1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.796
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  21 Aralık Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Koç Burcu (21 Mart - 21 Nisan) Üretken bir dönemdesiniz. Sistematik düşünerek işlerinizin üstesinden zorlanmadan geleceksiniz. Değişikliklere daha kolay uyum sağlayabileceksiniz. Zamanınızı faydasız, boş ve gereksiz işlere harcama eğilimi gösterebilirsiniz. İşinizin ön planda olması aşk hayatınızda durgunluğa neden olabilir. Güzel ortamlara girebilir ve birlikte olmaktan zevk alacağınız kişilerle iletişim sağlayabilirsiniz. Kendinizi uzun vadede güvende hissedebileceğiniz yatırımlar yapabilirsiniz. Yeni başlangıçlar yapmak isteyebilir, bu yönde düşünceler geliştirebilirsiniz. Gereksiz tartışmalara girmeyin.


  Boğa Burcu
  (22 Nisan - 21 Mayıs)

  Sezgilerinize güvenebileceğiniz bir gündesiniz. İnsanlara ani ve sert tepkiler vermeyin. Yakın bir arkadaşınız size karşı tavır alabilir, ancak günün sonunda sorun tatlıya bağlanacaktır. İlginç teklifler alabilir, ilginç kişilerle tanışabilirsiniz. Sevgilinizden uzun süredir duymak istediğiniz sözleri arka arkaya duyacaksınız. Duygusal ve zihinsel geriliminizi kontrol altına almalısınız. Karar almadan önce, olayları iyi değerlendirmeye çalışmalısınız. Olayları olduğu gibi kabul etme eğiliminde olabilirsiniz. Zihinsel karmaşa yaşayabilirsiniz.


  İkizler Burcu
  (22 Mayıs - 21 Haziran)

  Gün boyu oradan oraya koşuşturup durmanız mümkün. Ani gelişmeler karşısında heyecanlanabilirsiniz. Yaratıcılığınız sayesinde, istediğiniz hedeflere doğru emin adımlarla ilerleyebilirsiniz. Olayların gelişimine kayıtsız kalabilir ve kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz. Bugün yapacağınız girişimlerin sonuçları sizin için olumlu olacaktır. Mutluluk verici bazı deneyimler yaşama şansınız olacak. Projelerin detayları için arkadaşlarınızdan yardım alabilirsiniz. İş ortamında küçük gerginlikler olabilir, ancak soğukkanlı tutumlarınızla bunları aşabilirsiniz. Sosyal ilişkilerinizi geliştirmeyi ihmal etmeyin.


  Yengeç Burcu
  (22 Haziran - 23 Temmuz)

  Fırsatlara hazırlıklı olun ve değerlendirmekten çekinmeyin. Çalışkanlığınız ve kendinize hakim tutumunuzla pek çok şeyi halledebilirsiniz. Yakınlarınızla ilişkilerinizi güçlendirecek, fikirlerinizi onlarla paylaşacaksınız. Üzerinde çalıştığınız işleri sonuçlandırmayı ve istediğiniz neticelere ulaşmayı isteyeceksiniz. Beklediğiniz fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Şansınızı iyi kullanın. Düşüncelerinizi açıklamadan önce bir kez daha gözden geçirmenizde fayda var. Paraya önem vermediğiniz için harcamalarda aşırıya kaçabiliyorsunuz. Bazı değişikliklere özlem duyacaksınız ancak girişimde bulunmak için gereken gücü kendinizde bulamayabilirsiniz. Kıskançlık size zarar verebilir.


  Aslan Burcu
  (24 Temmuz - 23 Ağustos)

  Güzel olanı görme yeteneğiniz sayesinde, birçokları arasından size uygun gözleri yakalamakta zorlanmayacaksınız. Başkaları ile samimi ilişkiler içine girerken daha uyumlu, bununla beraber ölçülü davranmanız sizi için daha iyi olabilir. Sevdiğiniz ve yakınlarınız size her konuda destek verecekler. Düşüncelerinizle duygularınız arasında denge kurabilirsiniz. Aşk hayatınıza ilişkin huzursuzluklar ve sizi sıkacak gelişmeler olmayacak. Aşırı duygusal yaklaşımlarınız gününüzü etkileyecektir. Karşılaşabileceğiniz ufak problemlerin üstesinden gelmekte zorlanmayacaksınız. Bugün iki proje arasında seçim yapmak zorunda kalabilirsiniz. İç hesaplaşmalarınızı sevdiklerinize kötü olarak yansıtmamaya çalışın.


  Başak Burcu
  (24 Ağustos - 23 Eylül)

  Bugün aile büyüklerinizi arayacak, onları mutlu edeceksiniz. İnsanlardan uzaklaşma ve düşüncelerinizi paylaşmama eğilimine girebilirsiniz. Eski bir arkadaşınızdan alacağınız haberler ilginç olabilir. Fikirlerinizi uygulamaya başlamadan önce yakınlarınıza anlatmasanız daha iyi olur. Seçeneklerin sizi şımartmasına izin vermeyin. İçinizde biriken bazı olumsuz duygular bugün sert çıkışlarla ve duygusal patlamalarla ortaya çıkabilir. Ekip çalışmasına oldukça yatkınsınız ve üretkenliğiniz artıyor. Hedeflerinize ulaşmak konusunda zorluk çekmeyeceksiniz. Olayları gurur meselesi haline getirmeyin.


