21 haftalık gebelikte bebekteki gelişimler neler?

H

Heyecanlianne

Forum Okuru
21 haftalık gebelikte bebekteki gelişimler neler?

21 haftalık gebelik melek kadınlar kulübü 21 haftalık gebelik yorumları forumda.​

Arkadaşlar 21 haftalık hamileyim benim gibi 21 haftalık olan anne adayları var mı? Nasıl heyecanlar dorukta mi? Benim kızım olacak inşallah 17. Haftada öğrendim. Şimdilerde ona güzel kıyafetler filan bakıyoruz. İsim arıyoruz. 21 haftalık gebelik bebeğin özellikleri neler bilen var mı? İçimizde ne tasiyoruz:hamis:

Merhabalar
Umarım kucağınıza sağlıkla alırsınız ve sizin gibi durumda olanlar. 21 haftalık bebeğiniz şuan ortalama 26-27cm, kilosu da 360gr'dir. Artık bebisin burnu dudakları iyice belirmiş ultrason görüntülerinde de yüzünü iyice net görebilirsiniz bebeğinizin. Bebeğinizin hareketleri de artık daha fazla artmıştır. Zaten 18-20 haftalarda hareketler iyice hissedilmeye baslanmisti 21. Haftada yaramaz daha hareketli olacak.

Hamilelik boyunca fazla kilo almamaya dikkat edin sağlıklı ve yararlı besinlerden yemeye devam. Dilerseniz aşağıdaki linki "hamileliğim süresince kaç kilo almam ideal" konumuzu inceleyebilirsiniz.

Geri