Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  21 Haziran 2010 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  21 Haziran günü burcunuzdaki etkileri merak ediyor ve günlük burç yorumlarınızı okumak istiyorsanız günlük burç yorumlarınız kızlar :tasu::tasu:
  Koç
  21. Haziran.2010
  21 Mart – 19 Nisan

  İkili ilişkilerinizde karışıklıklar bitiyor. Karşı tarafı daha iyi anlayacak, gereksiz, yersiz endişelerinizi bir kenara bırakarak gerginliklere son vereceksiniz. Farklı konular ilginizi çekebilir, beyin jimnastiği yapabilir veya zihinsel aktivitelerinizi hızlandıracak çalışmalar içinde yer alabilirsiniz.

  Boğa
  21. Haziran.2010
  20 Nisan – 20 Mayıs
  Sağlık konuları ve günlük rutin işlerinizde sürpriz olaylarla karşılaşmanız söz konusu. İşleriniz organize ettiğiniz gibi yürümeyebilir. Aslında iş hayatınızda gerginlikleri sonlandırıp, ekiple birlikte harekete geçebilirsiniz. Yeme içme alışkanlıklarınızı kontrol altına almanızda yarar var. Özellikle tatlı ve kilo yapıcı gıdalardan şu sıralarda uzak durmalısınız.

  İkizler
  21. Haziran.2010
  21 Mayıs – 21 Haziran
  Bugün duygularınız iyice yükselmiş olduğu için büyük bir keyifle hareket edebilirsiniz. Sevdiğinizle yapacağınız görüşmeler moralinizi yükseltecek. Parasal konulara yönelik yeni atılımlar yapabilir, uyumlu. Aşk konusunda size büyük mutluluklar ve sürprizler verebilecek bir günü yaşayabilirsiniz.

  Yengeç
  21. Haziran.2010
  22 Haziran – 22 Temmuz
  Aile arasında önemli konuşmalar ve geçmişle ilgili önemli konular gündeme gelebilir. Evinizi ve ailenizi ilgilendiren konularla daha çok meşgul olacaksınız. Kendinizi ortaya koymak istediğiniz zaman ailenin otorite konumundaki kişileriyle bir anlaşmazlık içine düşebilirsiniz. Olayları akışa bırakmak ve kendinizi fazla zorlamamak bir çözüm olabilir.


  Aslan
  21. Haziran.2010
  23 Temmuz – 22 Ağustos
  Öğrenmeye fırsat bulamadığınız konuları araştırma zamanı. Yeni alanlara kayabilir, yeni deneyimler yaşayabilirsiniz. Uğraşılarınızda pratik çözümler üretmekte zorlanmayacaksınız. Yakın çevrenizde yaşayabileceğiniz bazı aksaklıklar canınızı sıksa bile bu durumu kısa sürede çözeceksiniz.Sizinle aynı ideali paylaşan kişilerle bir araya gelebilir, ileride yapacağınız işleri tartışabilirsiniz. Geleceğe yönelik planları formüle etmenin tam zamanı. Yayıncılık, pazarlama ve tanıtım alanlarında hızlı gelişmeler olabilir hazırlıklı olmakta yarar var.


  Başak
  21. Haziran.2010
  23 Ağustos – 22 Eylül
  Maddi açıdan hareketli bir gün yaşıyor olabilirsiniz. Maddi açıdan kazançlı olacak yeni iş teklifleri alabilirsiniz. Büyük beklentiler ve büyük kazançlar elde etme arzusu içine girebilir ve buna ulaşabilmek için radikal değişiklikler yapabilirsiniz. Sorumluluklarınızın artmasıyla üzerinizde büyük bir baskı hissedebilirsiniz. Aslında uzun vadeli hedeflerinize ulaşmak için stratejik planlar yaparak, önünüze çıkacak fırsatları değerlendirmelisiniz.


  Terazi
  21. Haziran.2010
  23 Eylül – 22 Ekim
  Kendinizi ön plana çıkarmak, fark edilmek isteyebileceğiniz bir gündesiniz. İlişkileriniz ve sosyal hayatınız bunu sağlamanıza olanak verebilir, kendinizi yetenekleriniz ile ön plana çıkarabilirsiniz. Kendinize daha fazla güvenecek ve dikkatleri üzerinize çekeceksiniz. Çevrenizi olumlu davranışlarınızla etkileyeceksiniz. Yeni girişimlerde bulunabilir, başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz


  Akrep
  21. Haziran.2010
  23 Ekim – 21 Kasım
  Gün içerisinde kabuğunuza çekilmek isteyebilir, kendinizi depresif, üzüntülü ve karamsar hissedebilirsiniz. Duygusal açıdan biraz gerilim içine girebilir, huzursuz ve endişeli davranmaya başlayabilirsiniz. Olumlu ve olumsuz duygular içinizde çatışabilir. Kendinizi duygularınıza kaptırmayın. Gün sonunda fedakârlıklar gerektirebilecek işler yapabilir,iç huzuru duyabilirsiniz.


  Yay
  21. Haziran.2010
  22 Kasım – 21 Aralık
  Dikkatleri üzerinize çekecek ve her zamankinden daha çok aranacaksınız. Arkadaşlarınızla hoş vakit geçirebilir, keyif alacağınız işlere vakit ayırabilirsiniz. İçinizde yaşadığınız olumlu duyguları dışınıza da yansıtacaksınız. Arkadaşlarınız ile iletişime geçebilir, bu duygular üzerine onlarla konuşabilir, kendinizi rahatlatabilirsiniz.

  Oğlak
  21. Haziran.2010
  22 Aralık – 19 Ocak
  Gergin ve sinirli olabilirsiniz. Dikkatinizi toplamaya ve kendinizi yaptığınız işe vermeye çalışın. İş yerinizde sıkıcı bir gün geçirebilir, tatsız çatışmaların ortasına düşebilirsiniz. Biraz sabırlı ve hoş görülü olmalısınız. Uzlaşmacı tavırlar fayda sağlayabilir.


  Kova
  21. Haziran.2010
  20 Ocak – 18 Şuba
  Sizinle aynı ideali paylaşan kişilerle bir araya gelebilir, ileride yapacağınız işleri tartışabilirsiniz. Geleceğe yönelik planları formüle etmenin tam zamanı. Yayıncılık, pazarlama ve tanıtım alanlarında hızlı gelişmeler olabilir hazırlıklı olmakta yarar var.


  Balık
  21. Haziran.2010
  19 Şubat – 20 Mart

  Ortaklaşa işlerde karşı tarafa olan sorumluluklarınız artıyor. Onlar adına kararlar alabilirsiniz. Parasal konularda kontrollü ve ekonomik davranmalısınız Ancak, bu durum üzerinizde gerilim yaratabilir. Sabırsız ve kararsız bir tavır içine girebilirsiniz

   
 2. cadi_91

  cadi_91 Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Nisan 2010
  Mesajlar:
  2.214
  Beğenilen Mesajlar:
  3
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  ankara
  teşekkürler (yengeç)
   
 3. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  teşekkürlerr
   
 4. lopezli

  lopezli Hamiş Melek

  Kayıt:
  23 Temmuz 2009
  Mesajlar:
  45
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  8
21 Haziran 2010 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 21 Haziran Günlük Burç Yorumları

  21 Haziran Günlük Burç Yorumları

  Koç Sevgili Koç, maddi konularla ilgili vurgulanma bugün de devam ediyor. Kafanız ödemeler, alacaklar ve hesapların düzenlenmesi ile dolu olabilir. Maddi konularda başarılı olacaksınız. Patron, herhangi bir yetkili veya aile büyüğü gibi otorite konumundaki kişilerle ilişkileriniz rahat ve uyumlusunuz. Boğa Sevgili Boğa, burcunuzdaki Ay duygularınızı açığa vurmanıza yardımcı olacak. Tüm...
 2. 21 Ocak 2010 Günlük Burç Yorumları

  21 Ocak 2010 Günlük Burç Yorumları

  Evet kızlar bakalım 21 Ocak günü sizi neler bekliyor... Burcunuzun bugünki etkileri neler...Para durumu nasıl.aşkta sizi neler bekliyor...Duygusallıkta ne durumdasınız :laugh::laugh: Koç Sevgili Koç, Ay bugün sizin burcunuzda olduğundan duygularınızı bastırmadan ön plana almanız için motive ediyor. Bu durum iç karartan bir şekilde olmayacak tam tersi duygularınızın daha oturmuş olduğunu...
 3. 21 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları

  21 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları

  21 şubat burç yorumları Haftanın son günü burcunuzdaki gelişmeleri merak ediyorsanız buyrun melekler :tik: koc Aşkta acele etmeniz hata yapmanıza neden oluyor. Birlikte olduğunuz insan bazı hareketleriniz yüzünden kıskançlığa kapılabilir. Ona daha çok zaman ayırın. İş yaşamınızla ilgili sorunları serinkanlı karşılama yeteneğiniz bazı durumlarda yetersiz kalabiliyor. Bazen hiç direnmeden...
 4. 21 Eylül 2010 Günlük Burç Yorumları

  21 Eylül 2010 Günlük Burç Yorumları

  21 eylül 2010 günlük burç yorumlarınız kızlar :tik: Sevgili Koç, Bu gün çabuk incinebilirsiniz ve bu yönünüzü düzeltme isteğiniz olsun. Ama daha önemlisi var. Öğlen saatlerinde sevecen ve romantik bir yapıda olabilir ama daha sonra güvensiz ve duygusallıktan çok fiziksel zevk arayabilirsiniz.Fanatizm her alanda ortaya çıkabilir, biliyorsunuz, aşkta bile fanatik olabilir, sevdiğinizi rahatsız...
 5. 21 Haziran 2011 Günlük Burç Yorumları

  21 Haziran 2011 Günlük Burç Yorumları

  burçlar, 21 haziran burçları, günlük burçlar, burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. 21 haziran 2011 salı gününe ait günlük burç yorumları sizlerle melekler Sevgili Koç, Yaratıcılığınızı en iyi şekilde kullanarak, değişik düşünceler yaşayacaksınız. Maddi konularınızı destekleyici aşklar gündeme gelecektir. Karasızlık çektiğiniz anlarda arkadaşlarınızdan yardım...

Sayfayı Paylaş