Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  21 Eylül 2010 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  21 eylül 2010 günlük burç yorumlarınız kızlar :tik:
  Sevgili Koç,
  Bu gün çabuk incinebilirsiniz ve bu yönünüzü düzeltme isteğiniz olsun. Ama daha önemlisi var. Öğlen saatlerinde sevecen ve romantik bir yapıda olabilir ama daha sonra güvensiz ve duygusallıktan çok fiziksel zevk arayabilirsiniz.Fanatizm her alanda ortaya çıkabilir, biliyorsunuz, aşkta bile fanatik olabilir, sevdiğinizi rahatsız edebilirsiniz. Buna neden gerek duyuyorsunuz? Işte bu noktada ego fanatizmi getirir. Sözlerin üzerinde fazlaca duruyorsunuz, çözümsel ve tarafsız olun. Daima olayları yatıştırın. Aile fertlerinizden gelen bazı sevinçleriniz olabilir.


  Sevgili Boğa,
  Para konusunda cimri davranıyorsunuz bazen de gereksiz luks düşkünlüğünüzden anlamsız yere para harcıyorsunuz. Nedir bu çelişki böyle? Elbette, paraya fazla önem vermezsiniz ama yine de özenli olun. Aşk ilişkilerinizde veya evlilik hayatınızda ise beraber olduğunuz kişiye baskı uygulamamalı ve son derece temkinli daavranmalısınız. Gerçi siz eninde sonunda şansınızın büyük yardımıyla olumsuzluklardan çabuk sıyrılacaksınız. Birlikte olduğunuz ya da olmayı düşündüğünüz kimseden bazı şüpheleriniz olabilir. Bunları onunla açık açık konuşmanızda fayda vardır.


  Sevgili İkizler,
  Daha yaratıcı insanlara hayranlığınız artacak ve kendinizi de çevrenize göstermek isteyeceksiniz. Önce kendinize güvenin sonra etrafınızdaki insanlardan aynı şeyi bekleyin. Başkalarının giremiyeceği risklere girmekten hoşlanıyorsunuz ama bu sizin tarzınız değil. Bu yönde gözü kapalı bir cesaretiniz var. Düşüncesizce yaptığınız veya çevrenize yenilikleri kanıtlama eğiliminiz nediniyle yaptığınız yatırımlardan para kaybına uğrayabilirsiniz. Eğer bekarsanız ve süregelen bir ilişkiniz varsa karşınızdaki insana isteklerinizi zorlayarak yaptırmaya çalışmamalısınız. Böyle bir durumda olaylar hem sizin düşündüğünüz doğrultuda ilerleme kaydetmeyecek, hem de aranızda uzun süredir var olan ilişkinin sarsılmasına neden olacaktır.


  Sevgili Yengeç,
  Küçük başarılar sizi tatmin etmiyor, ama insanlar bu şekilde büyük başarılar elde edebilirler. Güçlü bir kişiliğiniz, insanlara yaptırım sağlayan yeteneneğiniz var. Bunları zamanında ve yerinde kullanmaya çalışın. Herkes için iyi olanı düşünün ve insanlar arasında sosyal ayrım yapmayın. Sizden beklenmeyecek kadar ihmalkar olduğunuz konular var, bu geçici etkiyi engelleyin veya yönünü şaşırtın. Enerjiniz ve konsantrasyonunuz çabuk dağılabilir bu sizin için iyi neticeler vermediği gibi heyecanlandırır, olayları karıştırmanıza ve hedefi şaşırmanıza neden olabilir.


  Sevgili Aslan,
  Normalin üstünde coşkulu ve heveslisiniz ama neye ya da doğru yöne mi? Bir daha düşünün bence. Büyümeniz ve gelişmeniz kontrolünüzden çıkabilir eğer erişmiş bir yengeçseniz hoşgörülülük veya cömertlik nedeniyle maddi kayba uğrayabilirsiniz. Bu ara pratik olduğunuz söylenemez. Düşünsel yaratıcılık size ilham verecek ve yeni fikirlere doğru genişleyeceksiniz. Bir bakıma bazı işlerinizin hallolması için bağımsız davranmanız çok işinize yarayacak. İlişkide olduğunuz kişilerle diyaloğunuzu ve ilişkinizi koparmamalısınız. Biraz daha uyumlu olmayı denemeli ve dik başlılığı bir kenara bırakmalısınız.


