercih ettiğiniz sticker modellerinden seçtiğiniz yatak başlığı şıklığına; lüks oturma grubundan renkli aksesuar tercihlerine kadar farklı ayrıntılar ile 2017 sezonundan önerileri sizlerin parmaklarınızın ucuna kadar getirdim.


2017-Çocuk-Odası-Dekorasyon-Fikirleri-13.jpg
avangard-2017-Salon-Dekorasyonu.jpg
Gökkuşağı-Renkleri-ile-Dekorasyon-8.jpg


Değişik posterlerle donatılmış duvarlar, renkli bayrak tipi süslemeler, neon renk sandalyeler, her rengin bir araya gelişi ile donatılan kitaplıklar gibi pek çok unsur değişim arzunuzu yerine getirmede başarılı sonuç verici niteliktedir.


Gökkuşağı-Renkleri-İle-Ev-Dekorasyonu-9.jpg
 
Üst