Etiketler:
 1. TİTAN

  TİTAN *Melekler Mekanı*

  Kayıt:
  21 Eylül 2012
  Mesajlar:
  14.147
  Beğenilen Mesajlar:
  1.646
  Ödül Puanları:
  113

  21 Ağustos 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  günlük burç yorumları 21 ağustos günlük burç yorumu


  Sevgili melekler, merak edenler ve her sabah burç yorumunu okumadan güne başlamayanlar için 21 Ağustos 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz...  < Konu Resmi..>  21 ağustos 2013 koç burcu yorumu

  Ani gelen haberlerde çözüm üretmek, yaratıcı fikirler bularak olayları sükunetle karşılayarak, gidişatı düzenlemek bu hafta size düşecek gibi görünüyor. Ancak sonunda iyi haberler alırsınız. Aslında bu etkiyi önümüzdeki birkaç hafta boyunca hissedebilirsiniz. Doğum tarihinize bağlı olarak farklı tarihlerde benzer konular karşınıza çıkabilir.

  21 ağustos 2013 boğa burcu yorumu

  Neptün karşıtlığı yaşayacaksınız. Söz vermekten geri durun ve bu bir sözleşmeye imza atmak iyi bir enerji değil, bunu unutmayın. Aynı şekilde Venüs, Uranüs enerjileri de sizi desteklemeyeceği için, herhangi bir anlaşma ve taahhüt vermeden önce, imza atıp söz vermeden önce, bu haftanın sonunu atlatmayı bekleyin derim. Birkaç gün ertelemek, işlerin yolunda gitmesini sağlayacaktır.

  21 ağustos 2013 ikizler burcu yorumu

  Aile veya yakın çevre içinde umulmadık bir olay yaşanabilir. Fikir ayrılıkları, tartışmalar canınızı sıkabilir ancak burada yapmanız gereken nezaket ve şefkat ile davranarak özgürleşmeniz olacaktır. Sizi bu nahoş durumdan sevgi dolu bir nezaket çıkartabilir ve puan toplamanızı sağlar.

  21 ağustos yengeç burcu yorumu

  Gerçek ihtiyaçlarınıza yönelip, durumu kontrol altına aldığınızda, sürpriz kariyer çözümleri karşınıza çıkabilir. Jüpiter size şans ve aşk getirecek ancak sizin bardağın dolu tarafını görmeye başlamanızı bekliyor. Pozitif ve mutlu bir bakış açısı olayları daha rahat atlatmanızı sağlayacaktır.

  21 ağustos 2013 aslan burcu yorumu

  Bazen biraz geri planda kalmak, geri adım atmak iyi fikir olabilir çünkü Kova sizin ters burcunuzdur. Mali destek gibi görünen konuları iyi düşünün ve inceleyin. Mali hareketlerinize dikkat edin.

  21 ağustos 2013 başak burcu yorumu

  Dolunay Kova gibi bir bilimsel burçta olduğundan karşınıza çıkabilecek teklifler dijital, yazılım, elektronik, tıbbi teknoloji, siyaset, insani yardım gibi konularla bağlantılı işlerden gelebilir. Kar amacı gütmeyen kurumlar gibi kurumlar sizin açınızdan avantajlı olabilir. Ayrıca masaj, tedavi, astroloji, yeni çağ sanatları gibi alanlar size iş kapısı sağlayabilir.

  21 ağustos terazi burcu yorumu

  Kendinizi yeni bir yapılandırma içinde bulabilirsiniz. Gerçekten iyi bir şans yakalayabilirsiniz. Fırsatları iyi değerlendirin. Ayrıca heyecan verici romantik bu Dolunay, hayatınızda göz kamaştıran bazı haberlerin de işaretini taşıyor. Sosyal yaşamınızı ayağa kaldırın ve hayatın sürprizlerine bakın.

  21 ağustos 2013 akrep burcu yorumu

  Kova Dolunay’ı, iç işlerinizi ve özel hayatınızı vurgulayacaktır. Venüs etkisiyle kısa bir süre sosyalleşebilirsiniz. Ancak özel hayatınızda hareketli ve karmaşık bir dönem söz konusudur. Yanlış anlaşılmalar, ilişkilerde berrak olmayan dönemler.

  21 ağustos 2013 yay burcu yorumu

  Dolunay sebebiyle imza atmanızın biraz riskli olacağını söyleyebilirim. Sonrasında oluşabilecek sorunları bilemezsiniz. Çok belirgin sözleşmeler, her iki taraf için de bazı sonradan doğabilecek sıkıntılar yaratabilir. 5 Eylül civarında imzalamak daha akıllıca bir adım olacaktır.

  21 ağustos 2013 oğlak burcu yorumu

  sizin odak noktanız yine Dolunay olacaktır. Dolunay ise, parayla ilgili konularda sizi etkileyecektir. Maaşınızla ilgili bir konu gündeme gelebilir. Ayrıca Neptün’le kavuşumda bulunacak bu Dolunay, sanatla ilgili konuları tetikleyebilir. Bir müzik aleti çalmanızı teşvik edebilir veya bir sanat dalında eğitim almak için heveslenebilirsiniz.

  21 ağustos 2013 balık burcu yorumu

  Oturup hayatınızdaki önemli insanları düşünmeye başlayabilirsiniz. Bu ister özel yaşamınızdan, ister iş hayatınızdan olsun. Kafanızda kimi ne için hayatınızda tuttuğunuz soruları gelişebilir. Sizin için kim, ne kadar önemlidir? Geçmişten beri sizinle gelen ve tanıdığınız insanları gözden geçirebilirsiniz.

  21 ağustos 2013 kova burcu yorumu

  Çevrenizden destek istemeniz için mükemmel bir zamandır bu. Duygusal ve mali açıdan size destek verecek insanlar bulabilirsiniz. Ancak her zaman en iyisini istemek mümkün değil, aceleyle gelen desteğin eksik olacağını bilmelisiniz. Bu yüzden üstünüzde küçük bir baskı oluşabilir.
   
21 Ağustos 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 21 Ağustos Günlük Burç Yorumları

  21 Ağustos Günlük Burç Yorumları

  21 ağustos günlük burç yorumları Günlük Burcunu okumadan güne başlayamayan meleklerime özel 21 Ağustos günlük burç yorumları Melekler Mekanı farkı ile :puf::puf: Koç Sevgili Koç, yeniayın enerjisi aşk, romantizm, çocuklar ve yaratıcı yönünüzü ön plana çıkarıyor. Hayatınızın bu alanlarında önemli başlangıçlar yapabilirsiniz. Aynı zamanda otorite figürlerinden büyük destek görebilir ve...
 2. 7 Ağustos 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  7 Ağustos 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları 7 ağustos günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz gününüzün aydınlık geçmesi dileğiyle 7 Ağustos 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz.. Sevgili Koç Bugün yapacağınız ufak tefek yolculuklar sayesinde zevkli anlar yaşayabilir yeni şeyler keşfedebilirsiniz. Bu keşifleriniz size, tüm yorgunluğunuzu üzerinizden atmanıza...
 3. 14 Ağustos 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  14 Ağustos 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları 14 ağustos günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, gününüzün aydınlık geçmesi dileğiyle 14 Ağustos 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz.. 14 Ağustos 2013 Koç Burcu Yorumu Bazı maddi sıkıntılarınız ya da kaygılarınız varsa bugünkü gelişmeler bu kaygılarınızdan büyük ölçüde kurtulmanıza ve geleceğe daha ümitli...
 4. 28 Ağustos Çarşamba 2013 Günlük Burç Yorumları

  28 Ağustos Çarşamba 2013 Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları, 28 ağustos günlük burç yorumu, burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, günüzün güzel geçmesi dileğiyle 28 Ağustos Çarşamba 2013 Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... Sevgili Koç Bugün, alışılmadık bir şekilde sizin adınıza, destekleyici gelişmeler olabilir. Bazı riskler mevcut olmasına rağmen; zorlukların üstesinden...
 5. 21 Aralık 2013 Günlük Burç Yorumları

  21 Aralık 2013 Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları, 21 aralık 2013 günlük burç yorumu, 21 aralık günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için keyifli bir haftasonu diliyor, 21 Aralık 2013 Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz.... 21 Aralık 2013 Terazi Burcu Yorumu Kendinizi fiziksel olarak güçlü bile hissetseniz, belli bir performans kaybınız var ve çevreniz...

Sayfayı Paylaş