  Sevgili Başak,
  Gün boyunca bireysel düşünecek, özel uğraşlarınızla yakından ilgileneceksiniz. Kararlı ve ne istediğini bilen bir yapınız olacak, özellikle bu yönünüz kendini gösterecek. Şüpheci olacak ve düşüncelerinizi açıklamakta zaman zaman isteksizlik duyacaksınız. Ama ne olursa olsun kolay kolay fikirlerinizden ve kararlarınızdan vazgeçmeyin. Düşünce tarzınız bir yapı, bir plan içinde olsun. Fikirleriniz pratik ve yapıcı, bu nedenle pratik uygulamalar sizin için en verimli öğrenme şekli. Fiziksel ve zihinsel olarak daima en pratik yolu seçin. Her türlü ihtiyacınızı gözden geçirip, fazla zaman kaybetmeden bunları halletmelisiniz.


  Sevgili Terazi
  Gerekenden fazlasını anlatmamalısınız. Kararlı olacağınız ve doğru hükümler vereceğiniz bir gündesiniz. Kendinize güvenerek yeni başlangıçlar yapabilir ya da eski konuları mükemmeleştirebilirsiniz. İnsanlar sizi sinirlendirecek şeyler yapabilirler ve devamlı olarak üzerinize gelebilirler. Garip kimseler sizin beğeninizi çekebilirler. Çevrenizin garip karşılayabileceği kimselerle ilişki geliştirme meylinde olmanız olasıdır. En azından bu gibi kimseleri ilgilenebilirsiniz. Yakın dostlarınızla birlikte olmanız ve eski anılarınızı tazelemeniz de olasıdır.


  Sevgili Akrep,
  Evet bugün idealistsiniz, bazılarınız öncelikle iş konusunda ilerleme ve bağımsızlık isteyeceksiniz. Yine bugün yemek, içecek ve eğlence konusunda masraflarınız olacaktır, idareli olmağa çalışın. Ayrıca yolculuk için uygun bir dönem içindesiniz ama olur olmadık işlere de kalkışmayın. Buna karşılık duygusal hayatınızda yeni bir heyecan yaşayabilirsiniz. Sağlığınıza bugün özellikle dikkat Pratik zekanızın bu aralar çok yararını göreceksiniz, bilmem farkında mısınız? Bugün ve belki de yarın sevdiğiniz birisi sizi çabuk kızdırabilir, kendinizi kontrol edin Karışık duygular içinde olabileceğiniz bir döneme girmek üzeresiniz  Sevgili Yay
  Düşünce ve davranışlarınızda ani ve kesin değişiklikler yapabilirsiniz oysa anında karar verme yeteneğiniz var, bunu hatırlayın ve kullanın. Sürüncemeli tartışmalardan kaçının. Fikirlerinizin iyi kullanılamamasının nedeni organizasyon yokluğu olabilir, buna yönlenin ve yönlendirin. Zihniniz değişken ve mekanik eğer ilgileriniz yazı yazmaya, öğretmeğe, sağlığa, dekorasyon ya da modaya yönelik ise hata yapabilirsiniz ama üzülmeyin sezgileriniz işler pahalıya malolmadan sizi uyarabilir. Bir yolculuğunuz veya sadece kendinize güvenerek yapacağınız bir şey dostlarınızla aranızı açabilir. Gelir kaynaklarınızda tıkanıklıklar olabilir


  Sevgili Oğlak,
  Bu gün tezcanlısınız ama bu ara uykusuzluk çekiyorsunuz. Sürekli destek gereksinimi davranışlarınızı bölük pörçük yapıyor ve kendinizi tekrar etmenize neden oluyor. Fiziksel enerjiniz artınca da duygusal istekler harekete geçiyor. Bunlar biraz yorucu. Çabalarınız yoğun ve tek bir amaca yönelik olmalı. Büyük bir kazanç getirecek olan, ani bir fırsatla karşılaşabilirsiniz. Eğer süregelen bir duygusal ilişki içindeyseniz bu dönemde o ilişkinizle ilgili bir tatsızlık yaşayabilirsiniz. Birşey yaparken gerçek nedenleri ya çok iyi belirtin ya da sizce belirsizse saklayın.