  Terazi Burcu
  (24 Eylül - 22 Ekim)

  Yapmak zorunda olduğunuz işlerden sıkılabilirsiniz. Sizi izleyen gözlere karşı tepkisiz kalmamalısınız. Maruz kalabileceğiniz sert tepkilerin, sakin ve yapıcı tutumunuz sayesinde, kolayca üstesinden gelebilirsiniz. Çevrenize karşı anlayışlı ve duyarlı davranacaksınız ancak tam olarak anlaşılamayabilirsiniz. Karar vermekte zorlanabilir ve gerçeklerden kaçma eğilimine girebilirsiniz. Gün içinde olabilecek olumlu gelişmeleri sevgilinizle paylaşarak iyi vakit geçirebilirsiniz. İnsanlara ani ve sert tepkiler vermeyin. Küçük ayrıntıları kaçırmamaya ve yeni bir alanda yatırım yapmamaya dikkat etmek sizi karlı çıkaracaktır. Kendinizi kısıtlamayın.


  Akrep Burcu
  (23 Ekim - 22 Kasım)

  Harcamalarınızda kontrollü olmaya gayret etmelisiniz. Anlık arzularınız maddi anlamda sizi sarsabilir. Enerjinizi doğru kullanarak, adım adım ilerlerseniz beklediğniz hedeflere ulaşacaksınız. Uzun zamandır tanışmak istediğiniz biriyle tanışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Düşüncelerinizi belli bir noktaya yönlendirebiliyorsunuz ve bu, yeni başarılar kazanmanızı sağlayacak. Başkaları ile samimi ilişkiler içine girerken daha uyumlu, bununla beraber ölçülü davranmanız sizi için daha iyi olabilir. Gün içinde alacağınız bir haber isteklerinizin artmasına neden olabilir. Yeniliklere karşı açık olmalısınız. Bugün yeni bir projeyle ilgili çalışmaya başlayabilirsiniz. Aceleci davranmayın.


  Yay Burcu
  (23 Kasım - 22 Aralık)

  Karşınızdaki insanı incitmemeye çalışın ve açık olun. Enerjinizi yönlendirmekte zorluk çekmemeniz, günün her dakikasından faydalanmanızı sağlayacaktır. Duygusal konularda şanslı bir gündesiniz ve girişimde bulunmak isteyebilirsiniz. Eğlence, hareket ve aşk, gününüzü tanımlayacak kelimeler olabilir. Aşk hayatınıza ilişkin huzursuzluklar ve sizi sıkacak gelişmeler olmayacaktır. Karşı cinsle kontak kurabilmek açısından oldukça şanslısınız. Bilgilerinizi ve yeteneklerinizi geliştirebileceğiniz bir dönemdesiniz. Birikmiş işler gözünüzü korkutabilir, paniğe kapılmadan hareket etmelisiniz. Olayları ve kendinizi fazla zorlamayın.


  Oğlak Burcu
  (23 Aralık - 20 Ocak)

  Zihinsel yorgunluğunuz enerjinizi kesebilir ve sorumluluklarınızı yerine getirmek için isteksiz olabilirsiniz. Güne gergin bir başlangıç yapabilirsiniz ya da bazı olaylar canınızı sıkabilir. Bugün, birlikte olduğunuz insanları tatlı dilinizle kolayca etkileyebileceksiniz. Sabırlı davranmaya çalışmalı ve atacağınız adımların kalıcı olmasına özen göstermelisiniz. Partnerinizin isteklerini sorgusuz sualsiz yerine getirmeniz, ilişkinizin uzun vadeli olmasına yardımcı olabilir. Aşk hayatınıza ilişkin huzursuzluklar ve sizi sıkacak gelişmeler olmayacak. Düşündüğünüz şeyleri uygulamak için vakit kaybetmeyin. Yaşadığınız sıkıntılar konsantrasyonunuzu bozabilir. Herşeyi çok ciddiye almayın ve tansiyonunuza dikkat edin.


  Kova Burcu
  (21 Ocak - 19 Şubat)

  Maddi açıdan rutin bir dönemdesiniz. Yoğun bir tempoda değilseniz yeni projeler düşünebilirsiniz. Fikirlerinizi uygulamaya başlamadan önce yakınlarınıza anlatmasanız daha iyi olur. Elinize para geçebilir, bunu da kendinizi geliştirmek için kullanabilirsiniz. Kafanızda bir çok plan olabilir ancak bunları hayata geçirmeyi ertelemeniz, başarıya ulaşmanızı geciktirecektir. Etkileneceğiniz sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Üstleriniz, sorumluluk bilincinizin farkına varıp sizi daha önemli görevlere kaydırabilirler. Risk alırken iyi düşünmelisiniz. Zorluklar karşısında ayakta durmaya devam edin.


