1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  2022 Özürlü maaşı nasıl iptal ediliyor diye soranlara

  Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  2022 maaşı iptali özürlü maaşı iptali

  Merhaba Sevgili Melek'ler ve özürlü maaşı alıpta bu maaşı iptal etmek isteyen siz sevgili ziyaretçi arkadaşlarımız, bu yazımızda 2022 özürlü maaşı iptali hakkında sizlere yapmanız gerekenleri aktarıyor ve özürlü maaşı için başvuru yapanlara ise daha önce açmış olduğumuz özürlü maaşı sorgulama sayfamızı ziyaret etmelerini öneriyoruz.
  Evet arkadaşlar, özürlü maaşımı iptal etmek istiyorum diyenler ve iptali için başvuru yapıpda özürlü maaşım iptal oldumu diyenler, işte size aradığınız bilgiler;

  [​IMG]

  2022 Özürlü Maaşı iptali için, öncelikle yaşadığınız yerdeki malmüdürlüğü'ne başvuru yapmanız gerekiyor ve Malmüdürlüğü'nde sizin özürlü maaşınızın sicil numarasını öğreniyorsunuz ve oradan size verdikleri, Primsiz Ödemeler Daire Başkanlığı'na dilekçenize sicil numaranızı ve maaşı iptal ettirme nedeninizi de yazarak dilekçenizi gönderiyorsunuz.

  Şayet, özürlü maaşınızı SGK'lı bir işte çalıştığınız için iptal ettirmek istiyorsanız, iptal dilekçenizi verdikten 90 gün içersinde yatan maaşı çekebilirsiniz. Lakin, kadrolu bir işe girdiyseniz yani memur olarak atandıysanız, kesinlikle özürlü maaşı iptali başvurunuzdan sonra yatan maaşı almıyorsunuz. Aksi halde çektiğiniz maaş faiziyle sizden geri alınacaktır.

  Daha detaylı bilgi almak için, Primsiz Ödemeler DAire Başkanlığı 0312 458 12 07 telefon numarasını arayarak bilgi edinebilirsiniz.

  Meleklermekani.com

   
2022 Özürlü maaşı nasıl iptal ediliyor diye soranlara konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Özürlü Maaşı Sorgulama Sayfası

  Özürlü Maaşı Sorgulama Sayfası

  özürlü maaşı sorgulama özürlü maaşı maaş sorgulama 2022 maaş sakatlık Merhaba melekler, Özürlülerin maaş alıp almadığı veya maaşa bağlanıp bağlanmadıklarını aşağıdaki sayfadan kontrol edebilirsiniz. Aşağıdaki linkten TC kimlik numarasını girerek sorgu yapabilirsiniz. BURADAN Not: Özürlü maaşı 3 ayda bir veriliyor olup yaklaşık 600-650 tl kadardır ( üç aylık toplamı bu ) 2011 yılı için...
 2. " Aşk nedir " diye soranlara

  " Aşk nedir " diye soranlara

  Aşk tamamiyle böyle birşey olsa gerek...Helal olsun teyzeme bu yaşta bile aşkının peşinden gitmiş :tik: Konya'nın Seydişehir ilçesinde emekli maaşı kuyruğunda tanıştığı adama aşık olan 80 yaşındaki kadın, evden kaçarak sevdiği adamın evine yerleşti. Durumu öğrenen oğlu ise kalp krizi geçirdi. Seydişehir ilçesi Kavak köyünde ikamet eden 80 yaşında 3 çocuk annesi Gülsüm Arslan, ölen...
 3. özürlü maaşına müracak

  özürlü maaşına müracak

  özürlü maaşına müracat ettik ablamdan dolayı.. 2011 25 temmuz tarihinde ankaraya gönderdik ama bi cevap alamadık. öğrenemedik. bunu nasıl öğrenebiliriz. %80 özürlü raporu var. yardımcı olursanız seviniriz.
 4. Özürlü Engelli maaşımı nasıl iptal edebilirim ?

  Özürlü Engelli maaşımı nasıl iptal edebilirim ?

  Arkadaşlarım ben %70 seviyesinde özürlü maaşı almaktayım ve bu maaşımın iptal edilmesini istiyorum. Ne yapmam gerekiyor nereye başvurmam lazım bilgisi olan var sa Allah rızası için benimle paylaşır mı ?
 5. E devlet özürlü maaşı sorgulama ( 2022 )

  E devlet özürlü maaşı sorgulama ( 2022 )

  E devlet şifresi ile özürlü maaşı öğrenme ve sorgulama işlemleri nasıl yapılmaktadır ? Tc İle Engelli Özürlü Maaşım Sorgulama – Bağlandı mı ? Ne zaman 2022 sayılı maaş aylık alacağım sorgulama Merhabalar Değerli Engelli arkadaşlarım 2022 maaşlarınızı sorgulayabilmeniz için biraz araştırma yaptım. Sizlerin tc kimlik numaralarınızı girerek sorgulama yapabileceğiniz bir adres mevcut aşağıdaki...

Sayfayı Paylaş