  Sevgili Kova,
  İçgüdüsel reaksiyonlarınız uygun ve güçlü. Soyut kavramları fiziksel gerçeklere dönüştürme yeteneğine sahipsiniz. Ama buna karşın biraz tembelsiniz ve harekete geçmek için güvensizlik hissi duyuyorsunuz. Değişken davranışlar ve alışkanlıklar içerisindesiniz. Daha çabuk ve kararlı hareket edin. Her geçen gün sizin için daha fazla kayba sebep olabilir. Bu yüzden her konuda, gereken teşebbüslere zaman kaybetmeden başlayacağınız bir gün. Bir diğer eksiğiniz motivasyon konusunda; Teşvik ederken kolaylıkla teşvik ediliyorsunuz ve bu da çelişkilere neden oluyor. Son dakikada bir program değişikliği yapmanız gerekebilir. Hazır olmalısınız.


  Sevgili Balık,
  Bu gün daha etkinsiniz. İş ve aşk hayatlarında reddedilmeyi kolay kabullenmediğiniz için kendi kendinizi yiyorsunuz. Sinirsel enerjinize gem vurun hatta sinirlerinizi yıkayın, nasıl mı? Kolay, açık hava ve de sık sık su meditasyonu.. Değişik uğraşlarla fiziksel aktivitelerinizi sürdürün. Organizasyon kabiliyetiniz iyi sayılır ve bunu değerlendirin. Bugün insanlarla olan ilişkilerinizde, konu sizi sinirlendirse bile patlama yapmak yerine politik yaklaşımları tercih etmelisiniz.Her durumda alçak gönüllü davranmalı ve çevrenize karşı olan tutumu değiştirmemelisiniz

   
 2. tavuk_kavurma

  tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  21 Eylül 2008
  Mesajlar:
  929
  Beğenilen Mesajlar:
  115
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul
  sağol canım öptümm en datlu yerinden :D
   
 3. $ul€

  $ul€ Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ocak 2009
  Mesajlar:
  6.847
  Beğenilen Mesajlar:
  407
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  iڪے†∂ηßﺙℓ
  Sevgili Başak, Gün boyunca bireysel düşünecek, özel uğraşlarınızla yakından ilgileneceksiniz. Kararlı ve ne istediğini bilen bir yapınız olacak, özellikle bu yönünüz kendini gösterecek. Şüpheci olacak ve düşüncelerinizi açıklamakta zaman zaman isteksizlik duyacaksınız. Ama ne olursa olsun kolay kolay fikirlerinizden ve kararlarınızdan vazgeçmeyin. Düşünce tarzınız bir yapı, bir plan içinde olsun. Fikirleriniz pratik ve yapıcı, bu nedenle pratik uygulamalar sizin için en verimli öğrenme şekli. Fiziksel ve zihinsel olarak daima en pratik yolu seçin. Her türlü ihtiyacınızı gözden geçirip, fazla zaman kaybetmeden bunları halletmelisiniz.
   
 4. gamselim

  gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

  Kayıt:
  6 Ekim 2009
  Mesajlar:
  3.764
  Beğenilen Mesajlar:
  184
  Ödül Puanları:
  63
  Şehir:
  SAMSUN
  Sevgili Başak,
  Gün boyunca bireysel düşünecek, özel uğraşlarınızla yakından ilgileneceksiniz. Kararlı ve ne istediğini bilen bir yapınız olacak, özellikle bu yönünüz kendini gösterecek. Şüpheci olacak ve düşüncelerinizi açıklamakta zaman zaman isteksizlik duyacaksınız. Ama ne olursa olsun kolay kolay fikirlerinizden ve kararlarınızdan vazgeçmeyin. Düşünce tarzınız bir yapı, bir plan içinde olsun. Fikirleriniz pratik ve yapıcı, bu nedenle pratik uygulamalar sizin için en verimli öğrenme şekli. Fiziksel ve zihinsel olarak daima en pratik yolu seçin. Her türlü ihtiyacınızı gözden geçirip, fazla zaman kaybetmeden bunları halletmelisiniz.  cokk teşekkürlerr canım benimm....ellerine saglık...
   
 5. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  tesekkurler hergünün değerini bilmek gerekiyo
   
21 Eylül 2010 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 21 Ocak 2010 Günlük Burç Yorumları

  21 Ocak 2010 Günlük Burç Yorumları

  Evet kızlar bakalım 21 Ocak günü sizi neler bekliyor... Burcunuzun bugünki etkileri neler...Para durumu nasıl.aşkta sizi neler bekliyor...Duygusallıkta ne durumdasınız :laugh::laugh: Koç Sevgili Koç, Ay bugün sizin burcunuzda olduğundan duygularınızı bastırmadan ön plana almanız için motive ediyor. Bu durum iç karartan bir şekilde olmayacak tam tersi duygularınızın daha oturmuş olduğunu...
 2. 21 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları

  21 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları

  21 şubat burç yorumları Haftanın son günü burcunuzdaki gelişmeleri merak ediyorsanız buyrun melekler :tik: koc Aşkta acele etmeniz hata yapmanıza neden oluyor. Birlikte olduğunuz insan bazı hareketleriniz yüzünden kıskançlığa kapılabilir. Ona daha çok zaman ayırın. İş yaşamınızla ilgili sorunları serinkanlı karşılama yeteneğiniz bazı durumlarda yetersiz kalabiliyor. Bazen hiç direnmeden...
 3. 21 Haziran 2010 Günlük Burç Yorumları

  21 Haziran 2010 Günlük Burç Yorumları

  21 Haziran günü burcunuzdaki etkileri merak ediyor ve günlük burç yorumlarınızı okumak istiyorsanız günlük burç yorumlarınız kızlar :tasu::tasu: Koç 21. Haziran.2010 21 Mart – 19 Nisan İkili ilişkilerinizde karışıklıklar bitiyor. Karşı tarafı daha iyi anlayacak, gereksiz, yersiz endişelerinizi bir kenara bırakarak gerginliklere son vereceksiniz. Farklı konular ilginizi çekebilir, beyin...
 4. 21 Ekim 2010 Günlük Burç Yorumları

  21 Ekim 2010 Günlük Burç Yorumları

  21 Ekim Günlük Burç yorumları ile karşınızdayız meklekler :m.c::m.c::m.c: Koç Aşkta dikkatli olmanız gereken bir dönem. İlişkinizin size aradığınız huzuru getirmesi bugünlerde biraz zor. İşinizle ilgili taşıdığınız endişeler sizi karamsarlığa sürüklüyor. Yakın çevrenizde sizi her bakımdan desteklemeye, yardımda bulunmaya hazır kişiler var. Gurur ve bencillik göstermeyin, sizi başarı ve...
 5. 21 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları

  21 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları

  21 aralık 2010 burc yorumları 21 Aralık Salı gününe günlük burcunuzu okuyarak başlamak istermisiniz melekler :tik: Koç Sevgiliniz üzerine fazlaca düştüğünüzü düşünmeye başladı. Bir süre ilgisizmiş gibi davranın. İşinizle ilgili planlarınızın hayata geçmesine dair kuşkularınız var. Önümüzdeki günlerde sizi çok sevindirecek gelişmeler kuşkularınızı yok edecek. İş arkadaşlarınız...

Sayfayı Paylaş