  Balık Burcu
  (20 Şubat - 20 Mart)

  Düşünce karmaşası yaşayabileceğiniz bir gündesiniz Gücünüzün farkındasınız ve istekleriniz doğrultusunda kullanmaktan sakınmayacaksınız. Maddi konular yüzünden etrafınızdakileri kırmamaya özen göstermelisiniz. Sorunlar ve çözümler için uygun bir gündesiniz. Başkalarının hisleri ve gereksinimleri gününüzü belirleyecektir. Olaylara yaklaşımlarınızda hislerinizi de kullanacaksınız. Üstlerinizin sizden beklentilerini boşa çıkarmayacak bir gün geçireceksiniz. Para konusunda ince hesaplar yapmamaya çalışın. Kendinizi sorgulamaktan kaçmamaya çalışın. ​


   
 2. MEÇHUL

  MEÇHUL Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  18 Ekim 2008
  Mesajlar:
  7.814
  Beğenilen Mesajlar:
  65
  Ödül Puanları:
  48
  Şehir:
  şehr-i MEÇHUL
  Cevap: 21 Aralık Günlük Burç Yorumları

  Oğlak Burcu
  (23 Aralık - 20 Ocak)

  Zihinsel yorgunluğunuz enerjinizi kesebilir ve sorumluluklarınızı yerine getirmek için isteksiz olabilirsiniz. Güne gergin bir başlangıç yapabilirsiniz ya da bazı olaylar canınızı sıkabilir. Bugün, birlikte olduğunuz insanları tatlı dilinizle kolayca etkileyebileceksiniz. Sabırlı davranmaya çalışmalı ve atacağınız adımların kalıcı olmasına özen göstermelisiniz. Partnerinizin isteklerini sorgusuz sualsiz yerine getirmeniz, ilişkinizin uzun vadeli olmasına yardımcı olabilir. Aşk hayatınıza ilişkin huzursuzluklar ve sizi sıkacak gelişmeler olmayacak. Düşündüğünüz şeyleri uygulamak için vakit kaybetmeyin. Yaşadığınız sıkıntılar konsantrasyonunuzu bozabilir. Herşeyi çok ciddiye almayın ve tansiyonunuza dikkat edin.


  teşşekkürlerrr adminimm
   
21 Aralık Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 21 Şubat Günlük Burç Yorumları

  21 Şubat Günlük Burç Yorumları

  Koç ( 21 Mart-20 Nisan ) Bugün aşırı çekicisiniz. Sizi görenler hemen etkilenecekler. Yeni ilginç kimseleri tanıyacaksınız. İş durumunuz iyi. Para durumunuz fevkalade. Size türlü yerden irili ufaklı para gelecek. Paranın bir bölümünü kendiniz harcayacaksınız. Diğer kısmını sağlam yatırımlara yönledirin. Karşınıza hoş biri çıkacak. Onunla ani ve ateşli bir ilişki olabilir. Kendinizi...
 2. 21 Ağustos Günlük Burç Yorumları

  21 Ağustos Günlük Burç Yorumları

  21 ağustos günlük burç yorumları Günlük Burcunu okumadan güne başlayamayan meleklerime özel 21 Ağustos günlük burç yorumları Melekler Mekanı farkı ile :puf::puf: Koç Sevgili Koç, yeniayın enerjisi aşk, romantizm, çocuklar ve yaratıcı yönünüzü ön plana çıkarıyor. Hayatınızın bu alanlarında önemli başlangıçlar yapabilirsiniz. Aynı zamanda otorite figürlerinden büyük destek görebilir ve...
 3. 21 Aralık Burç Yorumları

  21 Aralık Burç Yorumları

  21 aralık burç yorumları 21 aralık burç burçlar Günlük Burcunuzu okumak isterseniz buyrun melekler 21 Aralık Günlük Burç Yorumlarınız :dil: Sevgili Koç, Günlük işlerde karşılaştığınız sorunların çözümü için çevrenizde güvendiğiniz insanlardan destek isteyebilirsiniz. Ailevi konularda biraz daha fazla çaba sarfedebilirseniz, huzurlu bir ortam yakalama şansına sahip olabilirsiniz. Son günlerde...
 4. 21 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları

  21 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları

  21 aralık 2010 burc yorumları 21 Aralık Salı gününe günlük burcunuzu okuyarak başlamak istermisiniz melekler :tik: Koç Sevgiliniz üzerine fazlaca düştüğünüzü düşünmeye başladı. Bir süre ilgisizmiş gibi davranın. İşinizle ilgili planlarınızın hayata geçmesine dair kuşkularınız var. Önümüzdeki günlerde sizi çok sevindirecek gelişmeler kuşkularınızı yok edecek. İş arkadaşlarınız...
 5. 21 Aralık 2013 Günlük Burç Yorumları

  21 Aralık 2013 Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları, 21 aralık 2013 günlük burç yorumu, 21 aralık günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için keyifli bir haftasonu diliyor, 21 Aralık 2013 Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz.... 21 Aralık 2013 Terazi Burcu Yorumu Kendinizi fiziksel olarak güçlü bile hissetseniz, belli bir performans kaybınız var ve çevreniz...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş